0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar bebeğim yarın tam 2 yaşına girecek ama hala konusmuyo arada sırada anne, bak, hadi gibi tek tük cümleler kuruyo ama başka yok oda nadir bunun üstüne birde tirnak yeme problemi başladı ve aşırı derecede yiyor artık tırnağını kökten koparmaya başladı içim gidiyor görünce ellerini oje sürdüm acı oje de denedim fayda etmedi bana fikir verin ne yapayım 3. Çocuğum ama ben böyle biseyle ilk defa karşılaşıyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Acaba tırnak yemesi ilgi eksikliği olabilir mi dikkat çekmeye calisiyo olabilir.yanlis anlama illaki ilgi gosteriyorsundur ama ya birinden gördü yada ilgi çekmek.konusmasina gelince belli olmaz yani daha yeni basmış .yeğenim üç yaşında konuştu 
(1 puan) tarafından
3 e kadar sadece evde ikimiz oluyorz zaten bebeğimle sürekli ilgiliyim daha sonra abisi ablası okuldan geliyo onlar oynuyo bilmiyorm acaba konusmuyo ondan mı yapiyo bilmiyorm
(1,060 puan) tarafından
Kendini ifade edemiyor ya ondandır canim herhalde bilemedim
(1,060 puan) tarafından
Geçici bir süreçtir korkma yeni yeni huylari cikio
(1 puan) tarafından
İnşallah yaa konuşsa ve tirnak yemeyi bıraksa başka bisey istemiyorum
(1,060 puan) tarafından
Anlar aslında hani yapma hayır diye söyleseniz.mesela tırnak yediği zaman dikkatini dağıtın sürekli unutur ozaman.konusmasinida dert etme sağlığı yerinde olsun da konuşur illa ki
-Reklam-
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Tv telefon izletmeyin 
(1 puan) tarafından
Tlf sevmiyorum zaten ama tv ye bakıyo çünkü çok sıkılıyo zaten kis geldi evim sobalı dışarıda cikamiyo mecbur bakiyo
(1,890 puan) tarafından
Oyuncak vs oynasın. Büyük ihtimalle tv yüzünden konuşmuyor benimki de 2 yaşında tv istese de açmıyorum mecbur oyuncak  oynuyor
(1 puan) tarafından
Büyük ihtimal tv yüzünden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 167 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifmerve (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 182 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 299 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Nisanrt (59 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...