0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (1,211 puan) tarafından
İyi akşamlar herkese :) 

Kızımı odasında yatırmaya başlayalı 2-3 ay oldu. Şimdi kardeşi olacak, Allah izin verirse 2 şubat doğum tarihimiz. Annemler felan yanında yatak odasında yatır diyorlar ama ben kızım etkilensin istemiyorum çünkü çoğu zaman bizimle uyumak istiyor. Bende direk bebek doğduğu zaman kızımın odasına beşiğini kuralım diyorum ama sizce hangisi mantıklı, hangisi olsa daha iyi olur? Kardeşiyle odasında uyumaya çok hevesli biraz da ondan düşünüyorum. 

12 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yeni bebwk sana ihtiyacı olucak sürekli kalkıp yanına gitmej var emicek sana zor olur uyanırsin uyanamzsin gece ağlarsa ne bilim bin çeşit hal var 
(1,211 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz o yüzden kararsızım cevabınız için teşekkürler
(2,804 puan) tarafından
Bnm 3 yaşında oglm park beşiği var evim uygun değil çocuk odasına bizim odamızda ama kendi yatağında uyuyor 5 aylikta bir oglm var onada ufak bir beşik aldık oda aynı oda da kendi yataginda kendi evim olursa ozmn oda yaparım kalırlar :)
-Reklam-
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Ben doğduğu gun ayri odada yatirdim kardesiyle cunku hem onun aglama sesine alissin hemde kiskanclik olmasin diye gercektende oglum kardeşinin sesine hic uyanmaz kizim gecede 456632 kez uyandigi icin 
(1,211 puan) tarafından
İşte bende kıskansın etkilensin istemiyorum o yüzden aynı odada yatırayım diye düşünüyordum ama halen kararsızım cevabınız için teşekkürler
(15,041 puan) tarafından
Sen nasıl duyuyorsun dostum
(3,579 puan) tarafından
Uzak degil odalarimiz ve 3. Cocuk alistim artik ustun koru uyumaya
(15,041 puan) tarafından
Bakalım ben de ayircam da nasıl olur bilmiyorum
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Senin için çok zor olur. Ben bazen dibimdeki beşiğe koymaya üşeniyorum uyku sersemi yanıma alıyorum. Kaldı ki sürekli başka odaya gitmek çok zor 
(1,211 puan) tarafından
Haklısınız yani uyku sersemi baya zor olur benim için de
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Çok zor ya. Aynı durumdan müzdaribim. Evim büyük ama 5 kişi aynı odada yatıyoruz bu yüzden. Oğlum kıskanır diye ikizler doğunca onu ayıramadım, yaza doğru hepsini çıkaracam inşAllah. Senin 1 numara kaç yaş?
0 oy
(119,156 puan) tarafından
yeni dogam sıl sık emzirilmeli en az 3 ay yaninda yatir yani aymi ortamda
0 oy
(491 puan) tarafından
Valla şöyle kızınız kaç yaşında bence pek doğru bir durum değil çünkü bebek gece çok kere uyanıyor gaz sancıları ağlaması bu defa uykusu bölünücek uykusuz olursa huzuru da olmaz bu kez kardeşi suçlayablr onun yüzünden diye sizin de uyuyamadığınza şahit olucak hem annemi hem beni uykusuz bırakıyor diye suçlamaya geçeblr bu benm düşüncem tabi
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Yeni dogan bebegi uyurken gozunuzun onunden ayirmamaniz daha dogru olur. Zaten surekli uyanacak sizin icinde zor olur. Yani hele ilk aylar kusma falan cok oluyo. 

Kiziniz etkilensin istememissini ama ona bu durumu aciklayin. Kendisinin abla oldugunu artik yuruyebildigini,konusabildigini,yemegini kendisi yiyebildigini falan aciklayin. Kardesin daha cok kucuk bizim odamizda bi sure uyuyacak deyin. Mesela o henu konusamiyo gece uyansa bana seslenemez deyin.
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah ☺️♥️

Kızım bir buçuk yaşında oğlum 18 günlük ikisinin de odası ayrı 

Böylece birbirlerinden etkilenmiyorlar
0 oy
tarafından
Şahsen benim yanımda beşikte yatiririm canım ne olur ne olmaz ayrı odada yatirmam 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İlk zamanlar sizinle yatsın çok minik çünkü sonra kardeşiyle yatsın biz öyle yaptık 
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Cocuguna yazık sürekli ağlama sesine uyanacak. 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben ikinciyi dogurdugum zaman eşim yattı kızımla annen o bebek olduğu için ilgilenmesi gerekiyo felan diye tabi pek anlamiyordu ama diyordu 3 aya yakın yattı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nesrin.A (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 852 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elvan00 (133 puan) tarafından soruldu