0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen sene kızım küçüktü ama hamile değildim bu kadar korkmuyordm son bir haftadır çok şiddetli sallanıyoruz hamile olunca çok korkar oldum yataktan ona kalktım Allah'ım yere ve göğe sakinlik ver yarabbim 

14 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Şimdi mi oldu?
tarafından
Yarım saat önce
-Reklam-
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Allah yardımcıniniz olsun amin inşallah dikkatli olun
tarafından
Amin ya yere göre siginamaz olduk
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Allah korusun hepimizi inşallah depremden önceden hiç kprkmazdım ama bebeğim olduğundan  beri çok korkuyorum :((
tarafından
Kızımla yine sakındm şimdi tedirgin oluyorum ve sürekli sallanmaya başladı ya
0 oy
(137 puan) tarafından
Amin hangi şehir  bizde 3 günde 2 kez sallandik
tarafından
Antep
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Rabb'im korusun inşallah

Bir daha yaşatmasın inşallah 
tarafından
Aminnn
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Allahım isyana girmesin ama bir sakinlese şu yer burasıda sallandı ya fena yağmur var gene
tarafından
Elim ayağım titredi uzun zamandır böyle korkmadım ben son iki haftadır çok arttı iyice korkuyorum artık ya
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Kahramanmaraş galiba dimi bildirim geldi bana da 
tarafından
Bana gelmedi Antep de çok hissedilmis sağol canım
0 oy
(1,977 puan) tarafından
22.20 de oldu burda bende marastayim ama hissetmedik antepden hissedildi diyolar ama. Nurhakta olmuş çok yakın olmamıza ragmen hissetmedik Elbistandan
tarafından
Bildirim de gelmiyor çok sallandı ama varya uzun zamandır böyle korkmadım iki haftadır çok sallıyor napicaz biz ya
(1,977 puan) tarafından
Ben alıştım ya bide 7. Kattayim sallansada bişey yapamıyorum zaten. Sadece kızımı alıp bazanin yanına cöküyorum
0 oy
tarafından
Kız sen Gaziantep de değil misin ben niye hissetmedim eşimde gecede tekim şu an çok korkttum 
tarafından
Şehitkamil de çok hisseden olmuş tek de değildim ki eşim vardı ilk basım dönüyor sandım baktım kızımın yatağı titriyor fırladım yataktan eşim de mutfakta evet çok sallandı dedi
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun hava yağmurlu ve kasvetli yere göğe sakinlik versin rabbim inşallah
tarafından
Burda yağmıyor şuan yarın yağış görüyor bide hafta içi düşüyor gece -2 lere Allah korusun o soğuklarda yine
tarafından
Amin canım benim inşallah
0 oy
(13,838 puan) tarafından

Allahim korusun ben de son depremden sonra korkmaya basladim.iyice:(

(10,089 puan) tarafından
Canim naçizane fikrim Allah korusunda gece yatak odasinda olmak daha iyi sanki. Hani bisey olsa Allah korusun korkutmak icin demiyorum yanlis anlama yikilma aninda gece yatak odalarindan basliyolar ya gunduzde daha cok salonlardan
tarafından
Evim L şeklinde yatak odam en sonra kapıya baya uzak koridorda salondan kızımı alıp çıkmam çok daha kolay benim için Allah göstermesin tabi de orda daha çok korkuyorum yalnızken
(10,089 puan) tarafından
Haklisin canim ya :( bende onceden korkmazdim simdi 2 cocuk var ve evde yanlizim gece gunduz. Bisey olsa ikisinide alabilirim insallah diyorum hep.
tarafından
Allah yasatmasin da canım o an ki korku panik tarifi yok beyin duruyor
(13,838 puan) tarafından
Gercekten oyle insan cocuklar olunca zaten daha cok korkuyor Rabbim korusun yasatmasin:( o an insan panik oluyor gecenkinde iste esimle goz goze geldik bismillah dedik cocuklara sarildik hemen allahtan uzun surmedi hemen cocuklari gydirip ciktik Rabbim sen koru :(
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Çorum’da olmuş 3 defa hissetmedim ama şuan her saniye sallanıyor gibiyim gözümü kapatıkça 6 şubat geliyor gözümün önüne 
tarafından
Şehitkamil Gaziantep de çok hissedilmis Allah hepimizi korusun ben bayadir salmistim korkuyu iki haftadır yine deprem çantam hazır sende temkinli ol
(1,386 puan) tarafından
Çantam arabadaydı arabayı satınca açmıştım çantayı yarın ilk iş çanta yapacağım içime çok kötü korku girdi
tarafından
Sakın ol bolbbol dua oku ama tedbirini de al muhakkak yani korkarsın sokağa çıkarsın en hicbirsey olmasa bile rahat edersin
(1,386 puan) tarafından
Çok doğru valiz dışarda olsa şimdi hazırlardım da yatağın altına yarın hemen yatacağım depremler durmuyor ne olacak beli değil tedbir gerekli of rabim birdaha o günü yaşatmasın
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(767 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun canım bende deprem bölgesindeyim de burda da hissedilmjs ben konteyner da kalıyorum hissetmedim hiç 
tarafından
Antepdeyim Şehitkamil de çok hissedilmis:(
(767 puan) tarafından
Hmm bende k.maras Afşin ilçesinden :( bir rüya olsa da hepimiz uyansak yataklarimizdan daha dün gibi geliyor bana akşamdan ne yaşadığımız oturup tv fln izliyordum yarına ne yemek yapacam diye düşünüyordum:(
tarafından
Ben de uzun zamandır normale dönmüştüm bide uzun süruyor yaklaşık bir dakika kadar Allah korusun ya
(767 puan) tarafından
Allah'ım daha beterinden korusun daha 2 sene sürer diyorlar:(
tarafından
Ara ara oluyordu ama bu kadar hissetmiyordk
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Allahümme aminnn... Allahım senin içine de ferahlık versin kuzum. Gruba atmışlardı duaları, onları oku bol bol. 
tarafından
Okuyorum tevhit çekerken uyuyup kalmışım elimde telefon açıktı basım dönüyor sandım başta çok kötü oldum uzun zamandır hala içim de bir titreme var
(11,086 puan) tarafından
Nolur sakin olmaya çalış.. Bebeğe de yazık onu da etkiler bu durum...
tarafından
Karnım taş gibi oldu zaten o ara şimdi düzeldi şükür
(11,086 puan) tarafından
Aman diyim dikkat et. Sakin kal lütfen sakin kal...
0 oy
(12,496 puan) tarafından
Allahım toprağa sakinlik versin :( İstanbul dayım ve çok korkuyorum. Sizleri düşünemiyorum sürekli deprem oluyor o tarafta. Psikolojik olarak çok yıpratıcı. Yarım saat önce de çorum da olmuş :(
tarafından
Gerçekten sürekli sar başa oluyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 312 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
13 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,158 cevap

34,973 kullanıcı

...