+1 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (304 puan) tarafından

Ev işleri yemek derdi cocukla uğraş akşam eş gelsin onunla ilgilen ...

Bazen tek kalmaya o kadar ihtiyacım oluyor ki. Kaç gündür bebeğim yine huysuz olmuş sabahin köründe 5.30 da uyanıyor. Günlerde zaten uzamış geçmiyor zaman annem ve iki ablam yanyanalar ben ise anca 2 ayda bir filan giderim. Daha bayrama da var anca o zaman gidecem. En yakın dost dediğim arkadaşım arrik soğuk yapıyor uzaklaştık herşeyi içime atıyorum dertlesecek kimsem yok. Yani kime guvensem sonradan sırtımdan vuruyorlar şuan o kadar çaresiz bitkin hissediyorum ki kendimi. Kimseye derdimi anlatamıyorum. Çok zor durumdayım manevi olarak. Dua edin güzel anneler. İyi olmaya , dik durmaya ihtiyacım var :'(

10 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından
Kendi kendini bunalıma sokma.Olumsuz düşündükçe herşey daha kötü oluyor.Haline şükret mutlu hissedecek şeyler düşün.Canın sıkılıyorsa çık en azından çocuğu parka filan götür hava al.En azından kardeşin annen varmış bak ya kimsen olmasaydı.Yakın arkadaş demişsin hiç kimse kimsenin dostu değil unutma bunu boşver kimseyle yakın olma zaten kazık çakıyorlar sonra
(304 puan) tarafından
Öyle büyük bı kazık çaktı ki zaten onu düşüne düşüne bu haldeyim. 7 yıllık dostumdu. Herşeyimi onunla paylaşırdim üniversitesiye gitti çok değişti. Kendi kendime değil İnan bazen değişiklik iyi oluyor. Çok diyorsun eve çıkıyorum ama hani nereye gıdım kimse yok tek başıma bu küçük çocukla arada çıkıyorum tabi ama sürekli değil her daim şükür ne diim
(482 puan) tarafından
Hangi sehurdesin kuzum
(304 puan) tarafından
Diyarbakır:(
-Reklam-
+1 oy
(484 puan) tarafından
Bedenen yoruluyorum evet ama hayattan değil. Evimi eşimi yuvamı severim ve büyük bir mutluluk ile yaparım bütün işlerimi. Yaşamayı hayatı seviyorum. Hiç kimseye guvenmeyeceksin insanlar o kadar nankör ki 
(304 puan) tarafından
Çok çok nankör bunu anladım. Bazen annemi özlüyorum ama elimde  degil onu sürekli girmek :(. Ablalarim ile yanyanalar o da biraz üzüyor beni ne güzel diyorum keşke bende olsaydım hafta da bir 10 günde bir gorebilseydim tabi her daim şükür amma insan bazen yoruluyor gerçekten. ..
(484 puan) tarafından
Her gün arasın. Annemler bana 10 dakikalık mesafede hergun saatlerce görüntülü konuşurum. aramazsam asla duramam sesini duymam lazım.
+1 oy
(482 puan) tarafından
Evladına sarıl bende senin gibiydim dedim benim iki tane bana ihtiyacı olan yavrularım var aile hata arkadaş bir yere kadar herseyini vaktini yavruna ayır çünkü o bir daha bu yaşına gelmeyecek
(304 puan) tarafından
Çok güzel söyledin şimdi düşünüyorum da iyiki diyorum :)
(482 puan) tarafından
Öyle valla hayat böyle daha keyifli ne yaparsan yap nereye gidersen git her yerde evladınla varolacaksın diğer insanlar bugün var yarın yok böyle düşün ama evladın hep seninle ve seni bırakmayacak tek insan bu hayatta
(304 puan) tarafından
Bide düşünüyorum da küçük bile olsa beni çok seviyor sarılıyor arkamdan ağlıyor demekki seviliyorum. Yani yıllarca beklediğimi küçücük bebeğim yaptı
(482 puan) tarafından
Çok doğru ve bunun ne kadar farkına erken varırsan o kadar iyi
+1 oy
(804 puan) tarafından
Vala bende çok sıkıldım ama çocuklarım için ayaktayim
(304 puan) tarafından
Değişiklik ister insan biraz da ona ihtiyacım var aslında
0 oy
(450 puan) tarafından
Bu zamanda çocuğa tek bakılıyor. O da haliyle anneyi yıpratıyor. Bende kendimi bildim bileli kimseye birşeyi mi anlatmam. Daha doğrusu anlatılmaması gerektiğini erken öğrendim. Yazarım derdimi. Ya da namazlarımdan sonra Rabbime anlatırım ama insana anlatmam. Tabi ki bir fikir bir çözüm aramak derdine düşersem 2-3 kişi vardır ilmine, fikrine güvenebileceğim. Herkese herşey anlatılmaz her doğru her yerde söylenmez derler. Yalnız kalma isteyi çok normal. Çocuğum uyuduğu an elimi bir şeye atmam. Uyanıkken ev işimi hazırlıklarımı yaparım. Uyuduktan sonra kendi ihtiyacımı karşılarım. Bu inanılmaz rahatlatıyor. Birde türk kahvesi tüketiyorum. Uykusuz halime sinirli halime etki ediyor
(304 puan) tarafından
Namazdan sonra Rabb'imize anlatmak en iyisi çünkü gerçek aşk ve gerçek dost sadece odur
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Ah canim benim. 25.5 senem ailemle geçti 1.5 senedir evliyim yine sabah gider akşam dönerdim ailemden. 6 aydır gurbetteyim ve senelerce ailemi göremeyecegim anca onlar vize alabilirse annem babam gelebilecek o da zor ihtimal 6 aydır onlarsızım cokkk zor geliyor üstüne geldiğimde hamileymisim. İlk çocuğum onlardan uzakta olacak ama günde 2 3 saat görüntülü konuşuyoruz 1 aya kadar arkadaşım bile yoktu tek basinaydim şükür eşim iyi en azından. Dua et geçecek hepsi
(304 puan) tarafından
Gerçekten eş ve aile yeterliymis bunu anladım kardeş dedim şuan bile ağlamak üzereyim o kadar kırıldım. Yapmaz dediklerim hepsi gerçekten yapıyor bakalım sıradaki kim olacak
0 oy
(745 puan) tarafından
Sağlık sorununuz yoksa şua eşin gen aylardır yolculuk yapıyorum 

Sürekli yolculuk evladımi tedavi ettiriyoruz 

Ev işi yemek eş çocuk bunlar beni yoracak şeyler değil 
(304 puan) tarafından
Ne tedavisi canım inşallah kötü bişey değildir
(745 puan) tarafından
Sağlıkla ilgili canım uzun boşver ben anlataam hem ben üzülüyorum hem sen uzulursun
(304 puan) tarafından
Rabb'im sifasini versin inşallah.  YA ŞAFİİ♥️♥️
(745 puan) tarafından
Saolasin bacim
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Çok şikayet ederdm çok yoruluyorm diye. Kızım uyumazdi islerm hiç bitmezdi. AMA Rabbım Bi hastalık veriyor. Sonra diyorsn ki Allahim ben neden şikayet etmism oyle. Rutin nimettr. 2.ye hamileym kızım 2 yaşında nasl bakcam diye düşünürdm hep. Şimdi sonuçlarm temiz çıksın da uyumaym hiç Allahim diyorm onada raziym.  
(304 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah canım ♥️
Sen öyle söyleyince kendimden utandım. Nasıl oğlumu sokayet ediyorum diye
0 oy
(928 puan) tarafından
yaş 32 ölmüşümde toprak atanim yok o derecedeyim kendimi bildm bileli arkadasim yok sansima hep rezil insankara denk geldm evlendm esim yapmaz dedm o herkesten farkli dedm ama ondsn bi halt olmadi 
(304 puan) tarafından
Zaten şu eşler insanı kahrediyor. Benimde bu bitirdi
0 oy
(2,316 puan) tarafından
1 yıldır kimseyle dertleşmiyorum. Ailemle görüşmüyorum, evde kızımla vakit geçiriyorum. Hafta sonları da eşimle vakit geçiriyoruz. Kitap okuyorum, kızımla oyun oyna, yemek, temizlik derken akşam oluyor. Hatta gün yetmiyor bana :) 15. Kitabı bitirmek üzereyim. Kitap okuyun, vaktinizi değerlendirin.
(304 puan) tarafından
Zamanım olsa iki dakka bile uyurum ne kitabı kız :))) bırakmıyor ki bişey yapim
(2,316 puan) tarafından
Kimseyle dertleşiyorum yazmışsınız, en yakın arkadaşınız soğuk yapıyor vs. Ee uyumaya vaktiniz yoksa bunları niye dert ettiniz anlamadım?
(304 puan) tarafından
Arada insan 10 dakkada olsa içini birini dökmeye ihtiyaç duyuyor ya hani ondan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 309 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Berfin 2134 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,065 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,328 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...