0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
arkadaşlar boşanıyorum ve ailem arkamda değil daha doğrusu hiç kimse yanımda değil İstanbul için hangi semtte uykun kiralık 1+1 daire bulurum 

nafaya ve devletten alacağım yardımlarla geçinmeye çalışacağım sizce yapabilirmiyim çok korkuyorum yapayalnız kaldım kafama çok takıyorum yoksa ailemin yanına mı gitsem bilemiyorum ayrı eve çıksam rahat edeceğim kafa olarak çocuklarında aynı şekilde ne yapacağım lütfen akıl verin  çocuklarım büyüyene kadar ne yapmalıyım ne iş yapabilirim evden çevrem hiç yok şuan çok ufak birikimim var 4 bin TL kolye ve 8 çeyrek  500 TL dışında  kuruş birikim yok onlarla düzen kursammı aileme mi taşınsam çok ağlıyorum çok üzülüyorum namusuma kadar laf ettiler şimdi affet diyor afetmem bütün pisliği yaptılar bana afedemiyorum boşanıyorum çocuklarım var onları düşünmek istiyorum yardım edin lütfen ne yapmalıyım

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım ailen yanında değilse nasıl yanlarına gidiceksinki gitsen huzur vermezler

Emin ol geçinebilirsin temizlik yaparsın yinede geçinirsin rabbim bir kağıyı kapatır birini açar ilk illa zor olur ama zamanla düzelirsin canım senin postlarını okudum kimse benim mayam bozuk demez tabiki lafı sana atacaklardı
(104 puan) tarafından
evet haklısınız ama namusuzluk çok ağır bir itham çok zoruma gidiyor kendime çocuklarıma düzen kurmak istiyorum
tarafından
Canım sen ilişkiyi ortaya atınca onlarde seni oradan vurdular kesinlikle hiçbirine bakma herkes kendinden bilir yaptığı işi
Ha birde afedilecek yanı varsa affet düşün birkere daha ama sen bilirsin tabiki
-Reklam-
0 oy
(334 puan) tarafından
Sen içini ferah tut gül gibi geçinirsin 

Erzak olsun başka yardımlar olsun onları araştır 

düzeni oturtana kadar biraz zor olur 
(104 puan) tarafından
nasıl yani fikir verirseniz sevinirim
(334 puan) tarafından
Belediye erzak yardımı eder canım sen başvuru yapınca
0 oy
(13,080 puan) tarafından
Tanıdığımız 4 çocukla kendi başına ayakta durdu kadın isterse herşeyi başarır
tarafından
Canım hiç birikimsiz ne kaldım ayakta 3cocukla hiç morelini bozma iskura git iş başvurusu yap olmaldi evde çocuk bakarsın rabbim güzel kapılar acssin
(13,080 puan) tarafından
Ben değil kız arkadaş post açmış ona yazdım :D
tarafından
Bende ona yazmıştım yanlış mı oldu
(13,080 puan) tarafından
Tm sorun yok ☺️
(104 puan) tarafından
çok teşekkür ederim haklısınız evde çocuk bakmak mantıklı
0 oy
(262 puan) tarafından
Evde çocuk bakıcılığı işi yapabilirsin kendi çocuklarınla akran olur.evde poğaça tarzı şeyler yapio instragmdan falan satabilirsin.yada okul gibi bir yerde iş bulup çocuğunu da yanında goturbiliesin.tabi kaç cocugun vad bilmiyorum .yada hafta bikac gun temizlige gidebilirsin günübirlik.gunde 250 tl.alsan gene hiç yoktan iyi.belediyenin sosyal yardımlaşmanın imkanlarını araştır. Çocuklara süt dağıtıyor bazı belediyeler.bazilari burs verir.belki hayır sever bulurlar falan.ya da bir ise gircen.cocuklarada bakıcı tutcan.korkma kafesteki kuş uçmayı hastalık zannedermis.her başlangıç zordur.zamanla oturur herşey.ailenle olmaz kuzum yapamazsnn.annen iyi biri ise gelsin çocuklarına o baksin
(104 puan) tarafından
çok teşekkür ederim Allah razı olsun gerçekten
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim nacizane fikrim sadece kendini toplayıp bir düzen kurana kadar eğer ailen de izin veriyorsa ailenin yanina git. Kendini toplayıp düzen kurana kadar ailenin yanında kal. İnş sonra çok daha rahat edersin. Çocukların büyükse kendin de çalışırsın. Rabbim tez zamanda güç , kuvvet kolaylık versin inşallah.
(104 puan) tarafından
amin  Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 711 göst.
0 oy
11 cevap 384 göst.
0 oy
2 cevap 172 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.