0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (3,364 puan) tarafından
Kizlar faturami kesmisler ürün daha gelmedi adres kısmı yanlış otomatik aldik diyor ben mi yanlis yazmisim diye kontrol ettim her zamanki adresim yazılı bir mahalle ismi fazla yazmislar bunda sorun yaşar mıyım saticiya yazdım  fatura duzeltilmemektedir otomatik aldık diye mesaj attılar 

3 Cevaplar

0 oy
(2,996 puan) tarafından
Yok bişey olmaz adresten ben Turkcell’de çalışırken adresleri sallıyorduk genelde önemli olan isim tc
(3,364 puan) tarafından
Kargoda mesaj atmadı canım teslimatta gozükuyor trendyolun sayfasında bunlar numaramida mi yanlis yazdi acaba
(2,996 puan) tarafından
Teslimat adresi ne yazıyor canım
(3,364 puan) tarafından
Benim evimin adresi ama fatura adres kısmında baska mahalle ismide eklenmis aras kargoya verilmis kargodan hic mesaj gelmedi bana ondanda korkuyorum acikcasi airfrey gelcekti basina bir is getirmeseler bari
(2,996 puan) tarafından
Teslimat adresi doğruysa gelir canım zaten arıyorlar. Ben bir kere eski adresme vermişim siparişi sonra asistandan düzelttim adresi yine eski adrese gitmişti sonra beni arayıp yeni adresime getirdiler sende bi asistandan düzelttir istersen
(3,364 puan) tarafından
O dogru canım her zamanki adresim hic degistirmedim
-Reklam-
0 oy
(6,199 puan) tarafından
Trendyola yaz
(309 puan) tarafından
Bende Trendyol dan ürün aldım ürün eksik geldi ben asistana yazdım geri dönüş bile yapilmadi
(3,364 puan) tarafından
Aradim canım birde orda da otomatik cevaplar muhatap bulamadim kargom geldi cok sükür ama adres hala yanlis
(309 puan) tarafından
Anladım canım gözün aydın trendyolu kaldırıp tekrar yüklesen adresi belki duzeltebilirsin
(3,364 puan) tarafından
Yok canim trendyoldaki dogru kesen firma yanlis kesmis faturami duzeltiremedim
(309 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Asistana yazarsan düzeliyor diye biliyorum kuzum kargo gelince aramazsa sorun yaşayabilirsin genelde önüne gelene veriyor zaten
(3,364 puan) tarafından
Asistana yazdim ama ordan oraya yönlendiriyor yetkili birini bulamadim önceden canlı destek vardi kalkti mi o canım
(1,533 puan) tarafından
Yok kuzum var hala canlı desteğe yönlendirmedi mi
(3,364 puan) tarafından
Hayir canım otomatik cevap veriyor hep
(1,533 puan) tarafından
Teslimat adresimi değiştirebilir miyim var ordan olmadı mı asistandan girince
(3,364 puan) tarafından
Kargocu mesaj atti simdi yola ciktik diye

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 346 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu