0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Teknoloji olmasın sadece biri beni aradığında bana ulaşasın tuşlu telefon kullanayim istiyorum Bugün watsabimi sildim mesela artık hiç internet bağlantım olmasın istiyorum eskiyi özlüyorum galiba mümkünse köyde oturup kimseye çok kaynaşmamak ve ev telefonum olsun sadece istiyorum çok sıkıldım çünkü herşeyden yaşım 28 henüz sizce tuşlu telefon kullansam nasıl olur yapabilir miyim 

8 Cevaplar

0 oy
(3,629 puan) tarafından
İç sesimin klonu, sakın ol. Çünkü böyle yaparsan sana deli gözüyle bakarlar. Malesef ki artık teknoloji keyfi değil zorunlu hale geldi. 
(479 puan) tarafından
Kaldırdım watsabimi bakalım ne zamana kadar duracak böyle
(3,629 puan) tarafından
Seninle iletilmesi geçmek isteyenler illaki neden yok ya da yükle ki kullanalım diyecek. Artık ihtiyaç Haline geldi.
(479 puan) tarafından
Hiç arkadaşım yok beni kimse arayıp sormaz ararsa normalden de arayabilir
(3,629 puan) tarafından
Ozaman dene bakalım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben telefon nerde onu bile unutuyorum bazen ailem uzwkya olmasa hoc sorun degil
(479 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(990 puan) tarafından
Maalesef bende bağımlı olmuşum. Keşke eskilerde ki gibi olsak çok zamanımı alıyor 
0 oy
(191 puan) tarafından
Inan bende tusluya dönmek isterim  ama malesef öğrenci olunca bu mümkün değil artık herşey watsap yani bir sürü okul grubu var bende 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Neden böyle hissediyorsun. Whatsaptan yada internetten neden uzak kalmak istiyorsun. Bisey mi yaşadın
(479 puan) tarafından
Birşey yaşamadık sadece artık telefonla ilgilenmek istemiyorum ama elimde olunca illa bakıyorum
0 oy
(310 puan) tarafından
Aynı senin istediklerini bende istiyorum 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sosyal medyam benımde eşiminde yok whatsap artık zorunlu hale geldi ama bende 80 yıllarda doğmak yada köyde doğup köyde yaşamak büyük şehire gelmek istemezdim
0 oy
(754 puan) tarafından

Bende 1 haftadır öyleyim Instagram,tiktok, telegram hepsini sildim sadece WhatsApp var onu da mecburluktan kullanıyorum yaşım daha 22:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 371 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 142 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Ruken kara (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.