0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (242 puan) tarafından
3 yaşında oğlum bağışıklığı güçlendiren takviye kullanmak istiyorum herşey yiyen bi çocuk değil kış da geldi sürekli hastalansin istemiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Hiç birşey kullanmadım yani ne gibi vitamin felan mi 
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Kullanmadım kuzum ben bir enterogermina alırız ishal olunca başkada kullanmadm genelde kış döneminde meyve sıkıyorum iciriyorum bol bol 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Postun  ciksin hiç kullanmadım gerek  gormedim  oglumda hersey yiyor balik çorbası  paça  bunlardan icir bol bol kışın  vitaminler gereksiz bağışıklık  kendi kazansın  vitaminlere  özenme canım 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim kızımsa öyle çok yiyen nir çocuk değil balık yağı elimden geldiğince meyve sıkarım suyunu içerler birde kefir bağışıklık güçlendirici gerçekten 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Balık yaği kullanıyorum o da sık değil oğlum tadını sevmez bende hafta 3 kere veriyorum. Corbalarina mutlaka sarımsak soğan eklerim
0 oy
tarafından
Ocean balık yagı omega 3 takvıyelı ondan kullanıyorum canm benm kızımda 3 yas
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ocean balık yağı ve imunol şurup kullanıyorum
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Bende kullanmıyordum ama doktorumuzun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım.  Fotoğraf atayım canım . Bu arada benim oğlum da 3 yaşında...

image

0 oy
(6,382 puan) tarafından
Zeytinyağı üzerine limon sıkıp veriyorum. Bal içine sarımsak edip veriyorum. Ev yapımı yoğurt yediriyorum. Sabahları pekmez veriyorum. Bunlar düzenli değil ama haftada 2 kez mutlaka yapıyorum 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Meyve meyve meyve başkada bisey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 44 göst.
0 oy
9 cevap 603 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
0 oy