0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından
Ya dört gündür atesleyiz doktor evde iyilescek dedi ilaç yazmadan yolladı iborimin veriyordum ama bugün fayda etmedi 5 saat oldu vereli halen ateşli aferin var evde şuan verebilir miyim 

10 Cevaplar

+1 oy
(32 puan) tarafından
Kızım domuz gribi olduğunda böyle olmuştu ne yaparsak yapalım düşürememiştik.
-Reklam-
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Üç çocuğum bir haftadır hasta doktor antibiyotik ateş düşürücü verdi ama hala geçmedi illet hastalık küçük oğlum bugün bile ateşlendi pazartesi poliklinige götürecem 
0 oy
tarafından
Lütfen tekrar iyi bir doktora gösterin geçmeyen ateş enfeksiyon belirtisi olabiliyor. Tahlillerine bir daha detaylı baktırın
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Çok büyük salgın var 4 gün ateş gecmiyor kızım 40 41 buldu hep çok geçmiş olsun biz antibiyotik kullaniyoruz
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Enfeksiyona bakmadı mı kanda enfeksiyon olabilir 
0 oy
(438 puan) tarafından
Salgın var benim oğlumda hasta. Aqumentin başladı doktor 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Domuz gribi olabilir,benim de oğlum böyleydi bence bir test yaptırın,geçmiş olsun 
0 oy
(305 puan) tarafından
O nebicim doktor.kan testi yaptirmadin mi.benim bebegim de ateşledi.doktor hemen crp domuz gribi test kan test istedi yaptırdık. Kaninda enfeksiyon cikti.sen bekleme başka doktora git
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Ne demek ilaç vermedi? Tekrar acile gidin Allah korusun çocuk havale geçirir
0 oy
(294 puan) tarafından
Bizde şuan böyleyiz devlete gittik test bişi yapmadan 5 kutu şurup verdi fayda etmedj özele gittim dun gece ve domuz gribi olmuş çocuklarım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 140 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hulyacan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu

379,072 soru

11,346,780 cevap

34,813 kullanıcı

...