0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar ben bekarkende düzensiz adet oluyordum evlendim devam etti sonra bebek tedavileri vs derken hamile kaldım çocuğun oldu neyse doğumdan 7 ay sonra adet olmaya başladım duzenede girmisti aslında aydan ayda sonra yeniden bozukmalar başladı bı ay başı oldum bı ay sonu ,,,,bı oldum 35 günde vs derken şuan 40 günü gecicem nerdeyse adet sokturucu olarak napabilirim eczaneden ilaç alabiliyor muyum hamile değilim 

2 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Birinci sebebi strestte canım normal bendede hep vardı hala var adet söktürücüde primolut alabilirsin ama muayene olmanda fayda var 
(686 puan) tarafından
Ya evet Dr gitmek mantıklı haklisiniz ama şuan için bı durayim dedim hastaneye gitmek istemiyorum ama devam ederse zaten mecbur gidicem kadın doğum fobim var çocuk tedavileri çok gördüm yıllarca ,,şimdide böyle bişey geldi başıma düşündükçe de olamiorum galiba teşekkürler eczane verirmi peki direkt
(4,403 puan) tarafından
En son ücreti 250 liraydı veriyor canım kullanma şeklinize eczaneye danış ama doktorun reçete etmesi en iyisi tabi
(686 puan) tarafından
Evet cnm haklısın zaten böyle devam ederse mutlaka gidicegim zaten doğumdan sonrada gitmedim 3 yıl oldu
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Tarlusal adet söktürücü kullanbolırsın eczaneler veriyor 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm yarın bakayım bı ecz
(679 puan) tarafından
Rica ederim gecmıs olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy