0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar 36+5 doktor 2 kilo 200 diye ölçüm yaptım dedi ama bu aralar akıntım baya fazla ve sancim çok ayağa kalkamaz oldum sancidan bu hafta da doğum olsa sizce küvoze alınır mı bilgisi olan var mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
36+6 dogdu oglum. 3.400 gramdi küvoze alinmadi 2 gun hastanede kaldik ciktik
(7,451 puan) tarafından
Kilosu iyimiş ama doğunca ödem atacak birde
(26 puan) tarafından
Nasıl yani
(7,451 puan) tarafından
Bu yorumu yapan kişinin bebeğinin kilosu iyimiş o yüzden küveze alınmamış ekstra da bir sorun olmadığı için
tarafından
Doguma daha var belkide 41 -42  dogarr yine kilo alir.
(26 puan) tarafından
38 hafta sezeryan günüm
-Reklam-
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Belli olmaz ablamın o civarda doğdu küvoze girmedi daha büyük doğup ta giren de var. Normal doğum olursa daha az solunum sıkıntısı çekiyorlar gibi geliyor bana 
(26 puan) tarafından
Hm benim ki sezeryan  bilmiyorum ama galiba bu hafta da doğar gibime geliyor  çok yaramaz çünkü
(1,071 puan) tarafından
Bende diken üstündeyim geçen hafta sancı çıktı bebek 2300 değildi. Serklaj var baskı hissediyorum artık her an her şey olabilir gibi geliyor 35 hafta dolmak üzere
(26 puan) tarafından
Allah sağlıkla versin kucağına cnm bnimde sancım çok ayağa kalkamıyorum kıpırdamakdan korkuyorum resmen   kansızlık var panik atak var korku var atıp tutuyorum bu aralar
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bende senin haftada dogum yaptım mecburi dogumdu  benimki daha 2  hafta vardı  benimki kuveze  girmedi  
(1,170 puan) tarafından
Evet biraz düşük gibi doktor ne dedi kilosu icin
(26 puan) tarafından
İyi dedi ama bilmiyorum çok aşırı hareketli bugünde korkuyorum
(26 puan) tarafından
Eşimde  geceleri evde olmadığı için bu hafta  biraz endişem ondan da var
(1,170 puan) tarafından
Benimde sezeyan di ikinci gebelikti  sancılar çıkmıştı nst de  inşallah  zamanında gelir seninki normalde haftası çokta erken değil ama    doktor iyi dediyse  sağlıkla kucağına al
(26 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Allah herkesin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Her hastanenin prosedürü ayrı ben İlk oğlumu 32+2 de 2100 gram olarak doğurdum küveze alındı ve sadece kilosundan kaynaklı üç hafta kilo almasını bekledik hastane 2500 ile teslim ediyordu yaşam sınırı olarak  ve doğunca birde ödem atıyor p kilo düşüyor 
(26 puan) tarafından
Anladım cnm bilmiyorum kızımı aldılar ilk dogumda bu da sancilarimdan korkutuyor beni
0 oy
(2 puan) tarafından
iki bebeğimde 35 hafta doğdu biri alındı diğerini almadılar tamamen bebeğin ciğerlerine ve durumuna baglı ilk bebeğimi 35+6 da doğmustu herşeyi nomaldi yanıma verdiler hemen ama ikicide öyle olmadı malesef cigerindeki suyu atamamıştı 
(26 puan) tarafından
Anladım çok geçmiş olsun bilmiyorum umarım alınmaz
(2 puan) tarafından
Umarım siz stres yapmayın rahat olun herşey olucağına varıyo
(26 puan) tarafından
Stres çok bende panik atak da var atıp tutuyorum valla
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Kilosu gayet normal korkma allahın izniyle küveze girmez her şey allahın taktirakti
(26 puan) tarafından
amin inşallah cnm saol güzel yorumun icin
(1,851 puan) tarafından
Sizde sağolun
0 oy
(52 puan) tarafından
Normede almamaları lazım tabi ki sıkıntısı yoksa bebeğin ben 36+6 da doğum yaptım küveze almadılar 3kilo 200 gram dogdu 
(26 puan) tarafından
Maşallah  Allah'ım bağışlasın umarım bnimkide girmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 564 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu

379,296 soru

11,353,409 cevap

34,824 kullanıcı

...