0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde (2,096 puan) tarafından
Instagram da bir bayan diyor hergun farklı bir kiyafetle kapıyı açın eşinize bu saatlerde mesaj atın sotle romantik mesajlar düzenli olun diyor bakalım deneme deneme

21 Cevaplar

+10 oy
(119,338 puan) tarafından
hee dene ve bi sonraki ay gebe kal yok anam.yemezler
tarafından
Yap yap senin rahat olmaya ne hakkın var sende yap :D
(2,267 puan) tarafından
Sevdanın duasına bolca amin amin amin

Anam ben anca çamaşır sulu çingene pijamamla karsilayabiliyorum adami jsjdjjd o bana süslensin
tarafından
Abla kime dedin sjsjs

Sevgi sevgii çok kötüsün ajaja
(47 puan) tarafından
Ayyyy çok güldüm ya :D
tarafından
Er kaşınıyosun canım ne diyim :D
-Reklam-
+5 oy
(10,371 puan) tarafından
Takip ettiğiniz kişiler değişik tipler ciddiyim. Normal yaşam sürüp size bunu öğütlüyor prim kasıyorlar. Kim her gün süslenip eşine kapı açacak kadar boş vakte sahip. Temiz olun güler yüzlü olun tatlı dilli olun. Adam seviyor ise esvaba değil bunlara bakar. Çul çaput ile size bağlanan duygusal olarak sizle aynı çizgiye gelen adamları çöpe atın. 
(2,096 puan) tarafından
Takip etmiyorum reels e düşmüş refah seviyesi yüksek insanlar için benim eşim yorgunluktan gözünü acamiyor
(10,371 puan) tarafından
Refah seviyesi çooook yüksek olmalı ben de çok kötü sayılmayacak bir maddi çizgideyim ama sorumluluklarım var her şeyden önce insanım anım anımı tutmuyor. Boşver sen onları uğraşılmaz o tempo ile
(13,821 puan) tarafından
Artimi vereyim ne guzel yazmissin seven adam.her turlu sever ay sevgi oyle hemen btecek bir sey dgl
(10,371 puan) tarafından
Kadınları kusurlu hissettirip hep kabullenilmek için şekilden şekle sokan cinsel bir meta haline getiren düzenin karşısındayız her daim :) bu demek değil hödük pasaklı olalım. Ama bu kadar da zorlamayalım :)
(13,821 puan) tarafından
Kesinlikle oyle yani dunya sanki bu adamlarin etrafinda donuyor ici bozuk olan yapar zaten Rabbim yasatmasin da iste ne psikoljiye sokuyorlar ki mesela hep goruyorum iste kilo.aldim beni begenmiyor mu ya da bu tarz postlar ...kiymet veren seven her kosulda sever zaten
+1 oy
tarafından
O zaman eşlerimiz de o maddi gücü sağlasın 
(2,096 puan) tarafından
Yeni kıyafet demiyor evde olanlarla deneme bilir bence
+1 oy
(49 puan) tarafından

5 yasinda oglum var simdi bi tanede karnimda bence beni evde sağ bulduguna dua etsin :silly:

+1 oy
tarafından

Yani kendine dikkat Eden biri illaki düzenli üzerini değiştiriyordur 8-) 

Mesaja gelincede aramalarıma cevap versin mesajlarımı gördü sayacam :D 

(49 puan) tarafından
Adapazari cnm sn
tarafından
Bende erenler aaa yoksa sen hesap mı sildin 4 tane beben vardı dimi
(49 puan) tarafından
kizzzz dure heleee ne 4ü :D benim bi oglum var bidenede karnimda var suan :D
tarafından
Adapazarı neresinde peki kizz

Ahaha karıştırdım seni o zmn benimde  tek bebe var
(49 puan) tarafından
kac ysnda cnim beben sen kac yasndasn kaynarcada otrym bn adapazari derken oyle yni cnim
+1 oy
(15,992 puan) tarafından

Ben her gün değişik kıyafetle açarsam kapıyı 3. günden sonra hayırdır sen kaç gündür nerelere gidiyorsun da giyiniyorsun der :D

(2,096 puan) tarafından
İlginçmiş olabilir
+1 oy
(10,042 puan) tarafından

image

bumu kiz babaanne donu :D
(49 puan) tarafından
kizzzzz bunaa benziyo benimde:)  ne varr ama rahat degil miii Allah icin dogru de :) :D
(10,042 puan) tarafından
Ayy kiz bunlar oyle rahatki var ya bikac tane var surekli giyiyorum :D hic yok gibi
(119,338 puan) tarafından
corab efso ama bee
(49 puan) tarafından
knus kiz meleeeek :D bendeee o kadarrr rahatim kiiio adamin goz zevkine bakamam suaaan :D
(10,042 puan) tarafından
Ahaha sevda yerler cok soguk ya bunlar iyi oluyo kalin :D

Valla kiz benim koca yok rahat takiliyorum ben keyfim kahyasi :D
+1 oy
(2,886 puan) tarafından

Şuanda küsüz barışırsam yaparım

0 oy
(1,215 puan) tarafından
Ahah birazdan gelecek bende mi denesem :))
(2,096 puan) tarafından
Dene bence
0 oy
tarafından
Benimki der nereye gidiyorsun hayırdır der bir gün makyaj yaptım canım dışarı mı çıkıyoruz der neyse alışsın dedim hep yaptım adam hep de sordu sonra bilekliğim var koluma takmam takınca da cikarasim gelmez diyor bunu niye taktın bir yere mi gidiyorsun anlayacagin öküz yani anlamaz hiç ama dapdar tayt giyeyim her gün o ona yeter çok hoşuna gider :)))
(2,096 puan) tarafından
Ya bakalım insan kendi için yapmali aslinda
0 oy
(603 puan) tarafından
Valla pijamamla açıom ben, arada süslenirsem süslenirim.Hamileyim zaten rahat edemiyorum yapcak bir şey yok :D zaten benimki de pek takılmıyo öyle şeylere makyaj falan sevmiyo 
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Ben hep öyleyim. Bizim normalimiz bu. Sıradanlaşıyor yani her gün her zaman aynı şeyleri yapınca bence
(2,096 puan) tarafından
Sende aynı kıyafetle aç canım
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Kız ben evde paspal.geziyorum kalpli eşofman saçım topuz herif her defasında öyle görüyor yok anam hergun farklı kıyafet giyemem usengecim birz:D

0 oy
(273 puan) tarafından
Karşılıyoruz hergun ayrı eşofmanla
0 oy
(2,307 puan) tarafından

He oldu adam ice kudursun adam kolum bacağım acık olsun saldırıyor:D

0 oy
(273 puan) tarafından
Açıyorum kız hergun farlki eşofmanla 
0 oy
tarafından
Ev kıyafetlerinden sabah gördüğüyle akşam gördüğü bir olmasın diye çabalarım ama benim dilim biraz acı söyler buradan kaybediyorum . Adama sorsak tam tersini ister bence kılık kıyafet sonra gelir. Tatlı dilinle önce kalbine dokunmak lazım. 
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Karsilikli fedaksrlik ozen  gostermek varsa tamamdir ama ben  kendimi niye begendirmeye calisayim ki
0 oy
(560 puan) tarafından
Çok şükür benimki öyle şeylere takılmaz :) tamam her gün üzerimi değiştiriyorum yatarken ayrı gündüz ayrı giyinirim ama normal ev kıyafetiyle eşofman sweet hatta bazen pijamayla karşılıyorum daha çok hoşuna gidiyor. Hazırlanıp oturunca nereye bir yere ki gidiyoruz ya da bir yere mi gideceksin biri mi gelecek diyor. Hiç sevmiyor süslü püslü olmamı ki zaten ev iş çocuk yemek VS. Yaparken hayatta rahat edemem 
0 oy
tarafından
Ben hergün sabah değiştiririm kıyafetimi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 201 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.