0 oy
181 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (43 puan) tarafından
İlk hastlndi hemen odaları ayrmstm kzmla aynı odada yatyrm insllh ona bulaşmaz moralm baya bozldu ne ypvlrm

5 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
Eşim de bana bulastirdi iyileşti kendisi çok üşüyorum şuan kalkıp namaz kilamiyorum 
(43 puan) tarafından
Ben kndmden korkmyrm cock vr insllh bulasmz eldiven filan  kullndrtcm
(15,610 puan) tarafından
Bizim domuz gribi değildi salgındi ama çocuklarda hasta yeni yeni iyilestiler
-Reklam-
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Allâh şifa versin inşaAllâh bozma moralini gelen de giden de her şey Allâh'tan. Dert var ise devası muhakkak vardır. Mandalina portakal ıhlamur yüklemesi yapın.
0 oy
(7,358 puan) tarafından
gecen ayda biz oldu cok kötü olmuştum eşim iş yerinden kapmıştı oğluma bulaşmadı pazartesi günü görümce gelmişti oda öylr hasta oldu cocuğumu hasta edip giti şuan da oğlum kötü 
0 oy
(268 puan) tarafından
O kadar da takılmayın bence. Hastalığı veren de allah alan da Allah. Benim eşimde hasta oldu o salonda yattı ben y. Odasında. İşten sonra eşim hep cocukla ilgilendi benimde işlerim vardı çünkü. E babası öptü etti. Ama hiçbir hastalık olmadı. Ne ben ne o. Anne sütü alıyorsa asla korkmayın. Hastalik size bulaşır bebeğinize bulaşmaz. Anne sütü mucizevi bir şey. İnşallah hastalanmaz. Korkmayın. Korkma basina gelir. Biraz rahat ol. Hasta olursa da ateş olur 1-2 gün uykusuz kalırsın belki ama geçer yani. Bu çocuk sürekli hasta olacak. Hasta ola ola büyüyecek. Domuz gribi kuş gribi korona bilmem ne... Bunlar hepsi aynı grip.. eğer çok korkuyorsanız siz ve eşiniz grip aşısı olsun. 
(43 puan) tarafından
2 buck yasnda bebegm ah bacm rbbmn zoruna gtmsn hersy benm uzerme kaynvalide cock onun icn
0 oy
(5 puan) tarafından
Çok dikat edin. Benim de dört yaşındaki oğlum oldu kac gündür hiç bişey yemiyor ateşi düşmüyor ilaçları zor iciriyoruz bide orta kulak iltihap olmuş domuz gribiyle beraber bide bir yasinda kızım var ona bulaşmasın istiyorum o annemle başka bı odada kalıyor ona bulaşmasın istiyorum ben de hasta değilim ama sürekli maskeliyim 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 86 göst.
13 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Shz (1,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,938 cevap

34,778 kullanıcı

...