0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (186 puan) tarafından
Kızlar Kayınbabam hasta üşürmüş kaç gündür doktora götürdük ilaçlar aldım neyse 150 tane koyun var onları güdüyordu hasta olunca eşim işten izin aldı o bakıyor bir buçuk hafta oldu dedim ki yeter artık çünkü abisi Ankara'da evinde emekli oturuyor sürekli o gelsin baksın den işe git bir kazanç yok dedim sürekli ben veriyorum ama bende yetiştiremiyorum dedim sende kazanca taktın diyor bana 3 tane çocuk var nasıl takmayım sonra seninle tartışamsm çekecek halim yok dedi köye gidip geliyor sürekli mazot parasını ben veriyorum ekmek evin ihtiyaçları tabiki benim evim yapacam ama biriside öıkıp demiyor senin evin var sen çalış artık diye siz böyle eşe ne dersiniz bana biz her konuştugumuz da kavga ediyoruz en iyisi konuşmamak diyor

4 Cevaplar

+1 oy
(2,192 puan) tarafından
Ne calişirım otururum hanım hanımcık evde parada yok derim belki ozaman akılanır calışır ne diyo kocan biliyormusun nasıl olsa hanımda para var o verecek belliki alıştırmışın kocanı hazıra
(186 puan) tarafından
Aslında yeni çalışmaya başladım önceden böyle değildi bence hoşuna gitti geliyor bana
(2,192 puan) tarafından
Hoşuna gider tabi cünki sen ona para veriyorsun
-Reklam-
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Bakacak başka kimse varsa ve daha müsayitse bı haftayı geçtiği gibi derim kusura bakma ama geçindirmem gereken bir ailen var ha bakacak kimse olmasaydı eğer daha müsayit hiç sesim çıkmazdı ama bu böyle devam edemez işten atarlar kaç gün oldu 3 tane çocuk benim kazandığımla nereye kadar idare edicez aklını başına al bakma yapma demiyorum ama dönüşümlü yapın bu kadar maddi olarak içeriye girmeyelim derim ha verdigimi ettigimin hesabını tutamazdim çünkü biz parayı hiç ayrıştıramadık bu zamana kadar hep tek hesapta harcarız başka türlüsü hep sorun getirir
(186 puan) tarafından
Kaynım var emekli o bakabilir ama bu bakıyor hep
(2,033 puan) tarafından
Bunu eşinin dile getirmesi gerekiyor getirmiyorsa yapacağın birşey yok eşinin böyle seyelrdeki tutumunu görmüş oluyorsun bundan sonra ona göre yaşarsın ben kendime birikim yaparım eve pek bı katkıda bulunmam sadece kendi yiyeceğim ve masrafın kadar veririm ekmeğini yemek istemem ve parayı iç ederim anlayamaz bile borçtan başı kalkmaz ki daha mantıksız davransın tabiki bakacak yapacak ama kendi ailesini sorumluluğu olduğunu unutana müstehaktır iki tarafında düşünecek
0 oy
(120,490 puan) tarafından
yani ònümüz ramazan kurban hay vancilikda iyi para var calissa kazanamaz o kadar parayi birak baksin
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Sonsuza kadar orda kalacak hali yok. Karşıma almazdım eşimi. Aynısı benim anne babamın başına da gelebilirdi. İdare ederdim bi süreliğine. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 802 göst.
0 oy
7 cevap 182 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu