0 oy
766 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Eşim parasını kuruşu kuruşuna hesap eder ama hiç cebinde para bırakmaz bütün parası bendedir evin hesabı kitabı herşeyi bende ama dediğim gibi kuruşu kuruşuna hesap eder eğer yemediği bir şeyi aldiysam ben olsam almazdım fiyatını söyler cebimde kalırdı param diye bende sen yemiyorsan ben yiyorum derim ben asla et balık vs tukete bilen birisi değilim hiç yiyemem birgün canım dürüm çekti carsadan eve gelirken dürüm aldım eve geldim eşim evdeydi ve ayran yaptım beraber tam yiyorduk bir lokma iki lokma derken ne kadar a aldin diye sordu bende fiyatını söyledim buna bu kadar para verilmezdi ben olsam vermezdim vs bir sürü laf söyledi işte bende yutkuna yutkuna yedim çok zoruma gitti bu güne kadar hicbirsey bu kadar zoruma gitmemişti hala aklıma geldikce ağlamak istiyorum 

25 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
O dürümü gırtlağına sokardim valla ben bana yedigimin ictigimin hesabini yapacak, yemek yapmaz aç bırakırdım valla 
(2,458 puan) tarafından
Hahahaha ++++
(1,043 puan) tarafından
Yalan mı kız bir hayat paylaşıyoruz 1 dürüm hesabı yapacak adamı döner bıçağıyla dograsam için rahat etmez heralde .d.d.d
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
ay ALLAH ım yanj isterse 100 200 olsun ben almışım canım çekmiş ne var bunda üstüne senide düşünmüşum işte sırf bu yzuden hep kendi oarmai kazanmak istemişmdir 
(4,142 puan) tarafından
İste bastan sevmem dersen  . Niye sevmicem canim sevmesen de bu isin hastaligi var ustaligi var cocuk vocukla yemek yapamamasi var. Soylersin disardan gelir. Adam alismali bu olaya dagda yasamior ki kimse en azindan bi markete gdio aaa sunuda alim indirimdeymis deyip alabilmelisin kafana gore
tarafından
Ya gerçekten benim eşim böyle birşey yapsa tepkim çok ağır olurdu açıkçası . Hele kaynananın dediği şey iğrenç
(33 puan) tarafından
Kaynanam a zaten ayrı bir takigim o günden sonra
(33 puan) tarafından
Market alış verişine bişe demez farklı lezzetler farklı şeyler aldığım.zaman hoşumuza giderse aldığım şey devamı sürekli gelir ama onun için öğün o durum gereksiz di sebepsiz yere
tarafından
Allah ıslah eylesin hepsini
0 oy
(2,048 puan) tarafından
Yemesin o zaman 
0 oy
(17,704 puan) tarafından
Ayyyy kefenin cebi yok bilessssiiiiin deseydin keske
0 oy
(8,021 puan) tarafından
Ayıp etmiş ben olsam bende üzülürdüm.. 
0 oy
(20 puan) tarafından
Cimri herifler evlenmesin hatta aramızda yaşamasın o derece ayar oluyorum onlara. Kız sende deseydin ben verdim canım cekti aldım kapa ceneni deseydin ya hicc alttan alamam yerin dibine sokarım valla. Evi temizle pakla cocuk bak parayı o veriyor diye ses mi cıkarmıcam kirli donlarını kendisi yıkasın cocuk baksın ben ondan daha fazla kazanırım kendine gelsin. 
0 oy
(513 puan) tarafından
böyle adamla ömürmü geçer ya ne kadar cimri
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Ya ben çok cazgır bir kadınım galiba. Ağlamayacaksın ağlatacaksın öyle durumda. Suratına atardım ayranla beraber.  
(2,458 puan) tarafından
Ayy o an Hayali bile güzel güzel vallah jssisksjs

O durumu yemem bin pişman da ederim

Ay vallah bir dürume bin tl de versem asla bir şey demez eşim Rabbım merhamet vicdan versin
(3,646 puan) tarafından
Amin amin. Çok ağır tepkiler verirdim ki bir daha yapamasın.Bazı insanlar evlenmek için evleniyorlar. Ya bir iş arkadaşım vardı Karısı için evdeki diye bahsederdi.
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Hiç  sevmedigim insan tipidir  iykkk
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Valla siz mi çok sakin insanlarsınız ben mi tam tersiyim bilemiyorum ama eşim böyle birşey yapsa alır  o dürümü gözünün önünde keyifle yer, internete girer bir sürü şey sipariş veririm hem de onun sevmediği şeyleri. 
(33 puan) tarafından
Adam ne bulsa yiyor ben yiyemiyorum her şeyi o benden çok yerdi
(2,758 puan) tarafından
Gerekirse eve dekorasyon, kendime kıyafet alırdım, spor aleti alırdım. Yeter ki sinir olsun.
0 oy
(361 puan) tarafından
Ya nasıl insanlar ben anlamıyorum. Eşim canım bir şey çekiyor dediğimde ya da yediğim aldığım yemek için hiçbir zaman laf etmedi Allah'a şükür. Paramız olmasa bile bir şekilde alır canım çekerse sağ olsun. Eşler böyle kötü davranınca ben üzülüyorum. Eşim canı çekmiştir almıştır canı sağ olsun diyeceğine 2 kuruşun lafını ediyorsa yani. Elinden alacaktın yeme diyecektin. Çok sinir bozucu 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ama alınıp cevap vermemezlik yapma sakın dahada hak görmesin kendinde
(33 puan) tarafından
Psikolojik olarak çok kötüyüm birşey desem ağlardım ve hemen kriz geçiriyorum kendime gelemiyorum 16 aylık bir kızım var ve benden başkasına gitmiyor ona çok açıyorum kendime gelene kadar perişan olur du yavrum
(1,595 puan) tarafından
Bak bir kere olsun perişan eğer sen bu şekilde düşünüp susarsan o da derki zaten birşey demiyor normalestirir durumu ve sen hep böyle üzülürsün bu piskolojik şiddettir aslen ve zamanla sen mutsuz anne olursun ve çocuklar bunu bilir hisseder şuan ağlamazsa ileride daha çok etkilenir zaten eşinde bı gözü görsün dediği şeyin sonucunu mesela ben olsam direk bırak yeme madem benim canım çekti aldım kırk yılın başı ben yerim dediğin lafı duymuyor kulakların senin bir dürüm değil olay senin bana saygı duymaman herşey para değil daha lafını yaparsan eğer kötü olur böyle sözle bırakmam sadece paran kadar karına kıymet veremiyorsan evlenmeyecektin derim
0 oy
(264 puan) tarafından
Benim eşimde dört dörtlük insan değil hani ama yemek konusunda asla öyle bişey yapmaz ne istemissem gece yarısı bile olsa sipariş ver gelsin der yemek konusunda asla kisitlamadi ne beni ne çocuklarımı 
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Aldaydın önünden yeme deseydin 
0 oy
(641 puan) tarafından
Ne zamandır evlisin canim benim esimde ilk zamanlar buna benzerdi cok şükür kendini torpuledi simdi iyiyiz
0 oy
(48,614 puan) tarafından
cimriliginde bir sınırı olmali ya tamam tutumlu olsun da suyunu cikarmasin ben o an bırakırdım yemezdim heralde
0 oy
(347 puan) tarafından
Biliyor musun benm eşimde öyle 

Bir gün tartıştık para konusunda gitti o akşam yaş pasta aldı getirdi kaşıkla yedi sen düşün gözümün önünde vede öncesinde ben hep istedim canım çekiyor diye bile bile yedi bana bırakmadı beni cagirmadi o kadr zoruma gitti şuan nerde pasta görsem o an aklıma gelir 

Takma boşver decem ama insan yaşadığı kötü şeyleri asla unutmuyor
(33 puan) tarafından
Aynen öyle üstünden kaç ay geçti bilmiyorum hergun heran aklımda
0 oy
(4,946 puan) tarafından
Benimde eşimde bu kadar olmasada böyle huyları vardı. Aldığımı begenemez yahut para vermezdi ilk evli oldugum siralar simdi 6 senelik evliyim hesap kartı ve paralar bende nasil mi oldu artik onu düşünüp acımamaya karar verdim. Bazı erkekler bunu istiyor. 

Şimdi istedigimi alirip ya söylerim ya söylemem 
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın ya biz her muayene için merkeze geldiğimizde eşim bilerek yolu uzatır önce yemek yeriz varsa çocukların eksik kıyafetleri onları alırım kendine yarım alsa bna tam alır gerçekten bazı erkeklerle hayat sürdürülmez
(33 puan) tarafından
Amin ikinci evliligim bu hep derlerdi birincide yüzü gülmeyen ikincide gülmez diye inanmazdım basıma geldi maalesef
tarafından
Asla öyle değil bnm de ikinci birincisi o kadar kötüydü ki şimdiki eşim her konuda el üstünde tutuyo hastanede yatıyorum sabah ozeldeki doktorum bir ilaç önerdi 500tlydi eşimi arar aramaz o isteydi hemen merkezdeki arkadaşını aramış ilacı aldırıp getrdi arkadaşı 5binde olsa önemi yok yeterki bian önce gel dedi değer veren her şekilde gösteriyor bana temassız kartını verdi kendisi ilçede parasız kaldı ben hallederm sen ne lazımsa çekinme al dedi daha bir gün olsun bana hayır kelimesi kullanmamış mesele evliliğin birinde ikisinde degil insana denk gelmek
(33 puan) tarafından
Ne kadar şanslı bir kadinmissin ki ne kadar da mübarek bir eşin varmış maşaallah size
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun rabbim eşine hidayet yuvana huzur nasip eylesin
(33 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bi daha alırken sana almam o zaman deseydin. Cimri adam da hiç çekilmez valla Allah kolaylık versin 
(33 puan) tarafından
Aminn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Alaska (746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,340 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 498 göst.
12 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,965 soru

11,343,689 cevap

34,809 kullanıcı

...