0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından

Kızlar öncelikle kendimden örnek vereyim ben paylaşmam çünkü sevmiyorum

Ama çevremde çok var bana göre komik duruyo 

Mesela çok çok uzaktan bir akraba öyle samimiyet yok her Allah'ın dakikası kocasını paylaşır kocam geldi kocam gitti kocam uyudu hep böyle bana göre komik

Asıl en komik olanda şu

Birbirlerinden öldüresiye nefret eden her gün kavga eden insanların canım kocam Allah seni başımdan eksik etmesin diye durum atması. Ama dışarıda tam tersi

Aman öyle yazım dedim işte :D

Bu arada sevmiyorum derken post paylaşmayı değil kocamı sevmiyorum ahahagagga

48 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben kocamla paylaşırım çünkü seviyorum onu ve o da beni paylaşır kahve içeriz mesela doğum günleri ya da oğlumuzla güzel anılarımız varsa öyle herşeyimizi değil tabi ama olsun :) 

-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Arada bir paylaşıyorum bazılarının gözüne sokmak için :D 

0 oy
(812 puan) tarafından
Bn kocamı sevseydim şahsen paylaşırdım ama bazıları kedi köpek gbi didişip sonra da nispet yapar gibi paylaşmaları hoş değil 
(180 puan) tarafından
Bende sendenim
(812 puan) tarafından
Kz Hürrem Süleymanı ne cabuk unuttun:)))
0 oy
tarafından
Eşim sevmez o yüzden ona saygı duyuyorum Whatsappda profil olarakdan bile hiç bişey oaylasmiyorum kendiside öyle aile adı üstünde aileyi disaruya göstermek adına kurmuyoruz her anını da paylaşmak gerekmiyor bence ne gerek var ki 
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Kocamı sosyal mecralarda paylaşırım ama başkasıyla asla :D

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sadece WhatsApp ta paylaşırım çocuklarla birlikte olan fotoları paylaşırım çok nadir
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Evlilik yıldönümü ve doğum günü hariç paylaşmıyorum sosyal medya gerçek değilde gerçek olsun istediklerini paylaşıyorlar o efektleri o şatafatlı sözler kocam beyler falan yalan geliyor bana 
0 oy
(905 puan) tarafından

Kocamla bir yere gittiysek veya güzel bir söz bulur instagram da hikaye yapar kocamı etiketlerim veya ikimizin fotosunu atarım güzel bir şarkı koyarım veya kahve içerken fincanlarımızı çeker etiket yaparım paylaşırım hoşuma gidiyor valla beni çekemeyen uzaktan bir tanıdık varmiş kendini belli etti agzının payini aldı benden gitti :D nasıl mutluysam öyle yaşarım hayatımı kime ne ki bundan

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben de kocamı çok sevdiğim için paylaşmiyorum.senin için önemli şeyleri paylasmamalisin.gerek yok.kimse bilmesin aradaki aşkı muhabbeti.göz var nazar var.kendimize saklariz özelimizi.ortaya saçmaya gerek yok.
0 oy
(166 puan) tarafından
Bizim ikimizinde sosyal medya si yok canım WhatsApp dışında bı orda ikimizin de profil resimleri aynı ikimizin resmi onun dışında doğum günü felan dışında paylasmiyorum eşim de paylaşmaz ben hiç takilmam öyle şeylere 
0 oy
(763 puan) tarafından
Konudan biraz dışı ama anlatacağım

Eşimin arkadaşı var karısı tatlı mı yaptı hemen  Instagram atar çocuğunu kendini çekip çekip atar evde olmasına rağmen arada bir WhatsApp a atar. geçenlerde yine yemek yapmış onu atmış Instagrama eşim de eşinin adını söyleyerek nasıl izin veriyor her şeyi atıyor ben olsam vermem herşeylerini çekip çekip atıyor dedi bende atmam zaten hatta Instagram sildim dedim dün de o kadın bana Instagramdan hikaye paylaşmıştım beğeni fln vardı sen gördün mü diye sordu yok ben Instagram sildim dedim boş vakit geçiriyordum dedim geri eşimin telefonundan baktım onu bakmamla WhatsApp da aynı şeyi atmış anlamadım gitti illa göstermek istiyor birde biz şuan konteynerdayiz ev yok 1 oda elimden geldiğince her seyimi yapmaya çalışıyorum o evinde düzeni kurulu ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
O ne öyle vıcık vıcık ıyy hiç haz etmem 
0 oy
(832 puan) tarafından
Kocasının ihanetini bilip öyle paylaşım yapanlar biliyorum bide üniforma üstüleyen bzmkı ütüsz gdıyo:D
0 oy
(48,695 puan) tarafından
kocani sevsen belki paylasirsin o kadin gibi kocamda kocam dersin ☺️☺️☺️tek onu paylasmam bana da komik geliyorda ikimizi kizimla onu paylaşırım arada
0 oy
(4,493 puan) tarafından

Anam anam bırak bir arkadaş var kocasının artığı adamı kendiyle birlikte paylaşıyor bizde dötümüzle gülüyoruz tabi:D

0 oy
(12,668 puan) tarafından
Güzel kare yakaladıysam paylaşirim resim çekmeyi çekilmeyi seviyorum ama dakika başı değil be
0 oy
(299 puan) tarafından
Arada paylaşırım ama ailece yani . Sadece kocamı paylaşıp biseyler yazmam 
0 oy
(350 puan) tarafından
Bazen sevgim kabarınca paylaşırım :)) ama tek onu değil tabiki kızımızla güzel bir yere gittiysek yeni bir şehire veya manzaralı bir yere vs gidersek paylaşırım. 
0 oy
(156 puan) tarafından
baciko ne ben kocamı paylaşırım nede o beni

ne gerek var ki o benim :) 
0 oy
(6,227 puan) tarafından

Bilenler bilir kahve ve arada güzel söz dışında bisey yok :Dçocuklarımı çok nadir arada atarım 2 saate kaldırırım o kalmaz 

Eşimle sadece doğum gününde ikimizin resmini atarım başka atmam 

Benim de bir kuzen paylaşır sürekli kocası işten gelmiş uyuyor ayy kocam yorulmuş erken uyudu yazardı :D

(180 puan) tarafından
Ahahhaha

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 378 göst.
0 oy
22 cevap 631 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 671 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy