0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Merhabalar benim küçük kızm var yaramaz baya neyse konuya gireyim görümcem bizdeydi bende eşime dedim kreşe verelim diye kendisi bunu söyleyen İngilizce öğretmeni okulda öğretmenlik yapan şahıs kreşe verme boşver sosyal olup ne yapıcak okula verme ne yapıcak otursun evde mis gibi diyor her yer Pis diyor evde cocuk hasta oluyor dedim eskiden kreş okul yoktu diyor bildiğiniz okumasın diyor şok oldum agızna vurmamak için sabır çektim eşim de bem vericem kızımı dedi siz bilirsiniz diyor ama ben olsam vermem diyor kendi kızı kreşte 

8 Cevaplar

0 oy
(15,747 puan) tarafından
Eee eşin vercem demiş zaten üçüncüye ne düşer ? 

Bildiğinizi okuyun gitsin kiskanmis belli 
(734 puan) tarafından
Aynn öyle Bi insan neden kıskanır sizce neden bunu der kendisi eğitimci ama cahil değil
(15,747 puan) tarafından
Eğitimci olması bişey degistirmez kiskanmis yani başka açıklaması yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

İçimden ettiğim küfürler yeter ona

(734 puan) tarafından
Ettim zaten kufur
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bun insanlar gerçek mi şaka mı diye düşünüyorum ya böyle postları okudukça 
(734 puan) tarafından
Gerçek canım
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Okumuş cahil:angry: gonder gönder ki ilerde halası gibi olmasın..

(734 puan) tarafından
Aman Allah korusun nasıl birisi anlamış değilim böyle insan var mı okuyup cahil olan
(1,533 puan) tarafından
Cokkkk var okumakla hallolsa keşke her sey
(734 puan) tarafından
Kesinlikle öyle boşa okuduk diyor
0 oy
(637 puan) tarafından
Ben böyle konuların sadece eş ile konuşulması taraftarıyım canım çünkü o kadar gereksiz yorumlar yapiyolarki sinir olmamak elde değil. Kendi kararınızı başkasının yanında almayın derim. Hem madem her yer pislik o da psilik yuvasından istifa etsin keşke söyleseydin 
(734 puan) tarafından
Kuuzm dedim bende öğretmenlik farklı o farklı diyor guya zorunluyum diyor lafa bak
(637 puan) tarafından
Başka meslek secseydi o zaman. Bende mesleğimi yapmasamda öğretmenim asla çocuğun çevreden soyutlanmasi taraftarı değilim. İnsan içine girsin özgüveni olsun ne güzel
(734 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(1,721 puan) tarafından
Bu sene için vermesen daha iyi salgın var çok ama gitmesi gerek kendi yaşıtlarıyla oynaması iyi olur de ya kendi çocuğuna sen öyle yaparsın diye 
(734 puan) tarafından
Diyorum öyle onun zorunlu özel diyor ben yapınca hayır
(1,721 puan) tarafından
Kıskançlıktan diyor takılma hiç eşinin dediği önemli herkes söylesin üzerine yapacağınızı yapınca daha güzel bir cevap oluyor
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Bunu önceden de paylaşmıştın sanki 
(734 puan) tarafından
Yok paylaşmadım
(9,661 puan) tarafından
Aa aynısıydı ama bu kadar mı olur :)
(734 puan) tarafından
Benim telfon bozuk baktım ama gönderilmedi diyince tekrar yazdım hata veriyor kusura bakmayın
(9,661 puan) tarafından
Yok kız tekrar paylaşmamışsın ben karıştırdım heralde onu diyorum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yani şöyle ki şahsen ev hanimi olsam ve çocuğuma yetebildigime emin olsam 5-6 yaşına kadar cocugu okul ortamına sokmak istemem. Hergun parka götürüp oyun grupları ve ev gezmeleri yeterli olurdu benim fikrime göre. 
(734 puan) tarafından
Deme Sanne
(1,972 puan) tarafından
Ay arkadaşım git sen görümcenden çıkar sinirini :)
(4,668 puan) tarafından
Bu nasıl bi üslup bu nasıl bi terbiye! Arkadaşım senin akıl sağlığın yerinde mi acaba?  Çocuğu kreşe göndermekle okutmanın ne alakası var? Diyorum ki imkanın varsa çocuğunla evde kendin de ilgilenebilirsin, cocuk zaten hayatının 25 yılını okuyarak geçirecek evde seninle geçireceği bir iki sene bile çok önemli. Bu arada bunu 2 yaşından bu yana çocuğunu okula gönderen anne olarak yazıyorum şuan iki çocuğu yanyana getirsek evde kalanla okula giden arasında bilişsel ve fiziksel hiçbir fark olmadığını göreceksin. Okulda 20 çocukla ilgilenmeye çalışan öğretmen mi;bütün ilgisini çocuğuna veren anne mi dersen ben anneyi seçerim. Ama sen lütfen okula gönder çocuğunu,bu ruh sağlığıyla çocuğuna iyi gelmeyeceğin ortada. Saçma sapan tiplere girip,lafı orasindan burasından anlayıp yorum yapıyorsun.
(1,972 puan) tarafından
Gelir şimdi uyari vermeye:) okuduğunu anlamıyor zaten boşver kendini yorma uzun uzun yazıp
(4,668 puan) tarafından
Haklısın valla,pek muhatap alınacak biri değilmiş.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde emine384 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.