0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
35 haftalığım 

37 aylık kuzum var 

Bensiz uyumaz ninni olacak ben yanında duracağım odalarını yaptim ayarladım 

İkisini bir uyutan varmı böyle olup ta . doğunca begisine yatırım  akşamda odamdaki beşiğinde yatar 

15 Cevaplar

+1 oy
(7,232 puan) tarafından
Benim ev sobalı kış olunca mülteci kampı gibi yatıyoruz beraber oğlum 4 buçuk yaşında kızı ayağımda saklarken onada hikaye okuyorum bazen ama çoğu zaman kendi uyuyor alıştı artık 
-Reklam-
0 oy
(6,239 puan) tarafından
Şimdiden alıştır canım 1-2 haftada alistirirsin
tarafından
İşte doğuma az kaldı kız uyumaz bu bensiz Hüseyin bey
tarafından
Melesef çok denedim yalnızlık istemiyor başını belliyorum öyle ninnni çalıyor öyle uyuyor bende kuran okuyorum bebek doğunca da onuda beşinde uguturum aynı odada başka çarem yok
(1,418 puan) tarafından
Hüseyin bey ne alaka:D
tarafından
İsimlerin Hüseyin çocuklarımız in o alaka
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Miniğimi babası yatırır karnını doyurup büyüğümü ben karnını doyururum babası yerine yatırır aynı odada kaşmaskndan bahsediyorsan yılbaşı itibariyle aynı odayı paylaşıyorlar
tarafından
Hadi inaall
tarafından
Hadi inslalah banada dua. Et canım benimkilerde öyle olsun
(7,444 puan) tarafından
Olur kuzum planlı programlı hareket edin olur canım ederim tabi
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Kıyamadım ben kızıma şubatta 4 olacak oğlum 21 aylık birlikte uyuyoruz 
tarafından
Bende kıyamıyorum
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben çünkü 2.Bebeğim doğduğunda oğlum daha 1,5 yaşındaydı babası evde olmadığında aynı anda birini göğsüm de birini de ayağımda sallardım. Babası tüm gün işte ama akşamları yardımcı olur. Şimdi büyük oğlan yeni 2 yaşına girdi bebeğim de yeni 9 aylık olucak babası büyük oğlanı bende bebeği uyutuyorum. Büyük oğlan da 2 yaşına yakın öğlen uykusunu bırakmış bazen uyur bazen de uyumaz.
tarafından
İnslalah bende bir düzen içinde kurarım
0 oy
(4,540 puan) tarafından

İkisini yatağa koyarım kendileri uyurlar :D

tarafından
Bende öyle istiyorum inşallah olur
0 oy
tarafından
Ayy benimkide normalde kendi kendine uyuyordu kaç aydır şimdi doğum yaklaştıkça beni istiyor yanında sarılıyor kolumu okşuyor öyle yatıyor ne yapicam bilmiyorum :)
tarafından
Üzme sakın annesi ne istiyorsa yap hissediyorlar benimki karnımı öpüyor bebek nerde anne diyor
tarafından
Kız benimkide surekli öpüyor seviyor ama hromonlar tavan zaten bazen sabrım taşıyor :)
0 oy
(15,925 puan) tarafından
Yaşı büyükmüş uyku düzeni yok mu. Ben hiç zorlanmadım. Doğum yaptığımda biri 3 buçuk biri 4 buçuk yaşındaydı uykuları gelince gidip yatarlardi gece bebem ağlayıp uyandığında sese de kalkmazlardi 
tarafından
Hayır malesef düzen yok ninniyle ben uyutuyorum ağlıyor yalnızlığı sevmiyor ama beni zorlamıyor
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Hiç bişey düşündüğün gibi olmuyo. İnşallah uyutabılırsın :) 
tarafından
Ya ay belli olmaz inslalah uyuya bilirim ilkim bensiz uyumaz bunu biliyoum eşim benegien fazla kucakta tutar adam ne yapsin
(3,828 puan) tarafından
Çok zoe valla ben bırını ayakta sallıyodum bırı emıyodu falan ilk aylar cok zorlandım. Büyüğün yanına yatarsın bı taraftan emzırırsın artık sen de :)
tarafından
Kızı eser kız oğlan öyle olmaz bakacağım bir hal çaresine
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Ben hep çifter yatırırım. Biri uyuyup diğeri uyumazsa eğer ötekini 15 dakika sonra uyandırırım ki uyku düzenleri sekteye uğramasın. 
tarafından
Tamam canım bende öyle düşünüyorum
0 oy
(47 puan) tarafından
Ben varım 8 setinde kızımı yatağına gönderip oğlumu ayağımda sallarim saat sasmaz misafir bile olsa 
tarafından
Maslalah canım
0 oy
(1,783 puan) tarafından
İkisinide yanınızda yatırın ne olacakki bukadar kasmayın yahu mis gibi yatsın ne olcak kuzular büyüsun yok oda ayırmak yok yatak ayırmak asla kasmiyorum 31 aylık yanımda mis kokusuyla uyuyorum 
tarafından
Kız işte büyüğü üzmek istemiyorum bende öyle düşünüyorum
0 oy
(301 puan) tarafından
kücügünü yedir icir yatir canim büyügünüde yaninda yatirirsin.benim ikizler 1 bucuk yasindayken oglum oldu oyle yaptim üçünü bir uyutamayacagim icin baya rahat oluyor oyle..simdi oglum 1 bucuk kizlarim 3 yasinda üçünü bir uyutuyorum 
tarafından
Masllalah canım inslalah bende uyuya bilirim
(301 puan) tarafından
insallah canim ..Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(632 puan) tarafından
Benm çocukların arasında 2 yaş var.benegi emzirerek uyutuyorum.butugu ya yanımda yatar yada ayağımda sallarim aynı anda ikiside uyur
tarafından
İte bend öyle istiyorum inslalah başarırım
0 oy
(933 puan) tarafından
4 yas 9 aylik var bende aynı anda odaya götürüp uyutuyorum 
tarafından
Peki nasıl canım ninnimi aciyorsun

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 275 göst.
0 oy
34 cevap 877 göst.