0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (311 puan) tarafından
Bağımlılık yapıyor mu acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(1,062 puan) tarafından
Bir dönem kullanmıştım evet alışınca hep kullanmak istiyorsunuz çünkü mutluluk veriyor. Hamilelik ve doğum sebebiyle kullanamıyorum çok kötüyüm keşke zararı olmasa direk başlarım
(660 puan) tarafından
Ne zararı var
(1,062 puan) tarafından
Süte geçiyormuş paroldan başka ilaç içmek yasak
(660 puan) tarafından
Yanlış okumuşum canım doğru içilmez o dönemlerde ben normalde vücuda bir zararı var diye
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben bir dönem kullanmıştım bağımlılık yapmıyorda doktor kontrolünde bırakmazsan farklı etkileri oluyor
0 oy
(5 puan) tarafından
Canim bn onceden cok kulandm cocuklarim kucuktu cok sinirleniyordum cpralex kulandm baya iyiydi kulanmadigimda deliriyodum ama artik kulanmiyorm cocuklarimda buyudu derdim sikintili donemlerimide atlatim o yuzden artik kulanmiyorm 
(10,026 puan) tarafından
Ay o donem iyi geldimi gercekten ya bende dusunuyorum gercekten. Kendimede yazik cpcuklarada :)
(5 puan) tarafından
Aynen ailevi esim ve kaynanamdan sorunlarim vardi ustune iki cocuk cok sinirleniyodum evde ne varsa kiriyodum baya kulandim o ilaci baya iyi geldi canim sinirlerim yatisiyodu rahatliyodum herseyi kafama takan insandm gercekten icince cok iyi oluyodm
(10,026 puan) tarafından
Ay ben ya aileyle alakali sikintim yok sukur ne es ailesi ne kendi ailem ne esim bin sukur. Ama asiri sinirleniyorum ya kendimi tutamiyorum hepte ogluma patliyorum sakin kalamiyorum ya ve herseyi cok kafaya takiyorum cok agliyorum :( ama emziriyorum 11 aylik bi bebegim var
0 oy
(304 puan) tarafından
Benim kullanmam gerek tıbben ama ben uygun görmüyorum 

Çok aşırı sorun olmadığı sürece bence kullanılmamalıda beyni öldürüyor resmen bana göre uyuşturuyor yani 

Kendimiz bazı şeyleri çözmemiz gerekli diye düşünüyorum 

Psikolojik ilaç yerine destek almak lazım ama tabiki çözğlemiyorsa doktor kontrolünde kullanılabilir 

Bağımlılık yapar 
0 oy
(1,899 puan) tarafından
Ben bi ara kullandım bıraktım. Tekrar gideceğim ama.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 222 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,569 soru

11,362,577 cevap

34,839 kullanıcı