0 oy
189 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (29 puan) tarafından

image

Kızlar lütfen bana yardımcı olur musunuz 34 haftalık hamileyim bebeğim doğdu doğacak ama hala bı beşik karar veremedim bitane var bu sallananlardan 600 700 liraliktan ama yüksek ayaklanmaya başladığı an düşer ordan bebek odasında mobilyası var buyuyenlerden onu da kullanamam çok küçük odasını ayiramam çünkü siz nerde yatiriyosunuz bebeğinizi güvenli bı sekilde

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anne yani büyük yatağı var yanımızda 
(29 puan) tarafından
Park beşik gibi mi ona da çok guvenemedim yatakla aynı hizada olmazssa bı anlamı olmaz diye
tarafından
Bizimki mobilya büyük yatakla aynı yüksekliği bir tarafı acik bizimle birleşik
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ahşap mobilya tarzı var resim eklerim. Oğlum 2 buçuk yaşında hala içinde uyur ikinciye hamileyim yaklaşık bir ayım kaldı. Çok memnunum anne yanıda oluyor 3 kademeli. İkinci gelmese daha da içinde uyurdu

Evim küçük büyük oğlana park beşik arayışına girdim nasibse bir yıla daha büyük eve tasinacaz inşallah. O zaman ikisine oda yapacam park beşik katlanıp saklanıyor. Bende 32 haftalık oldum daha almadım park yatak. 

image

(5,953 puan) tarafından
Doğal Ahşap Anne Yanı Bebek Karyolası  baby plus e bebek
(29 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım hakkını helal et çok soru sordum
(5,953 puan) tarafından
Helal olsun canım  ne demek alirsan  cok dua edersin emin ol :)
(5,953 puan) tarafından
Simdi uyuyor oglum tek parmakla  salladim düşün  video ata bilsem burdan ses duyamazsin  hali yok altında  düşün  sen degerlendir bunu
(1,450 puan) tarafından
Bendede var bu beşikte cok rahat sallanırkende ses yok. Bizim sülale bundan aldı :) en önemlisi kademeli cok rahatlık
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Bunu çok uzun süre kullanamaz. Bende vardı bundan. Dört ay ancak kullandım. Kademeli park beşik al anne yani olanlardan. Çok kullanışlı hem.
(29 puan) tarafından
Evet bende o yüzden daha sağlam birşey olsun istedim ama  kafama yatan beşik bulamadım anne yani park besiktede yatak yüksek olduğu için eşitsizlik var malesef
0 oy
(756 puan) tarafından
Aynı beşiğin kahverengisi var bizde deprem de yardımseverin biri getirmişti çok sağlam kendin de kurabilirsin istediğin yere götürebilirsin hafif yani kızım şuan 1 buçuk yaşında ayakları değiyor inşallah ev çıksa TOKİ'den karyola beşiği var onu yaptırıp onda yatiracagim
(756 puan) tarafından
Aymn atığın aynısı bizdeki kahverengi
(29 puan) tarafından
Peki onlar biraz yüksek ve kademeli değil kızınız sarkmadimi hic
(756 puan) tarafından
Kızımı bordo bereli gibi yetiştiriyoruz yastık alıyor beşiğin yanına koyup kendisi giriyor içine:))
(29 puan) tarafından
Maşallah :)
(756 puan) tarafından
Sagolasn:)Eşim bile arada erkek gibi kız diyor:)
0 oy
tarafından

image

Sallamaya alışık olmadığı için böyle sabit. Komple kenarları da kapanabiliyor 

(29 puan) tarafından
Peki ya sallanmak isterse
tarafından
Bebekleri sallanmaya anneleri alistiriyor canım ilk 4 ay bizde sallanmaya alıştık . 1 haftalık zorlu süreçten sonra sallanmadan uyumayı öğrendik ondan dolayı kesinlikle sallamaya alıştırmadan uyut bebişini
(29 puan) tarafından
İnşallah bende öyle istiyorum haklısınız sonuçta sallanmak ne bilmiyorlar☺️
0 oy
(5,943 puan) tarafından
Bu beşikleri çok az kullanıyorlar. O yüzden almadım ben. Sığmıyorlar 6-7 ayda. Hele hızlı büyüyen bir bebekse. Anne yanı park yatak var bende. Çok memnunum. Bunları 5-6 yaşına kadar kullanabiliyorlar. Odaları ayırırken yeni yatak alacağım o zamana kadar idare etsin diye park yatak aldım 
(29 puan) tarafından
Ben set olarak almıştım uygundu 6 bine bebek arabası puset yürüteç anakucagi hastane çıkışı falan yoksa bunu tercih etmezdim
0 oy
(1,460 puan) tarafından
Bunu en fazla 6 ay kullanabilirsin canım. Çocuk biraz büyüyünce hareket ettikçe sallanıyor. Birde tutunup kalkmaya başlayınca imkansız kullanmak. Onun yerine park yatak alabilirsin, anne yanı olanlara bakmanı öneririm
(29 puan) tarafından
Öyle yapicam artık yatak boyu ölçüsü alıp öyle gitmem lazım o zamn gelince bide beşik aşağıda kalır diye korkuyorum
(1,460 puan) tarafından
Kraft near me anne yanı park yatağı kullanıyorum kızıma. 70×120 ölçüsünde, 16 aylık hâlâ çok rahat uyuyor
0 oy
(380 puan) tarafından
Bunlar çok kullanışlı değil anne yani olan Park beşik al daha sağlam. Bunlar çocuk kendini bildiginde inip çıkarken çok sallanıyor 
(29 puan) tarafından
Evet o yüzden sağlam birşey bakmk istedim
0 oy
(790 puan) tarafından
Eltim 5 tane beşik aldı bir çocuk büyütürken evinde karyoladan tahta sepet beşikten bundan parktan ve bir tanede bilmediğim aldı ama en çok bunu kullandı 1 yaşına kadar kullandı bundayken ayakta sallanmasına bebek rahat etti
(29 puan) tarafından
Benim eklemiş olduğumu mu eğer öyleyse çok sasrrim
(790 puan) tarafından
Evet 1 yaşına kadar kullandı normalde tahta sepeti kullanıyordu ama tahta sepetin sallanma özelliğindeki kısmında civata kaybolmuş 3 sene önce 2500 tl para istemişler onlarda sizin paylaştığınızın 2. Elini almışlar 1 yaşına kadar kullandı bende sizin paylaştığınızdan aldım eğer beşik kullanmak istemeye devam ederse park beşik almayı planlıyorum eltimin kızını uyuturken yerde oturur ayağımda sallardım bu beşiği alınca ayakta sallamaya gerek kalmamıştı daha rahat uyuyordu hatta annesinin evinede bu beşikten almıştı rahat etmişti
(29 puan) tarafından
Evet hafiflik taşınabilirlik yönünden harika
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Bacım 26 aylık ikizlerim var. Evde elektrikli beşik ve salıncak,Montessori,elle sallanır salıncak,2 tane mobilya beşik ve senin attığın tarzdan dördüncü beşiğimiz. İlk iki haklandı sonra yerine yen aldık sırayla. Çocukların boylarıda 85 cm. Acayip alıştılar bırakmıyorlar bu beşkleri. Beşiğin başı ve sonu soyulmaya başladı elyaf kısmı :) yani bunu bana tavsiye ettiklerinde beğenöeyip aldığım mobilya beşiklerin sadece çekmecesini kullanıyorum. Ve ikizlerin teki maşAllah canavar beşiğe atlayarak giriyor.ben 3 çocuk arasında onu kollamışsam bence sende yaparsın/rahat edersin 
(1,217 puan) tarafından
Bu arada sallamayı ben alıştırmadım, şimdi ki aklım olsa izin vermezdim sallamaya park beşik alırdım
(29 puan) tarafından
Yani şuan benim attigimimi kullaniyosunuz
(1,217 puan) tarafından
Evet.
0 oy
(317 puan) tarafından
Bunlar uzun süre kullanışlı olmuyor bende bı hevesle aldım şuan 11 aylık kızım hala kullaniyoruz ama çok pişman oldum park beşik almadığıma 
(29 puan) tarafından
Evet sabitleniyor ana yuksek kendini aşağı sarkitir kafasını vurur diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde ercno (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 197 göst.
27 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minigim__ (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,709 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,200 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...