0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Sorun etmeli miyim bilmiyorum aldatma falan o şeylerde işi olmaz biliyorum sadece abdest alırken falan kaşınıyor bazen bıraktığım yerde unutuyorum falan dedi sürekli ellerimi yıkarken sorun oluyor vs. gibi şeyler dedi sizin eşleriniz takar mı 

29 Cevaplar

0 oy
(1,373 puan) tarafından
Takmaz bende takmam rahat etmiyorum onun takmamasınıda sorun etmiyorum ben 
(1,683 puan) tarafından
İyi ya tek değilmişim çok saol cnm ;)
(1,373 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(2,183 puan) tarafından
Bende eşimde takmaz ama baştan beri oyleydi, guveniyorsaniz böyle ufak sembolleri dert etmeyin
(1,683 puan) tarafından
Tamam cnm içim rahatladı çok saol  :-*
(2,183 puan) tarafından
Sende sağol
0 oy
(3,737 puan) tarafından
Hayır canım takmıyor hiç de sorun yapmadım bende takmıyorum çoğu zaman gönül bağı olmadıktan sonra yüzüğün bi anlamı yok ona güvenim sonsuz elhamdülillah Allah şaşırtmasın yüzük olup da neler neler yapanlar var 
(1,683 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm çok saol valla
0 oy
(2,308 puan) tarafından
Olablr yani ne var ki bunda bnm eşimde özel gün lerde falan takar iş gereği takamyr güveniryrsan bnce sıkıntı yok 
(1,683 puan) tarafından
Güveniyorum cnm da ne bileyim yüzük evliliğin simgesi gibi bisey taksın istiyorum ben çünkü hiç çıkarmıyorum
(2,308 puan) tarafından
Bende bazen unutym eşimde öle yani güveniyor san sorun etme bnce
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Nişanliyken taktı evlendikten sonra hiç takmadı bende takmıyorum sakladım yüzükleri 
(1,683 puan) tarafından
Altin vardı erkeğe harammıs dedi sattık neyse ben bi tane çelik yüzük aldım abdest alırken alti ıslak kalıyor kaşınıyor falan dedi
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Benim eşim nişanlıyken bir hafta taktı daha da takmadı 
(1,683 puan) tarafından
Sorun ediyor musun peki ?
(1,076 puan) tarafından
Bir iki soylendim baktım takmıyor ben de daha bıraktım.
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Bizde takmiyoruz valla eşim altın takmak haram diye düğünden sonra onu sattı aynısından gümüş yaptırdı o da karariyo parmaklarına zarar verdi hep derisi falan soyuldu bende hamile kalınca kenarları kesiyo diye bi çıkardım o gün bugün takmıyorum alışmışım artık rahatsız ediyo 
(1,683 puan) tarafından
Bir nevi bizim gibi olmuş sizin ki de neyse tek değilmişim içim rahatladı valla ;)
(7,141 puan) tarafından
Aman bacım kim takiyo ki nisanliyken yeni evliyiken herkes hevesli hevesli takiyolar sonra birer birer birakiyolar sen hiç gördün mü 50 yaşında alyans takan bi amca heleki erkekler hiç takmiyo
0 oy
(2,933 puan) tarafından

Eşim takıyor ama ben takmıyorum pek, kırk yılda bir aklıma gelirse :) Ama eşim hiç sorun etmedi, takmasa ben de etmezdim. Yüzüğü çıkartıp cebe koymak 3 saniye. Yani yapmak isteyen her türlü yapar. 

(1,683 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm saol valla;)
0 oy
(247 puan) tarafından
Benimkide takmaz nişanlıyken takti evlendikten snra takmadı kaldırmışiz yüzüğü 
(1,683 puan) tarafından
Sevgiliyken hiç çıkarmadı nişanlıyken de ama evlendik altın erkeğe haram dedi sattık o oldu doğru düzgün takmadı
(247 puan) tarafından
Bizimki diyor satmıyorum oğluma kaldırcm ileride okulu için bozdururz
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Benim eşim parmagindan cikarmazdi ezilmiş buzilmusti taka taka. Millet hep takdir ederdi sonra da kaybetti yüzüğünü daha da takmadı. Zaten takmasin ben bile unutuyorum takmayı bazen
(1,683 puan) tarafından
Dışarı çıkarken. Falan takıyorum ama evde bende takmıyorum eşim hiç takmıyor sorun etmeye başlamıştım ama neyse tek değilmişim saol canımm ;)
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Ya bence çok takılma buna çünkü ben de takmıyorum pek. Bağlılık gönülden olsun. Takıp karılarını aldatanlardan olmasından iyi
(1,683 puan) tarafından
Evet çoğu arkadaş aynı şeyi demiş içim rahatladı  valla ;)
0 oy
(3,421 puan) tarafından
Dugun günun ertesi günü cıkardi altın erkege haram hem . Hemde isi geregi yuzuk saat aksesuar takamiyor ben sorun etmem simdi kizlar icin evli olmus bekar olmus fark etmiyor zaten 
(1,683 puan) tarafından
Orası öyle valla neyse saol balım:)
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Eşim işinden dolayı takmiyo sağlığı benim için daha önemli bende takmıyorum hamileyken ödem oldu doğum yeni yaptım hala şişlikler var 
(1,683 puan) tarafından
Anladım cnm çok saol ;-*
0 oy
(1,015 puan) tarafından

Benim eşimde takmıyor canım sevmiyor

Açıkçası hiç öyle de takıntı yapmam da 

Bazı kişilerin abarttığını düşünüyorum :)

(1,683 puan) tarafından
Ne biliyim kız bakıyorum çevrem Dr var bir iki kişi hep yüzüğü parmağında hani eşine değer veriyor mis gibi takıyor yüzüğünü falan mantığı vardı ama doğru diolar buradaki arkadaşlar çıkarması 3 sn neyse içim rahatladı valla ;)
(1,015 puan) tarafından
Herkes aynı değil karşılaştırmak yanlış olur canım..
Bende başta takması istiyordum takmıyordu bu bir yıldır arada bazen takıyor yalan değil hoşuma gidiyor ama farkeden bir şey yok:))
0 oy
(396 puan) tarafından
Benim eşimde takmıyordu boş duracağına bozdurdm kendime ceyrekli bileklik yaptırdım iyi de yaptım:)
(1,683 puan) tarafından
Hahahahah en güzeli;)
0 oy
(226 puan) tarafından
Eşimde takmiyo bende rahat edemiyorum hele de çocuk olunca çıkarıp bı yerlerde unutuyo çocuk alıp yutacak diye korkudan kaldırdım zaten ortaliktan
0 oy
(263 puan) tarafından
Benim eşim hiç çıkartmaz, ben ise neredeyse hiç takmam. Rahatsız ediyor çünkü. 
0 oy
tarafından
Takıyor işte çalışıyor yüzükle çalışması tehlikeli o zmn çıkar diyorum çıkarmıyor bende takmıyorum bu aralar ha çıkar tak bunaldım pekte kafaya takma kizz 
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim eşim hiç takmadı sanayide  isyerimiz var makinelerle uğraşıyor elektrik işi çok oluyor Allah korusun onun sağlığından daha önemli değil . Bende doğumdan sonra takmadım sıkıyor diye şimdide alisamiyorum evdeyim dışarı çıkarken takıyorum sadece 
0 oy
(3,588 puan) tarafından
Ben takmazken o takardı ama sonrasında parmağın kenarını kesti kilo alınca acıttı çıkar dedim aldatan yüzükle de aldatır cebine koyar yine yapacağını yapar o yüzden hiç önemli degil 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde alpinannesi (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 85 göst.