0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Arkadaşlar hakkınızı helal edin hepinize tek tek yazamıyorum bebeğim var telefondan yapmış  eşim gecedeydi biz nisanliyken telefon şifresini biliyordu ordan çekip başka bı hesaba transfer etmiş eşim şuan gitti konuşmaya bakalım parayı gerçek yada şikayetinizi geri çekmem eşime beni kaybedersin dediml  bankayida şikayet etmiştik biz ordakiler zaten şey demişti evin içindeki biri yapmıştır dediği gibi cikdi

8 Cevaplar

0 oy
(119,153 puan) tarafından
konu ne nolduki
(1,577 puan) tarafından
Görümcesi 3 yıl önce kocasının 25 bin lirasını çekmiş hesabından
(1,577 puan) tarafından
O da şimdi çıkmış ortaya
cuuuss 3 yilda nasi anlamamislar napmos o parayi
(1,577 puan) tarafından
Napmış bilmiyorum da mahkeme falan olmuş şimdide görümcesi nişanlanmış nişanlısı söylemiş böyle böyle diye. İşte kocası konuşmaya gitmiş parayı geri istiyorlar. Daha öncede gerdanlığımı çaldı diyo
oohaaa seytanlikda zirve
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ulan ya ne insanlar var Allah aşkına 

Bizimkiler gelin hanım bize yüz vermiyor deyip trip atmaya devam etsinler şükürlük çıktılar 
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Görümcen tam bir yılanmıs. Şeytanın aklına gelmez
0 oy
tarafından
Bu resmen hırsızlık 
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Ha bende şimdi diğer postuna yazmıştım

O zaman anladım olabilir.

Şeytan  ya bu kız
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Kız telefon bankacılığı olsa dahi eşinin imzasını istiyor bilmem bazı bilgilerini istiyor bilmem görüntülü arayıp teyit ediyorlar yaninkolay değil o kadar kredi cekmek 
(131 puan) tarafından
İnternet bankacılığından 250 bin çektim hiç birini istemediler aramadılar bile :)
(2,405 puan) tarafından
Uygulamadan yaptiginizda imza gerekmiyor :)
0 oy
(7,358 puan) tarafından
kötü olmuş eşinin bütün bilgilerini biliyosa cekebilir kredi işallah  yanına kalmaz 
0 oy
(1,952 puan) tarafından
Böyle bile olsa kredi çektikten sonra parayı attığı hesabın kime ait olduğu bulunabilir. Eşinin bunu bilmemesi mümkün değil. Mobil bankacılık üzerinden aktarılan tüm paralar da hesaplar da kayıtlı kalır . Kusura bakma ama neresinden tutsan elinde kalır bu konu. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 518 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 290 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
0 oy
21 cevap 959 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu