0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından

Bu kilo gitmiyor  özellikle göbeğim ne yesem azıcık da yesem 5, aylık gibi karnım sarkık kıyafetlerim olmuyor ve başka kıyafette alamıyorum böyle karnım varken devlet hastanesinde varmı kızlar randevu MHRS den baktım çıkmadı özel gtck durumum da Yok diyetisyene :(

4 Cevaplar

0 oy
(900 puan) tarafından
Bacım göbek için en ama en etkili şey mekik çekmektir karındaki yağları birtek mekik çekerek yakabilirsin ve karbonhidrat beslenmemen lazım direk göbege yağ yapıyor çünkü şekeri ekmeği makarnayı pilavı keseceksin sebze agırlıklı beslen sabahları mesela yulaflı kahvaltı hazırla kendine günde en az 3 litre su bol yürüyüş ve kesinlikle mekik çekiceksin
(1,752 puan) tarafından
Tmm cnm yulafi nerden bulabilirim ve nasıl yapılıyor acaba ilk kez böyle bi kilom var
(900 puan) tarafından
Yulaf marketlerde var canım youtube de tarifler var ordan bak istersen laktozsuz yagsız sütle karıştırıp yapabilirsin mesela
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah bende kilo verebilirim
-Reklam-
0 oy
(2,092 puan) tarafından
14 kilo aldım 55 kiloydum 68 oldum hergun diyete başlıyorum bakalim bugünde baslicam birkaç gün iradeli olup kafamda bitirsem çok güzel olacak ama başlayamadım bi türlü benimde bütün yediklerim göbekte birikmiş.
(1,752 puan) tarafından
Evet bende öyle diyorum ama aslında irademize bağlı bişey ama inşallah veririz
0 oy
(257 puan) tarafından
Önce dahiliyeye çıkıyorsun o diyetisyene yönlendiriyor. Ben devlete gidiyorum üç kilo verdim bile Şükür
(1,752 puan) tarafından
Gerçekten mi cnm ne dedin acaba nasıl yönlendiriyor
(257 puan) tarafından
Dahiliyeye gittim diyetisyene çıkmak istiyorum dedim ordan bana giriş verdiler öyle gittim. Ama her seferinde önce dahiliyeye çıkıyorum ordan diyetisyene geçiyorum öyle oluyormus
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Diyetisyen için önce dahiliyeye gitmek gerekiyor. Göbekteki yağlar için de en az 3/4 gün spor yapmamız lazım. Yürüyüş olur Leslie olur instagram da pilates hareketleri gösteren sayfalar var onlar olur. Ayrıca en fazla 5 /6 da yemek yeme işlemi bitmeli. Çikolata şeker hamur işleri ni hayatımızdan çıkarmalı ekmeği minimum a çekmeliyiz . Meyve yi kahvaltıda tercih etmeliyiz. Akşam yenilen meyve şekere dönüşür bu da yaşlanmayı artttır. Filtre ya da Türk kahvesi ile yeşil çayı günlük içmek yağ yakımını hızlandırır. Renova diyet klinik diye bir sayfa var instgram da bu konu ile ilgili güzel bir post hazırlamış baya faydalı 
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hemn bakım eski kiloma dönmek istiyorum:(
(1,168 puan) tarafından
Yeter ki isteyin verirsiniz, kilo verdikçe daha rahat devam edersiniz diyete . 3 ay da 12 kg verdim. 8 ay oldu almadım şükür. Bi 3 kg daha verip sabitlemek istiyorum.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mami (567 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...