0 oy
93 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Krem sürüyorum sürekli arada şekerli zeytinyağlı peeling yapıyorum ama ellerim hep kuru bebek gibi eller için ne yapmam lazım <3

10 Cevaplar

0 oy
(17,880 puan) tarafından

Ne yapsanda olmaz bulasiktan cikmiyosa :ninja:

tarafından
Bulaşık Makinesi var ama yinede elde yıkıyoruz eldiven takmaya üşeniyorum bazen
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Geceden ellerine krem sur üstüne eldiven gecir sabaha yumuşacık olur
(2,146 puan) tarafından
Gece vazalin suruyorum biraz duzeldi
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Gliserin bana çok iyi geliyor 
0 oy
(2,985 puan) tarafından
Ellerim hiç sudan çıkmıyor, gün içinde ne kadar sürsem de kalmıyor elimde. O yüzden yatmadan kaliteli bir krem mutlaka sürerim. En azından sabaha kadar kalıyor, iyice emiyor kremi.
0 oy
tarafından
Gece yatarken nemlendirici sür ellerine şeffaf eldiven tak bileklerini sıkmayacak şekilde de lastik bağla uyu öyle canım sabaha kadar yumuşacık oluyor 
0 oy
(178 puan) tarafından
Akşama kadat elimiz bulasiktan yer silmeden çıkmadığı için pek bebek gibi kalmiyo ama Boom butter markasiinn nemlendiricisi var iki gündür kullanıyorum yumuşacık. :)
0 oy
(4,418 puan) tarafından
Peeling, maske ve düzenli nemlendirme. Cildin çok çok kuruysa Bepanthol derma al. 
0 oy
(4,265 puan) tarafından
Kantoron yagi suruyorum. Ama biraz bulundugun sehir ve cilt tipinlede alakali. Kısı sert bi sehirdeysen ne surersen sur olmuyo. Ben Eskisehir de okudum artik ellerim kanardi catlamaktan. Krem surup poset gecirip uyurdum bazi geceler.
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Geçen Gratis e gittim ellerim taş gibi oluyor dedim bana en kaliteli kreminizi verir misiniz dedim 

Neutrogena krem verdi sürüyorum iyi hoş 5 dk sonra suya değiyorum aynı şey:)
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Uyumadan önce krem sürüyorum ben iyi geliyor vazelin de iyi yumuşatır 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
10 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sekerportakali (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,288 göst.
0 oy
10 cevap 184 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu

381,223 soru

11,412,440 cevap

34,956 kullanıcı

...