0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir post paylaşmıştım doktor çal alakalı doktorun ismini öğrenemedim acil doktoruyla bana dedi ki hanımefendi başhekimlikte nöbetçi listesi varmış ordan öğren bende gideceğim oraya gitsem öğrenebilir miyim adını acaba ? Şikayet edeceğim onu çünkü heryere 

5 Cevaplar

0 oy
(1,926 puan) tarafından
Neyi,kimi şikayet edeceksin bacım?
tarafından
Postum var ağlaya olaya eve döndüm diye canım  detay orda
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hiç bir işe yaramıyor cnm maalesef 

tarafından
Hafta içi gidiyorsun hastahaneye, başhekim ve hasta şikayet birimi ile görüşmek istiyorum diyorsun kapıda ki güvenliğe o seni yönlendiriyor . Başhekimin yanında da böyle masum görünürsen hiç birşey yapmazlar. Mesele Bursa şehir hastanesi başhekimi hiç bir doktorunun yanında değil. Şikayet anında afedersin ama agzna scyor doktorlarin. Şansın varsa bu şekilde yapabilir başhekim. Taraf tutmuyorsa yani
tarafından
Yarın gideceğim işte önce hasta birimine baktın olmuyor başhekimliğe sonra adını öğrenir öğrenmez cimer sağlık bakanlığını arayacağım
(2,933 puan) tarafından
Kiz geçen bayan doktor bulamadım k.dogjm hepsi izne çıkmış çıktım başhekime adam sagolsun çok yardımcı oldi doktor vardi ameliyattan sonra gidecekmiş göndermedi sonrada dilekçe yazdırdı şikayet dilekçesi geçen mektup gelmiş doktor kontrolü sağlandı üzgünüz vs cs diye hepsi bi değil dene sansinj
tarafından
Yarın sabah gideceğim bakalım sabah orda olurlar herhalde
(2,933 puan) tarafından
Olur olur
0 oy
tarafından
Başka bilen var mı acaba ? 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Hastanenin doktor nöbet listesi oluyor sitesinde kuzum ♥️
tarafından
Sadece idari nöbet listesi var :(
0 oy
tarafından
Hiç bilgim yok şükür öyle bi sorunla karşılaşmadım daha geçen gittim acile tıklım tiklimdi ateşi yüksek olan çocuklar direk başka doktora yoneliyordu bizde başka baya ilgilendi sen istersen o günün kaydını saatini fln hepsini tam emin ol bashekime git o bulur 
tarafından
Yarın başhekime gideceğim aşkım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 61 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 294 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu