0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar bebeğim 8 buçuk aylık desteksiz oturuyor  ama daha emeklemiyor bide hiç bir kelime söylemiyor ben erken diye düşünüyorum ama akrabalar falan şimdiye kadar biseyler demesi lazım emeklemeli tutunup kalkması lazım diyorlar kafama takıldı biraz acaba sizin bebekleriniz kaç aylık konusdu emekledi şimdiden teşekkür ederim cevaplayan herkese 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri 10 biri 4 aylıkken. Çocuktan çocuğa değişir hareketliliği.
tarafından
Ya maşallah 4 aylıkmi emekledi Allah bağışlasın
tarafından
Amin. Fazla hareketli küçüğüm. Başımın tatlı belası. Ablası gibi sakin olmadı:)
-Reklam-
0 oy
(2,004 puan) tarafından
Oğlum aşırı hareketli 7 aylık olacak iki gün sonra 6.5 aylıkken emekledi. Ama çok komik bir şekilde kurbağa gibi emekliyor 
tarafından
Maşallah cnm benimkide istiyir ama beceremiyor zorlanip ağlıyor)
(2,004 puan) tarafından
Önüne kumanda ya da ıslak mendil koy bir de kol altına havlu koyup destekleyebilirsin. Biz kumandayla emeklettik resmen :) aşırı seviyor
0 oy
(1,219 puan) tarafından
İlk oğlum hiç emeklemedi 11 aylık Ken süründü 15 ayda yürüdü

İkinci oğlum beş aylıkken başladı 6 ayda tam emekledi 10 ayın icindede yürü du
tarafından
Evet bebekler hepsi aynı olmuyor biliyorum ama kafama takıldı işte bı sorayım dedim maşallah bebelere
(1,219 puan) tarafından
Evet canim oda emekler çabası varsa
0 oy
(241 puan) tarafından
8 aylık emeklemişti. Önemli olan desteksiz oturması emekleden de yürüyenler var konuşması için de çok tv izlemesin sürekli onunla konuş nesneleri göster öğret 
tarafından
Ya öylemi yalnız olduğum için bazen iş yemek yapınca TV ye bakıyor aglamasin diye o zaman ben TV izletmiyim çok teşekkür ederim
0 oy
(5,836 puan) tarafından
10 aylıkken emekledi 14 aylıkken yürüdü oğlum benim yeğenim 6 aylıkken emekledi 9 aylıkken yürüdü ve 1.5 yaşındayken şakır şakır konuşuyordu her bebek kendine özeldir önemseme kimin ne dediğini 
tarafından
Tm içim rahatladı sağolun Allah korusun tüm bebeleri
(5,836 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,928 puan) tarafından
10 buçuk aylıktı emekledi 1 yaşında yürüdü
tarafından
Vakti var o zaman endiselenmiycem artık saolun
(1,928 puan) tarafından
Hiç endislenme belkide emeklemez kimi bebek emeklemeden yürüyor millette kulak asip stres yapma
0 oy
(2,343 puan) tarafından
Sekiz aya kadar ne dişi çıktı ne süründü ne emekleme girişiminde bulundu tam sekiz ay doldu iki dişi sürünme aşaması emeklemesi tutunup kalkması sadece iki günde oldu 11 aylikkende bildigin koşuyordu hantal bebek bu yurumez daha emeklemiyo dediler dediler yaşında dışarda yürütüyorduk o hiç belli olmuyor . konuşma 27 aylık olana kadar sadece baba dede diyebiliyordu asla gel git falan da demiyordu her çocuğun gelişimi çok farklıdır canm 
tarafından
Ya maşallah evet benimkininde dişi falan çıkmadı daha
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Benim bebeğim 8 aylık olarak hiçbir emekleme işareti yok 
tarafından
Aynıyız o zaman tembel bizim çocuklarımız))
0 oy
(5,021 puan) tarafından
10 aylıkken emekledi doğum gününden 1 gün sonra yürümeye başladı. Her çocuk bir değil. 8 ay bunlar için erken zaten
tarafından
Evet haklısınız teşekkür ederim cevabınız için

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 374 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 252 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 137 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu