0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Döngüm normalde 32  bu gün döngümün 41. Günündeyim gecikmemin 2  günü gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı sabahı kan verdim negatifti. Bildiğim bi sorunum yok 2 3 hafta önce muayene oldum çünkü . bu kadar gecikme normal mi ? Aranızda böyle bişey yaşayan var mı ? Kafam çok karıştı lütfen bana yardımcı olur musunuz ? 

5 Cevaplar

0 oy
(366 puan) tarafından
Benimde çok silik çıkti Kan verdim 34.6  adetimden 5 gün geçmişti.

Demek ki çok yeni seninkide 3 4 gün sonra tekrar ver kan
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin o belirti de bende yok işte :D dua et bana lütfen
(366 puan) tarafından
Ami inşallah canım:) rabbim dana gönlündekini nasip etsin inşallah içini ferah tut
tarafından
Çok teşekkür ederim nasıl iyi geldi bilsen :)
(366 puan) tarafından
:):) bilmem mı insallah vardir rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasn herkes anneliği babalığı tatsn
tarafından
Aminnn tekrar çok çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Bu ay benim 16 gün geçti iki kere test yaptım bişey çıkmadı bende adet söktürücü kulandım ondan sonra oldu hemen benimde çocuklar dogali böyle Hiç gecikmediydi belki geç döllenme olmuştur bi daha tekrarla bence testide kan vermeyide 
tarafından
Çarşamba doktora gitmeyi düşünüyorum . aslında reglin 3. Günü hormon testi için çağırmıştı ama regl olamayınca bunun için gitmeye karar verdim . umarım geç döllenmedir 1 seneden fazladır çocuk istiyoruz
(4,274 puan) tarafından
Insallah canım kalbinden gönlünden ne geçerse allah en hayırlısını versin
tarafından
Çolk teşekkür ederim iyi niyetli güzel duan için Allah sana da gönlündeki bütün güzellikleri nasip etsin :)
(4,274 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Yeni doğum mu yaptın 
tarafından
Hayır ama çocuk istiyoruz. Hatta hiç doğum yapmadım :, )
(12,510 puan) tarafından
Yaa:)) stres vs yapma canım o da düzensizlik yapar ya da kullandığın bir ilaç, mevsim geçişleri vs. Rabbim gönlüne göre versin inşallah
tarafından
Aslında gecikmeye kadar stress yapmıyordum ilaç da kullanmadım ama diğer etkenler olabilir. Duan için çokk teşekkür ederim canım  içim ısındı inan :) burayı kullanmamın nedeni de tecrübelerden faydalanmak aslında. İleride çocuğum olursa diye tecrübelerden faydalanıp şimdiden ne yapacağımı bilmek için açmıştım
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bir kaç gün sonra tekrar ver hamile olabilirsin. benimde öyle oldu. Kanda sonradan çıktı. 
tarafından
İnşallah bakalım bekliyoruz :)
(1,060 puan) tarafından
İmkanın varsa git özel hastanede acilden Kan testi Yaptır. Ben olsam duramazdım.
tarafından
Devlet hastanesine gittim önce 1 saate gelin alın dediler sonra makina bozuk test sonucunuzu akşam gelin alın dediler acaba hatalı çıkmış olabilir mi diye düşünmüyorum değil . yaşadığım yerde yok o yüzden çarşamba gideceğim ben de
(1,060 puan) tarafından
Neyse hayırlısı olsun inşallah.
tarafından
İnşallah çok çok teşekkür ederim tekrar
0 oy
(566 puan) tarafından
Hamile olabilir sin 3 gün sonra dene kan ver
tarafından
Çarşamba doktora gitmeyi düşünüyorum varsa o zaman çıkar mı sizce ?
(566 puan) tarafından
Çıkar kese görünür mü bilemem ama kanda varsa kesinlikle çıkar
tarafından
çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.