0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar bugün dualarınızdan bana da yer verir misiniz 4 yıldır eşimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz bazı sebeplerden dolayı kabul ettim beraberliği bugüne kadar o kadar büyük kavgamız falan olmadı ama yinede ne kadar iyi olursa olsun aynı evde olmuyor inşallah Rabbim isteyen herkese gönlüne göre versin bana da hayırlısıyla huzurlu bir ev nasip etsin benim için de dua edin de bir an önce kendi evime kavuşaym

6 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından
İnşallah duanız kabul olur. Kiraya çıkma imkanınız yok mu ? Gelir durumunuz çok mu düşük ? 
(393 puan) tarafından
Aslında kiraya çıkma durmumuz var ama ben istemiyorum kendime ait evim olsun herşeyi kendi istediğim gibi yapayım bidaha da ev değiştirme sorunu yaşamak istemiyorum ailesiyle de bir problemim yok anlasiyoruz eğer anlaşamasak kiraya çıkardım herşeye rağmen
-Reklam-
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Senin dört sene eğer kaynanayla büyük kavgan neyin olmadıysa ya sen çok sabirlisin ya senin kaynana melek :) ben dört dakika yaşasam kafayı yerim 

İşin şakası Rabbim bu mübarek gün hürmetine yardımcı olsun ayrı ev nasip etsin sana bu bir hamiş duasidir inşallah kabul olur ❤️ 
(393 puan) tarafından
Amin inşallah canım her iki taraflı diye düşünüyorum ben çünkü ben kötü olsam o iyi olmaz o kötü olsa ben iyi olmam ayriyeten 4 görümcem var hepsinin 3 tane çocuğu var her tatilde gelirler yatılı olarak hepsi de ablam gibi bugüne kadar hiç bir sikintim olmadı sadece kocamla sıkıntı yaşarım ben
0 oy
tarafından
İnşallah hayirlisiyla çıkarsınız sende bana dua et olur mu bugünlerde eşim e bir haller olmuş dokuz gün sonra kızımın doğum günü hiç birşeye hevesim kalmadı yaşamaya bile :(( 
(393 puan) tarafından
Rabbim inşallah huzur mutluluk sağlık versin bütün evlere
tarafından
Aminn
0 oy
(790 puan) tarafından
Allah'ım tez zamanda hayırlı bir yuva nasip etsin sana ev üstüne ev olmuyor çok doğru diyorsun
(393 puan) tarafından
Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Hepimiz için dua ediyorum inşAllah bende içi karışık isteyen herkese kendi evi kısmet olur içide huzur dolu. Gerçekden birlik cokzor
(393 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(247 puan) tarafından
Allah yolunda kolaylık versin yâr ve yardımcın olsun Rabbim gönlünde olanları hayırla nasip etsin 
(393 puan) tarafından
Amin inşallah sağolun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 207 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 420 göst.
0 oy
9 cevap 228 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde 6565 (86 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,084 cevap

34,864 kullanıcı

...