0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Naparsınız yemek yapmayınca kardesıne laf yapmış evde yemek olduğunu fark etmedıgı halde yapınca da yemedi bazen ısten tok gelir ama gecede olsa yerdı herhalde ya dışarda ya annesinde yıyor annesi alt katta ısten gelıp duş alıp annesine gıdıyor benle konuşmuyor çok büyük kavgalar yaşadık ağır sözler söylediğim oldu takmadı hatta ben küserim o sataşır uğraşırdı konuşurdu nıye böyle yaptı anlamadım dünde yemek yaptım yemedi siz olsanız bugün yapar mısınız Yatak ayırmadım ama o kızımla uyuyor 

7 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Kızlar bana akıl verebilir misiniz çok sıkıldım bu durumdan ınsanlara beni rezil etti sanki yüz kızartıcı bısey yapmısımda bunları bana yapıyor görümcem bıle dedi bu ne böyle trıplı bu hiç çekilmez diye dusunun
-Reklam-
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Vala ben yemeğimi yaparım çünkü birtek kocaya pismiyor çoluk çocuğum var oturur çocuklarla bir güzel yerim ,adama tabakta koymam yemiş mi içmiş mi umurunda olmaz ben anası değilim peşinde dolanıp ağzına vereyim,şımartamam kimseyi valla
(230 puan) tarafından
Evet görümceme de dedim ben yapıyorum yemıyor çok şımarmış diye
(4,996 puan) tarafından
Sen taktikca onla ilglendikce daha çok önünden kaçar bırak ne hali varsa görsün kızınla keyfine bak,mutlu gibi görün, kahkaha at
(230 puan) tarafından
Valla şu sıralar soğuk algınlığı yaşıyorum ondan keyfım yok hasta olduğumu görüyor
0 oy
(3,039 puan) tarafından
Yaparım o yemesin ,sonrada kalanı dökerim tekrar yaparım yemesin tekrar dokerim ,ben yatak ayirmadiysam hiç karışmam tilkinin dönüp dolasacagibyer kürkçü dükkanı..Hatalı misin  değil misin bilmiyorum ama yukarıda çok ağır sözler konuştuğum oldu ama o zaman bile böyle davranmadı cümlesinden sana karşı bur duruş sergilediğini ve kararlı olduğunu düşündüm.

Ama bir sorun varsa iletisimi kesip annesinin evine gidene kafar o duruşu iletişim konusunda sergileyip sorunları açık açık konuşmayı tercih etse daha insani daha bir koca baba rolünde olmuş olur. Bu sekidle sorununuzda kapı dışına çıkmış oluyor.

Ama sana tavsiyem hatasından kendi dönsün bekle.

Sende aksamlari çayını koy otur dizini izle hiç umursamıyormuş gibi yap.
(230 puan) tarafından
Evet o ağır sozlerın ardına baya iyi barıştık ettik çok güzel cevaplamışsın mesela ben küsünce hıc neden kırıldın özür dilerim barışalım denmedıgı ıcın bende aynı sekıl ılerleyemıyorum aynı şeyleri hıssetsın nasıl kötü hıssedıyor ınsan bir kere ondan özür diledim o da beni deşırttı kötü bısey çıktı ağzımdan diye herhalde şey düşündü yıne gelecek ardımdan ki en son tartışmamızda ben küstüm o böyle el şakasıyla barışmaya çalıştı aynı akşam sabahına komık vıdeo attı akşam geldi ebu cehıle dönüşmüş anlamadım benim sınırımı bozan benimde aılem var ben yansıtıyor muyum dibimde dedğiller ama her küsmemizde ben anneme mi gidecem çok saçma otuz yaşında bir çocuk ki ben bunu defalarca anlattım bize vakit ayırmadığını kendi annesi be kardeşlerine daha çok uğradığı evde telefonla oynayıp orda muhabbet edip hayatındaki her gelısmeyı onlara aktarıp beni gormedıgını söyledim bunlara rağmen bunu yapıyor hala benı ailesi yerine koymuyor aynen takmıcam beklıyor mu kavga çıkarayım kavga çıkarmam bıle onun ıcın bır adım
(3,039 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim zaten küs olmayıncada aynıymış sorun buymuş demek ki bile isteye yapıyor.Bir duruş değil seni yok saymaymis demek ki o zaman sende yok say yemek yap ama hazırlama görme duyma en gıcık olduğun şeyleri bile yapsa asla iletişime geçme abartırsa yaptıkların sana yapılınca zoruna mı gitti dersin demek ki ben az bile yapıyormuşum başka da birsey demezsin o halde ..
(230 puan) tarafından
Annesınden geldi ben yine ınsaf yaptım önünde yemedım mutfakta yedim ama tabi anladı sonra çay yaptım bir bardak aldım odaya geldim yanına oturmadım sonra küçük kızım çay ıstedı bardak getir sanada katayım dedim kız gıttı mutfağa doğru birden ayaklandı aldı ceketı anahtarı kahveye gıttı yüksek ihtimal delirdi herhalde onu takmayınca abartırsa valla abartıcagı tek bısey var kaynım spora yazıldı  ben nısanlılıktan beri istemedim kıskançlıktan bu aralarda istiyordu ben izin vermedim tabi benden habersiz yazılır falan o zaman delırebılırım
(230 puan) tarafından
Birde Instagram whatsap durumlarımı açmıyor bunları genelde ben küsünce yapardım derdi ne anlamadım merakta ediyorum bi söze kırılsa desem bi ton laf ettim onlara alınmadı da alınılmaycak şeye mı alındı yoksa başka bısey mi var ben sürekli küsüyorum diye taktik mi yapıyor dışarı kahveye rahat cıkabılmek için normalde de her gün kahvede onu cozemedım
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Demek ki anası nazını güdüyor soluklanmadan oraya gittigine göre muhtemelen akıl da alıyordur sadece onun için yemek yapmıyorum ben pişirir kendim missler gibi yerim
(230 puan) tarafından
Evet annesi en çok onu seviyor bunu bılıyor ondan güç alıyor zaten söyle düşün esım bi bilgi dedıkodu vercekse annesine söylüyor bana demıyor sankı ben dusmanıyım sanki ben haber uçuruyorum onun sırlarını saklayan benim aslında farkında değil kaynanam benim yanımda aslında oğlunun huyunun pis olduğunu dewfalarca söyledi geçenler yine küstük eşim evde yemek gormemıs goya gorumcemı aradı tost yaptırdı bende çok sınırlendım gorumceme ayrıtettem dedım yapma alışmış sureklı gelecek o da abıme kıyamıyorum dedi
(3,039 puan) tarafından
Kiyamasinlar koca adam bir akşam aç yatsa ölmez, kalksın tostun kendi hazırlasın onda bile alttan seni kötüleme var dolabı açsın baksın yasak mi dolabı eklemesi o davranışta bile seni kötüleme var aslında bilinç altında ailesine bak yemek bile vermiyor buu algısı var.kocana dikkat et güzelim.benden sana demesi..
(230 puan) tarafından
Evet zaten dünden önceki gün eşim görümceme söylendi bana argo konuştu ben duydum sordum görümceme bırden sana soylendı bende noldu dedim abime ıste yemek yapmamış demıs yaptığım gün bıle benım kocam seytan seytan benı kötü duruma düşürüyor hatta tost ıstedıgı gün ben ciğer yemeği yapmıştım esım gelmeden görümcemle yedık bır tabak kız bıle sok oldu evde yemek vardı neden tost istiyor dıye
(230 puan) tarafından
Biz tartıştığımızda benim ıcın d.eli bilmem ne diyor aılesıne benim yanımda bense sala.k gibi açığı olsana anama babama savunuyorum onu
0 oy
(230 puan) tarafından
Birde sinir olduğum nokta bu adam eve gelir normalde duş alır iş bakmaya ya da kahveye gıderdı evde durmazdı sımdı anasına gıdınce ne kahvesı ne iş bakması kaldı kaç saattir orda oturuyor demekti sorun benmişim onu anladım
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Bazen inadına sevmediği şeyleri yapıyorum. Yemek sadece onun için yapılmıyor sonuçta. Benim tepkim genelde masayı kurmamak oluyor. Yani yemek ocakta ama masa hazırlanmamışsa bilir ki ben onun için çabalamıyorum. Çocuğumuz yokken hiçbir şey yapmazdım. O gelmeden ben yerdim çayımı koyar otururdum onu da takmazdım
(230 puan) tarafından
Evet yapıyorum belki yer diye ıkı kısılık zıyan olsjnda istemiyorum çünkü o ertesı gün yemeği yemiyor ben takmıyorum artık alıştım tek olmaya evde varlığı yok gibiydi iyice yok etti burnunu havay dikti ya şimdi geri vites yapmak istemiyor benim gibi ya da bir kadın gibi olamaz herhalde uzun sürdüremez diye düşünüyorum
0 oy
(10,562 puan) tarafından
Sen de onu yaptığını yap baya işe yaradı benim eşimde bir sene konuşmasam konuşmazdı o nasıl geldiyse öyle yaptım baya işe yaradı yani gitme üstüne umursama 
(230 puan) tarafından
Ay sinir oldum ya normalde eve gelip duş alır çıkardı kahve iş derdi sindi annesindeyken niye gitmiyor dışarı bılerek yapıyor ben yokmuşum gibi davranıyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 257 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 261 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 458 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Esvet (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 467 göst.