0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,240 puan) tarafından

Bu çiğneme tabletinden kullanan var mı. Yan etkileri nelerdi çocuğunuz da iyi geldi mi. 10 günü geçti kullanıyoruz gece çok konuşuyor bazen uykuya dalmakta çok zorlanıyor ilaçtan mı acaba 

imageğ

9 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Rabbim kalıcı şifalar versin inşallah canım:)
(3,240 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benim oğlum kullanıyor iki ay oldu yan etkileri olmadı her gece öksürüğü olurdu azaldı size neden verdi 
(3,240 puan) tarafından
Alerji astım diye düşünüldüğü için verdi ama henüz alerji testi yapılmadı. Göz akması öksürük hapşırma vs vardj
(4,661 puan) tarafından
Benimkine geniz eti büyüyor rahatsız ediyor diye verdi + sprey ile beraber büyük oğlum alerjik bir çocuk alerji testi yaptırdım verem savaş dispanseride bile testini yaptırdım hepatit b aşısı tutmamış ondan sürekli hasta oluyordu aşıyi iki doz bir kez daha yaptırdık tekrar test yaptircaz muhakkak test yaptır benim oğlumda yan etki etmedi çok şükür
0 oy
(1,141 puan) tarafından
Aksi bu tabletler uyku yapar doktorunuza danışın yine de bizde kullandık sonra baktık ki sürekli zorluyor hava nemlendiricisi aldık yatarken açıyoruz gece ve gündüz öksürüklerimiz azaldı hatta sabah akşam kullandığımız fısfısları bile bıraktık
(3,240 puan) tarafından
Kuzenim de kimyager o da montelukasttan dolayı sersemletir aşırı sinirli olur vs dedi ama mecbur kaldım kullanmaya
(1,141 puan) tarafından
Kusura bakmayın doğa hanım sizin karşınızda 10 yıllık hemşirelik tecrübemi hiçe sayarım. Hanımefendi aynı ilacı çocuğumda da kullandım ve hemşireliğimi çocuk hastanesinde yapmış bulunmaktayım araştırmalarım mesleğim ve çocuğumun hastalığı itibariyle kullandığım belirtilerini gördüğüm ilaçları anlatır müsade edin de bilgilerimi ön plana koyayım
(1,141 puan) tarafından
Mrv37 link bu biz çok faydasını gördük farklı bir markada deneyebilirsiniz doğalgaz kullanımında mukozalar kuruduğu için malesef öksürğk krizlerimiz vardı astım teşhisi aldık biz doktorumuz önerdi çok memnunuz

https://www.hepsiburada.com/loobex-sicak-souk-otomatik-hava-nemlendirici--buhar-makinesi--me-500q-p-HBCV000056J3N5?url_src=and-product-detail
(3,240 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım
(4,255 puan) tarafından
Tamam bilgilerinizi ön plana koyun :D ne demekse :D
0 oy
(439 puan) tarafından
Allerji ilaçları uyku yapar
0 oy
(130 puan) tarafından
Kullaniyor oğlum cnm
(3,240 puan) tarafından
Ne zamandır ve işe yaradı mı
(130 puan) tarafından
Canm 2 yildir kullaniyor 5 mg alarjik astim i var yaz ayları birakiyo öksürüğe falan iyi geliyormuş koruyucuymuş
(3,240 puan) tarafından
Nelere alerjisi çıktı ve ne gibi önlemler aldınız
0 oy
tarafından
Neye alerjisi var 
(3,240 puan) tarafından
Daha test yapılmadı randevu aldık ama öksürük hapşırma ve tek gözü akıyordu sürekli
tarafından
Biz test yaptırdık vücudunda kırmızi kızarıklık aşırı derecede var sürekli olarak 1 sene oldu neyse en son alerji testi yaptırdık 1 ya olucak hala çıkmadı sonuç
(3,240 puan) tarafından
Hadi ya o kadar da uzun mu sürüyor sonucun çıkması
0 oy
(130 puan) tarafından
Canim bu ilaç koruyucu yani alarjik bünyeli çocuklara vveriyo doktor öksürük falan olursa çocuk dibine düşmesin hastaliği hafif atlatsin diye bize 5 mg verdi oğlum alarjik astim yaklaşık 2 yildir kullaniyor yaz aylarında birakmiyo sonbaharda tekrar başliyo
(3,240 puan) tarafından
Evet bizde de ondan şüphe etti verdi ve rahatlattı bizimki de yazın değil sonbahar ve kış mevsiminde oluyor
(130 puan) tarafından
Benim oğlum bronşiolit canim bide polenlere alarji si var
(3,240 puan) tarafından
Ne gibi önlemler alıyorsun bi de alerji testi nasıl zor mu
0 oy
(8,265 puan) tarafından
Malasef alerji ilaçlarının yan etkilerin de iştah açma uyku sersemlik hali var canım. 
(3,240 puan) tarafından
Oğlum pek iştahlı ve uyku seven çocuk değiş zaten. İnşallah sürekli kullanmak zorunda kalmam
(8,265 puan) tarafından
İnşallah canım geçmiş olsun.
(3,240 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Benim kızım uzun zamandır ara ara kullanıyor. Biraz uykudan başka pek bir yan etkisi yok çok şükür. 
(1,916 puan) tarafından
Test yapılmadı ki
(3,240 puan) tarafından
Hmm bize doktorumuz test yapılmasını önerdi ona göre tedavi başlarız gerekli önlemleri alırsınız vs dedi
(1,916 puan) tarafından
Bize de test yapılsa iyi olur dendi ama tekrarladığı için sürekli kullanıyoruz
(3,240 puan) tarafından
Rabbim şifa versin
(1,916 puan) tarafından
Aminnnn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrv37 (3,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrv37 (3,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
25 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
9 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervetrm (17 puan) tarafından soruldu

379,712 soru

11,366,581 cevap

34,848 kullanıcı

...