0 oy
257 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Bal köpüğü rengini saçımı açmadan tutturabilirmiyim birde emziriyorum bitkisel boya Alaçam olur demi 

9 Cevaplar

0 oy
(17,876 puan) tarafından
Saçın ne renk canim
tarafından
Koyu kahve gibi canım aşırı siyah değil kendi saç rengim epeydir boyamadim
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Tam tutmaz canım biraz koyu kalır
tarafından
Tamam canım
0 oy
(6,343 puan) tarafından
Bakımlı olmayan bakamazmı
tarafından
Bakabilir güzel hatun senmi bakımsız Şub oglus napiyo
(6,343 puan) tarafından
Valla kocamdan sonra sıfır bakım:)
Kaynanam bazen diyor oğlum gelince tekrar sahalara inersin dedim.insallah :)

Valla ben mutfsgimi temizliyorum kaynana ile merdivende konuşurken oğlan aşağı kaçtı
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bakımlıyım ama boya işini bilmem yok çünkü 
tarafından
Biraz yanlış telaffuz ettim bakım illaki boya denek değil canım tabiki ben aşırı saldım kendimj bebekle benim bakımsız olduğum kesin:))
(7,447 puan) tarafından
Bence yapabilirsin bakımlarını cilt bakımı mesela ruhuna da iyi gelir :)
tarafından
Evet doğru diyosun ☺️❤️
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bitkisel boya diye bir şey yok arkadaşım maalesef. Emzirirken boyamadım ben ne olur ne olmaz diye. Açılmadan tutması da imkansız. 
tarafından
Anladım canım benim bebeğim de 8 aylık oldu kararsızım hala
(2,091 puan) tarafından
Brnce riske atma derim ya. Boya konusunda doktorlar bile ikiye ayrılmış kimi boyasın sorun değil diyo kimi de bitkisel adı altında olan boyalar bile olmaz diyor. Benim doktorum bitkisel boyalar bitkisel değil dedi. O yüzden emmeyi bırakınca boyadım
0 oy
(69 puan) tarafından
Canın ben de bal köpügü ve karamel karışık boyuyorum ve içerisine birazcık toz açıcı katıyorum böyle yapabilirsin çok güzel renk aliyor. Yani boyanın içine biraz toz açıcı katabilirsin
tarafından
Tamam canım denerim teşekkür ederim keşke görebilsem saçının rengini merak ettim
(69 puan) tarafından
Özelden atabilirim
(69 puan) tarafından
Ozelde fotoğraf atılmıyor sanırım baktimda
tarafından
Yok canım atılmıyor
0 oy
(846 puan) tarafından
Saç işi şans işi ben evde kendim açtım boyadım bildiğin platin şuan ama benim saçım her renge kolay girer
tarafından
Benimkide giriyo aslında canim
(846 puan) tarafından
Ben açtım ve platin yaptım ama 1gün bekledim
0 oy
tarafından
Bitkisellerde baya bir yeşillik veriyor saçını papatya suyu demle hafta iki üç defa onunla kurut rengi baya açılır sonra boya yap 
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Bakımın boyayla alakasını çözemedim 
tarafından
Evet orda hata yaptım kusura bakma canım kendimi çok saldimda onu kast ettim aslında
(9,653 puan) tarafından
Önemli değil gülücük koymayı unutmuşum sert şekilde yazmadım kız :) bende saldım iki çocuk bide boğazımı tutamıyorum sen düşün halimi :D
tarafından
Valla canım ya rabbim yardımcımız olsun bende tutamıyorum da kup kuruyum yinede :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 210 göst.
23 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (6,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
26 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 322 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,587 cevap

34,950 kullanıcı

...