0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
1.sorum bu kizlar cam dan çok soğuk geliyor özellikle yyatak odasından camları ne ile kapattınız çok iyi bı Pimapen değil donduk 

2.soruma geçelim :) sigara kullanan anneler ben tek tük içiyorum da 2 aydır kuru öksürük sonra gribe çevirdi 2.5aydir hastayım ve her gün her dk geniz akintim balgam bitmiyor bu süreçte sigara hiç içmedim bağışıklığın düşük ama sigara yapıyor olabilir mi tecrubeli anneler hangi sigara iyi veya balgam yapmayan eşime sordum yapar dedi

6 Cevaplar

+1 oy
(3,015 puan) tarafından
Tek tük sigara ile kuru öksürük ve çok fazla balgam olamaz.

Evi daha sık süpürup havalandırma yapın bol su tüketin.Yun yastik yorgan kullanıyorsanız pamuk ile değiştirin. Gun icinde ihlamur cayi ve bal tuketin.Camlarada sungerler var yapışkanlı eşiniz alıp çerçevesine çeksin.Gecmis olsun.
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Sigara konusunda fikrim yok kullanmıyorum kuzum ama camlar için sünger ya da silikon kullanabilirsin muhtemelen altından geliyordur bizimde öyleydi kapıya bile sünger yaptık şimdi yaniyor ev :)
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Canım camların lastikleri aşınmış olabilir. Onu yapıyorlar. Pimapenciler
0 oy
(603 puan) tarafından
Camı açınca yan tarafında yuvarlak bi metal oluyo onu ters yöne iterseniz kış modu açılır.Birde perdeleri kaloriferin arkasına atıyorum ben bizim kalorifer camın dibinde camdaki soğuğu kesip ısı içerde kalmış oluyor.Az da içsen sigara balgam yapıyo 
0 oy
tarafından
Balkon kapılarına da camların arasına da sünger tak hatta dış kapıya bile tak aradaki farkı görürsün 
0 oy
(399 puan) tarafından
Pimapenin etrafına silikon çekebilirsiniz canım silikonları eskidikçe ondanda soğuk gelir birde pimapenlerin yazlık kislik ayarları varmış belki onu ayarlamaniz gerekiyordur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 206 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 487 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merakli23 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buket166 (4 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...