0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Etrafınızda yada kendi çocugunuzda bu isim olanlar enerjileri huyları nasıl acaba 

12 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından
İsimle ilgisi yok sizin verdiğiniz eğitimle ilgili bu enerji. Çocuk eğitimi de anne karnında başlar elimi karnıma koyip Yusuf İbrâhim İnsan süresini dinlerdim her gün 2 hatim bitirdim ayrıca her hun çektiğim tesbihatlar ( 10 tesbih kadar )okuduğum süreler vardı ( Yasin Duhan fetih vakıa rahman cuma mülk kıyame nebe naziat Rabbimin isimleri ) hepsini elimi karnıma koyup öyle okurdum maşaallah kızım o kadar akıllı beni anlayan bir çocuk oldu ki anlatamam dualarla büyütün evladınızı
(1 puan) tarafından
Evet aynen öyle ama isim de gerçekten çok etki ediyor bence ismi taşıyor çocuklar oglumda senin kadar yapmasamda kuranı mı okudum namazımı kıldım tesbihimi çektim ismi hasan öyle huysuzlugu yok ama etrafımdaki hasanlar gibi kendi istediği yönünde ilerliyor genel olarak namaz kılıyorum kuran okuyorum inşallah benim kızımda beni anlayan akıllı sakin olur ama erkek çocuklarıyla kız çocukları çok farklı bence amin canım
-Reklam-
0 oy
(664 puan) tarafından
Valla buglem hiç sevmedim aklıma bukle geliyor Betül de biraz demode yani yanlış anlama ben şahsen populer isim severim sen nasıl seviyorsan öyle köy Betül bebek tanıdım asla uyumazdi asla asla asla 
(664 puan) tarafından
Eğer fikir almak için actiysan postu Fatıma ben hiç ama hiç sevmedim lütfen yanlış anlama henüz kızının ismi değil
(1 puan) tarafından
Fatıma koymucam canım ama güzel ben seviyorum bi sıra kızım olursa koyarım diye düşünüyordum ama koymucam
(664 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ins
(1 puan) tarafından
Hafsa ismide güzel geliyor ama bilemiyorum ben yeni isimleri pek sevemiyorum ahsen düşümüyordum kuzenim koydu
(664 puan) tarafından
Hafsa güzel erva güzel hem anlamlı meva da güzel
0 oy
tarafından
Betul cok eskidr kaldi ya siradan artik hic hos gelmiyor kulaga
(1 puan) tarafından
Senin kızının adı ne prensesin annesi
0 oy
(798 puan) tarafından
Buğlem var çok aşırı yaramaz isimdeki ğ harfi çok irite ediyor beni:) Betüle yaşlı bir teyze Beytül diyordu o isimde ondan soğudum ')))
(283 puan) tarafından
Kız Allah seni sesli güldüm walla.
(798 puan) tarafından
:))):))))
(798 puan) tarafından
Talya,Mihra, Parla, Ela
(1 puan) tarafından
Bakalım belki hafsa olur :) hayırlısı olsun
(798 puan) tarafından
Hafsa mi :/
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Betül isminin anlamı çok güzel iffetli kadın demek ama çevremde nekadar Betül varsa isminin tam zıttı afedersiniz. O yüzden pek haz etmiyorum o isimden. Buglem daha güzel bence.
(1 puan) tarafından
1 tane gar sülalemde bi tanede okulda vardı ikiside zekiydi çalışkan becerikliydi ama gittigimiz çag zaten yoldan çıkarıyor umarım hayırlı bir isim bulurum :)
(1,244 puan) tarafından
Siz de haklısınız. Ama yazdıktan sonra aklıma geldi. Kuzenim var Fatma Betül ismi. Akıllı uslu hanımefendi zeki bir kız. Öğretmen oldu şimdi. Hayirli bir ismi olsun adıyla yasasin inşallah.
0 oy
(1,888 puan) tarafından

betül kulağıma daha hoş geldi :) 

(1 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım :)
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Buğlem guzel isim enerjisi nasil bilmem ama betülde güzel
(1 puan) tarafından
Ben isimlerin enerjisini taşıdıklarına inanıyorum o yüzden bilemedim canım pekte buglem yok etrafımda :)betülde bi tane var kuzenim evli baya çalışkan akıllı becerikli ama bebekligi nasıldı sormadım :)
(17,924 puan) tarafından
:)) ben buna pek inanmam kuşum ama sen inaniyosan saygi duyarim peki sen en cok hangisini istiyosun
0 oy
(3,093 puan) tarafından
Canım ikisini de beğenemedim buğlem ya da Betül de yok çevremde yeni isimler hep masal kumsal Asya asel filan. Bunları da beğenmiyorum ben güneş koydum kızımın ismini. enerjisi çok yüksek hareketli. 
(1 puan) tarafından
Ben cemre istemiştim ama cemreninde bi anlamı yok ben seviyorum bu isimleri bakalım belki hafsa olur daha var dogumuma umarım içime sinen bebegim içinde hayırlı bi isim koyarım:) ben isimlerin enerjisine inanıyorm
(3,093 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi ama Türkçe bir isim koymanı öneririm
0 oy
(220 puan) tarafından
Betül kızımın adı anlamını çok beğendiğim için koymuştum. Demode diyenler olmuş ama masal defne gibi her 10 kişiden 6 7si ile aynı isim olacağına demode olsun daha iyi :)) huy olarak kızım gerçekten sakin hanım hanım bir kız çevremdekiler bile kızım için sanki bir leydi gibi derler :)) 
(1 puan) tarafından
Ay ben betüle çok yatkınım eşim bugleme ama hafsa ismide çok hoşuma gidiyor umarım hakkımızda hayırlısı olur canım :)
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim kızımin adı havva betül maşallah zeki hareketli ama hanimda bir kızım var anlayışlı sevecen cok isteyerek koydum cokda memnunum anlamida cok guzel havvada ilk kadin ve esmer kadin anlamina geliyor havva betül esmer iffetli kadin 
0 oy
(2,171 puan) tarafından
Kızımın adı buğlem su canım. Eşim rüyasında görmüş o sebeple verdim. Daha 6 aya yeni gircek. İsimle alakalı olduğunu düşünmüyorum ama burcunun da özelliği olarak çok nazlı çok kırılgan daha 3 4 aylıkken bile babası kızar gibi yapıyodu hemen ağlıyo onun olduğu yere baktıkça ağlıyo. Çok narin kız bebek olduğundan mı burcuyla mı bağlantılı artık bilemiyorum onuda. Yengeç burcu :D bide doğana kadar isimi hiç sevemedim eşim ille olacak dedi. Şimdi sanki bu isim kızım için seçilmiş gibi hissediyorum öyle yakışıyo yavruma :D 
(2,171 puan) tarafından
Hahahah vallahi daha 2 3 aylık dan beri onu fark ettik zaten diyoruz zaten bununla işimiz var bizim. Eşim sıkarak sever bende öyle seviyorum ama eşim daha az vakit geçirdiği için mi nedir. Bi gün sıkarak sevdi bi ağlıyo ki gözünde yaş kalmadı. Sakinleşiyo artık güldürüyorum ben. Eşimi görüyo bidaha başlıyo içini çeke çeke ağlamaya :D
(400 puan) tarafından
Valla bir cadıki sorma daha 18 aylık kendisi 11 yaşındaki ablasıyla kavga ediyor feryat figan ortalığı velveleye veriyor suçlu kendisi olduğu halde ablasını şikayet ediyor yalandan ablasına kızar gibi ediyorum anca öyle susuyor yoksa susturmak mümkün değil aynısını bizde diyoruz bununla işimiz var ablasindan cekmedigimizi bundan çekecez diye ablası çok uysal usluydu hala daha öyle ama bu tam tersi oldu
(1 puan) tarafından
Huyu uykusu nasıl canım:)
(2,171 puan) tarafından
Oy oy oy :D benimde oğlum oğlak burcu mesela o çok sakin akıllı uslu bu bize etmedini koymuyo :D
(2,171 puan) tarafından
Huyu uykusu güzel aslında ama abiside 2 yaşına yeni girdi o bırakmıyo ki çocuk uyusun. Gece uykusu flan güzel ama meme için uyanıyo kalkıp oturuyum şeyi yok. Huyuda nazlı işte :D
0 oy
(5,022 puan) tarafından
Tanıdığım Betüller çok zeki ve becerikli insanlar canım bence güzel bir isim 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 564 göst.
0 oy
7 cevap 92 göst.
0 oy
15 cevap 469 göst.
+1 oy
17 cevap 728 göst.