0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gynoflor (Demir hapı)  Magvital (Magnezyum takviyesi)   Omepa (Takviye destek gebeliğin başından beri kullanıyorum)  Folbiol (Folik asit)

Kızlar ben şuan takviye olarak bunları kullanıyorum.  Bunlar dışında günlük Oksapar(Kan sulandırıc) ve günde 3 adet kullandığım progestan  ve haftalık da Pruluton  var.  Kullanıyorum ama bazen endişe de ediyorum. Bu şekilde kullanan varmıydı?

9 Cevaplar

0 oy
(15,689 puan) tarafından
Çok ilaç veriyorlar evet gebelikte 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac haftaliksiniz acaba ben suan bunlarin hic birini kullanmiyorum 20 haftaligim sadece saglik ocaginin verdigi decavit var 
tarafından
Folikasit 14.haftadan sonra birakiliyo diye biliyorum abla
tarafından
Folik asit çok muğlak bı konu canım yaa. Kimi doktor hiç vermiyor. Kimisi 3 ay önceden başlatıyor kimisi sürekli kullandiriyor
tarafından
Benimki 14 haftadan sonra kesti
tarafından
Demekki senin sikintidan dolay kesmiyo
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(434 puan) tarafından
Kaç aylıksın ki. Ayrıca neden oksapar kullanıyorsun. Bana sezeryana sonra kan pıhtılaşmasını diye vermişti. Kanında bir sorun mu var?
tarafından
Ben şuan 26 dayım  ancak ben 19 da serklaj oldum . sürekli yatıyorum pıhtılaşma olmasın diye oksapar kullanıyorum.  Progestan  ve Prulton  kasılma engellemek için. Omepa takviye  karışım. Folikasiti zaten biliyorsunuz. Magnezyum da kasılma ve kramplara iyi geliyor. Demir hapına da  daha yeni  başladım
(434 puan) tarafından
Doktorun öyle uygun görürse sıkıntı olacağını sanmıyorum
0 oy
(481 puan) tarafından
Mide bulantılarım çok diye hiçbir tane takviye alamıyorum :///
tarafından
Hımmm .......
0 oy
(119,313 puan) tarafından
Masaallah bi suru vermisler belcikada 1 kutu hap var bittikce aliyom
tarafından
Normal gebelikte aslında gerek yok tatlım. Benim  süreçle alakalı biraz ama işte insan  endişe ediyor. Kuzularıma da bişey olmasın inşallah
Rabbim hepimizin  evladını  bağışlasın
0 oy
(2,593 puan) tarafından
pregnom (omega 3, D vitamini, Folik asit, B12, Demir, Çinko var içinde )  ve decatabs d3 kullanıyorum 
tarafından
Prognom ile Omepa aynı içerikte aşağı yukarı
(2,593 puan) tarafından
içerisinde var zaten canım iki tane takviye kullanıyorum sadece
0 oy
(131 puan) tarafından
Bir tek imom kullaniyorum omega olarak duzenli aklima gelincede magnexyum magnorum kullaniyorum.
tarafından
İmom omepa nın muadili .
(131 puan) tarafından
Nasil anlamadim canim neyi?;)
tarafından
Senin  kullandığın İmom ,  benim kullandığım omepa nın muadili ( benzeri) demek istedim.
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Magnezyum dışında hiç bir şey kullanmadım 
0 oy
(5 puan) tarafından

Ben easyfishoil yetişkinler için olan balık yağı kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 43 göst.
0 oy
10 cevap 144 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
13 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,168 cevap

34,850 kullanıcı

...