+1 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından

Kızlar öncelikle kendimden örnek vereyim ben paylaşmam çünkü sevmiyorum

Ama çevremde çok var bana göre komik duruyo 

Mesela çok çok uzaktan bir akraba öyle samimiyet yok her Allah'ın dakikası kocasını paylaşır kocam geldi kocam gitti kocam uyudu hep böyle bana göre komik

Asıl en komik olanda şu

Birbirlerinden öldüresiye nefret eden her gün kavga eden insanların canım kocam Allah seni başımdan eksik etmesin diye durum atması. Ama dışarıda tam tersi

Aman öyle yazım dedim işte :D

Bu arada sevmiyorum derken post paylaşmayı değil kocamı sevmiyorum ahahagagga

48 Cevaplar

+1 oy
(4,431 puan) tarafından
Ben hiç bişi paylaşmadigimdan kocamı hiç paylasmam:)
(181 puan) tarafından
Ben paylaşmaya değecek bir insan olduğunu düşünmüyorum :)
(4,431 puan) tarafından
Yani ben benimki için öyle düşünmüyorum da genel olarak sevmiyoruz biz ailecek yani millete gösterelim kendimizi ama belki sen eşini seveydin belki paylaşırdin belki de paylaşmaz din bilemiyorum:)
-Reklam-
+1 oy
(6,950 puan) tarafından

Son da gülesim geldi :)

Kocanı sevsen belki sen de paylaşırdın:))

(181 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Sosyal medyam yok ama olsa bile paylaşmam. Sadece kocamı değil çocuklarımı da paylaşmam. Ben sevmiyorum ya her anını paylaşan insanları. 
(181 puan) tarafından
Kız bende öyleyim valla düğünümde bile resim atmadım ayda yılda 1 çocukları atarım oda 24 saatlik hikayeye
(13,804 puan) tarafından
Yani birde bende senin gibiyim bayılmıyorum adama o yüzden fotosunu  falan koymam Whatsapp durumuma falan. Duygularımı da biliyor kendisi zaten.
(1,618 puan) tarafından
Kukuli profil resmine bittim :)
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Seviyorum ki paylaşıyorum onu da sadece özel günlerde veya güzel zaman geçirdiğimizde yaparım kocamda kocam diyen biri hiç olmadım ama paylaşmayı abes bulmuyorum b.kunu çıkartmadıkları sürece :)
(181 puan) tarafından
Yani tabi ki öyle ama bir görseniz varya utanmasa tuvalete gittiğini paylasacak
(12,779 puan) tarafından
O kadar her şeyi herkese ispat etmek niye dün bir arkadaşım story atmış doğum günü çiçek yanında eşi telefon almış ikisini birleştirip atmış ne gerek var dedim. Geçtim kocam aldı bana bunu diye millete göstermeye o değilde ay dönümü robot aldı diye robotu paylaşan gördüm:)
(181 puan) tarafından
Valla benim kocamda bana neler aldı şimdi yiğidi öldür hakkını yeme ama bir kere bile paylaşma gereği duymadım görgüsüzlük işte
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Valla canım var öyle tipler bende bazen paylaşırım evlilik yıldönümüzde yada uazaktayimdir ozlemisimdir beraber resmimizi paylaşırım oda sadece whatsapta o kadar da geldi gitti ne bilim yapmacık oluyor 
(181 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla damadın annesi istemiyormus evlenmelerini ona nispet olsub diye yapiyo olabilir
(1,529 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(255 puan) tarafından
Bende nefret ederdim öyle şeylerden bende kocamı sevmiyorum o ayrı bir konu Ay sonra neden aldatıldım cart curt 
(181 puan) tarafından
Bende kocamı sevmiyorum ahahagagg
(255 puan) tarafından
Dimi:)
0 oy
(1,895 puan) tarafından

Fotoğraf paylaşırz ama o da çok nadir. 

Nedense öyle insanların evliliklerinde huzur yok birilerine birşey kanıtlamaya çalışıyorlar.
(181 puan) tarafından
Ben neysem oyum valla
(1,895 puan) tarafından
En doğrusu da o.
0 oy
(119,153 puan) tarafından
sosyal medyam yok olsada ne paylascam yaa zaten evdeyken bogasim geliyo evden gidincede eve gelsim diye bekliyom
(181 puan) tarafından
Ben beklemiyorum valla varlığıda yok gibi bir şey değişmiyor
(255 puan) tarafından
Ben eve gelince stres olurum sürekli birşeyler yiyip içiyor:)
0 oy
(1,149 puan) tarafından

Kocamı tek başına paylaşıp görün diye paylasmiyorum 

Arkadaslarimizla yada ailecek kendimizce çocuğumuzla falan paylasiyoruz  

Bu arada sosyal medyamiz yok paylaşırsak sadece WhatsApp 
(181 puan) tarafından
En iyisi
(1,149 puan) tarafından
Yani bir gezme olur görüşme olur o şekilde hatta öyle zamanlarda bile her zaman paylaşmayız bu şekilde paylaşan kimsede koca gösterisi yapmıyordur eminim :)
0 oy
(212 puan) tarafından
Hiç sevmem eş paylaşmayı bana çok dandik ve görgüsüzce gelir o ne öyle kimsenin kocası yokmuş gibi 
(181 puan) tarafından
Böyle yaparak milleti elinden gelmeyecek şeylere özendiriyolar
(212 puan) tarafından
Allah akıl versin .
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Özel bir günümüzse paylaşırım.ama kocam geldi giti uyudu sıçtıi diye paylaşmam:)
(181 puan) tarafından
Valla şaka gelir ama cidden öyle
0 oy
(290 puan) tarafından
Özel günlerde paylaşırım ama ha birede gidip gelip her gün de paylaşmm:):))))o mutsuz olupta mutlu gibi gözüken bnm etraftada çok tanık olduklarım var Allah'ım hepsininde gönlüne göre versin 
(181 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum zaten çoğu kavga edenler
0 oy
tarafından
Sosyal medyamiz yok olsa da paylasmam ne o öyle hiç sevmediğim sey
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Arada bi atarım eşim kızar atma çekemeyen çok diye
(181 puan) tarafından
Benimki de beni niye hiç paylaşmıyon der :D
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bak bi anımı anlatayip. Calisma arkadaşlarimiz vardi 2 sevgili, birbirlerinin boğazına yapistilar oyle kavg ettiler. Ne küfürler ortada döndü kulaklarima inanamadimm 

10 dk sonra bi paylaşım yaptilar sanki kavga eden onlar degil. Cok nadir paylasim yaparim esimi oyle tek atmam
(181 puan) tarafından
Bizimde alt komşu var nerdeyse her gün kapı pencere kırılacak duruma gelir bugün durum paylaşmış maşallah diyelim nazarlar değmesin diye shshshshhs
0 oy
(137 puan) tarafından
Kesinlikle banada çok saçma geliyor asla paylaşmam 
0 oy
tarafından

Yani senin anlattığın gibi değil ama bende paylaşıyorum öyle dediğin gibi nefrette etmiyorum kocamdan arkadaşlarimda paylaşır bana komik gelmiyor 

(181 puan) tarafından
Şimdi canım ben her paylaşana demiyorum zaten bazıları benimde hoşuma gidiyor ama bu bahsettiğim kişi
Her saniye her saniye kocasını çekip o an ne yapıyorsa altına yazıp atiyo buda bana komik geliyor
tarafından
Kısa ve net bo.ktan bir evliliği vardır ama etrafa ben çok mutluyum imajı veriyor dur aslında çok mutsuz
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Paylaşmam birlikte cekindigimiz bi kare foto olsa belki 
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Bende çok sevdiğim için paylaşmam valla canım kocam:)))
0 oy
(5,727 puan) tarafından
O dediğin şekil komik oluyor haklısın. Arada sırada paylaşırım ama öyle aşkım, canım ciğerim vs aşk şiirleriyle donatmam. O bize özel. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 377 göst.
0 oy
22 cevap 630 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 670 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 872 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu