0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (1,680 puan) tarafından

3 buçuk yaşında hatta 4 desem daha doğru bir ayı var çünkü yok yani ne baba ne anne sözü dinliyor oğlum hatta baş kaldırıyor ne desem tersini yapıyor asla söz dinlemiyor yaşlandım artık :'(

6 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Uyaran mi çok etrafında TV tablet telefon vs
(1,680 puan) tarafından
Şımartın çok aile apartmanı disiplin veremiyorum ben bu çocuğa ortalıkta büyüyor resmen yapma desem bağırıyor dinleniyor bugün sofrada babası kızdı diye olan ekmeği yere fırlattı günah oğlum dedikçe hemde yok ben bu çocuğa analık yapamıyorum resmen pes ettim
(1,072 puan) tarafından
Bende aile apartmanında 2 çocuk büyüttüm.. valla bir Allah'ın kulu karisamadi
 Eşimde bende baştan kestik önünü. Kusura bakma ama çocukta hiç bir zaman ben bir suç bulmuyorum. Hayata ben getirdiysem.sinirlari ben belirledim. Küsen konuşmaya da konusmasin
(1,680 puan) tarafından
Katın en küçüğü biziz cnm eşim ailenin en küçüğü ister istemez saygıdan susuyoruz eşim zaten ailesine çok ama çok düşkün öyle olunca da bende başını alamadım görümcem olacak insan çok inat zıt biri 5 yıldır bunlar yüzünden evde sürekli tartışma var özellikle çocuk konusunda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı şeyleri yaşıyorum oğlan olmasından diycem ama etrafımda çok farklı çocuklarda var kendi canının istemedigi biseyi kesinlikle yapmıyor birde çok inatçı 
(1,680 puan) tarafından
Öyle yediği önünde yemediği arkasında şımartın çok aile apartmaninda disiplin yok başına buyruk ana babayı saymıyor yemin ederim ben artık annelik yapamıyorum bu çocuğa
tarafından
Benim ki aile apartmanı değil ama birini görünce daha çok simariyor aynen valla yediği önünde yemediği arkasında babası bir değil iki alıyor kıyafeti dolu oyuncağı dolu hala şiddete meyilli bizi takmaz kafasına buyruk resmen bazen çok kızıyorum artık dayanamıyorum sonra ağlıyor uzuluyorum çok seviyoruz bizi iyi kullanıyor bazen ceza veriyorum artık istediği olmayınca ağlıyor odaya git susunca gel diyorum sonra sustum anne diye geliyor
(1,680 puan) tarafından
Öyle bir şansım yok çok özür diliyorum ama essek gibi anılıyor düşün bunu bana dedirtecek kadar delirdim neyse bu ağlayınca susmak bilmiyor hemen alt katta benim kaynana iki görümce eşime zirt telefon ediolar niye ağlıyor diye bu onları duyunca daha çok ağlıyor bağırıyor bu sefer eşimle ben tartışmaya başlıyoruz az kaldı bunun yüzünden mahkemede soluğu alcaz
0 oy
(656 puan) tarafından
Benimde 4 buçuk yaşında gün içinde aklımı kaçıracak gibi oluyorum 
(1,680 puan) tarafından
Bende Bende artık böyle sokağa salasım var başı boş gezsin öyle büyüyor çünkü başına buyruk dediğim dedik terbiye yok soz dinleme yok ne yaptıysam olmadı
(656 puan) tarafından
Benimkinin çevresi yok hiç akrabam yok bulunduğum yerde yılda bir gideriz arkadaşımda yok dışarı çok çıkmıyorum çıkamıyorum bunalıma girdi diye düşünüyorum elimden geldiğince kendim aktivite yaptırıyorum ama yetmiyor
(1,680 puan) tarafından
Yemin ediyorum eşim aylık harçlık veriyor 2 3 neyse ay dolmadan param bitiyor sırf sıkılmasın ağlamasın oyuncak aktivite gezmeler yemeler içmeler sadece o mutlu olsun diye kuzu evde durduğumuz yok bir yere gidemezsek bile bir yürüyüş yaparız ama yok yani saymıyor bizi bu çocuk
(656 puan) tarafından
Bazı çocuklar çok zor anne ile alakası yok bu durumun bence komşum var hiç umursamaz çocuğu çocuk çok uslu
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Allah sabir versin gülüm
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Yorumlara bakmadan yazacaktım şımartılıyor mu diye, benim kızımda öyle çünkü şimdiden başladı her dediğini yaptırmak için ağlamaya, Allah yardımcın olsun karışan çok olunca çocuklar bunu çok güzel kullanıyor 
(1,680 puan) tarafından
Önüne geç canm bak ben perişanım ymn ederim anne olduğuma sevinemedim  doğdu doğalı oğlumun anasi olamadım ben bir aldıysam görümce 10 aldı ben bu yasak dediysem onlar çocuktur olsun dediler yapsın bisey olmaz dediler şimdi bu haldeyim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benimki öyle aykırı hareketler yapmaz ama çok aşırı yaramaz evin içinde Arizona kertenkelesi gibi ordan oraya atlıyor şu an hiç yapma falan da demiyom artik nasıl olsa yapacak çenemi yormuyom

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 181 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 162 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 189 göst.