0 oy
1,547 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
İyi geceler kızlar ben 35+5 hamileyim doğumdna sonra bebeğimin öleceği garantilendi tıbben diğer postta yazdım detayları bıgün kayınpederim sofrada geyirdi pislik dedim çünkü midemin bulandığı bidliği halde sürekli yapıyor kasıtlı olarak yaptığını düşünüyorum bi hastalığı varsa hastaneye git dedim tamam insanlık hali olabilir ama abartıyor her grçen gün.... ben pislik dedim ya eşim hemen babasını savunmaya geçti zatrn derdim başımdan aşkın bide saçma sapan eşimden trip yedim her konuda eşim böyle ama haklı veya haksız olayım farketmiyor karşımda babası varsa direk babasını savunuyor aynı evde yaşıyoruz haksızsam tamam savunsun ama ben haklıykrn bile babasını savunuyor diğer postta paylaşmıştım kayınpederim hastaneden geldim hamileydim ağrım vardı nerdydiniz siz bu saatte deyip beni dışarda bırakmıştı o soğuktta eşim bunda bile babasını savundu siz olsaydınız ne yapardınız lütfen sert yorum yapacaklar yazmasın hslden anlayan yazsın bebeğim öleceğini duyduğumdan beridir çok kötüyüm ağır yorumları kaldıramam eşim zorda kalmasın diye kayınvalidemle yaşamayı kabul ettim o niye böyle davranıyor anlamadım ve hamileyim doğumda yaklaşıyor destek olmuyor doğru düzgün 

41 Cevaplar

0 oy
(2,212 puan) tarafından
Yani kayınpedere pislik demek iyi cesaret valla 
tarafından
İyi yaptım canıma deysin  o beni dışarıda bırakmaya cesaret ediyo ama
(2,212 puan) tarafından
Sen öğle dersen tabiki dışarı atar
tarafından
O önce dışarıda bırakmıştı canım brnim pislik meselesi dışarıda bırakmasından sonra ki olay
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 672 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 388 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy