0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle kandilimizi kutlamak istedim 

Sonra içinde hep ukte kalan hir olayimi size anlatmak istiyorum 

Okumak işteyen okusun 

19 yasima kadar ii kötü bir aile içinde büyüdüm 

Farkedemedim bu kadar sevgisiz olduğumu 

Gözlerim kör olmuş sanki ailem ya insan göremiyor hani 

Nişanlandım.bir değişim başladı hepsinde ben bu süre içinde 20 yaşıma girdim 

Anlamaya başladım.belkide çok gençtim gözüm onyuzden kördüğüm olmuştu aileme karşı 

Beklenen gün geldi düğünüm olacak düğün günü annem benimle bir kere ilgilenmedi saçımı sevmedi 

Gel git uzaklaşma hep bir ne hali vwrsa görsün tavırları sergiledi 

Yine yanlışa çekmek istemedim sabrettim düğün telaşı dir dedim üç günün sonunda düğünunnson sabahı herkes uyuyor kalktım üstüme uygun elbirniiyafet giyindim ve oturdum uyandılar dedimki kahvaltı hazirliyacaklar şimdi birde mercimek çorbası geldi ekmek le sadece sabah şok geçirdim seslenmedim yarısını yedik lokmalarim boğazımda düğüm düğüm oldu kalktım tabagimi götürdüm yıkadım kasigimi gelinliğimi giyindim takilarimi taktım türbanimi yaptım 

Duvağı mi kuranı kerim ayarladım el çantamı oturdum korna seslleri yükselmeye başladı abim geldi Allah var kuşağımi.baladi duvagimi kapattı elindeki Kur'an-ı bile aldılar yerine çiçek verdiler yine ses etmedim ayakkabımı giydirdiler başım dönüyor doymadım açım çünkü 

Yolda var biraz evden çıkarken babam benimle veddalasmadi anne yüreği belkide o an yada el gördüm sızladı ve bana sarılınca ben o an çok ağlamaya başladım abilerimi kucakladım ellerini öptüm ve çıktım gittim hiç unutamam 

Kız kardeslerim bile vedalasmadi benden bekliyorlar baya bende o telaşla unuttum zaten de öyle içimi dökmek istedim.bana dua edin kimsesiz yapayalnız kaldım koca dünyada aile coo önemli lütfen iyi olanlar kıymetini bilsin 

5 Cevaplar

0 oy
(2,158 puan) tarafından
Hayırlı kandiller canim inşallah kendi kurduğun yuvanda mutlusundur ❤
tarafından
Elhamdülillah çok mutluyum coo şükür
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Hayırlı kandiller kuzum :'( ailemizi secemiyoruz maalesef rabbim eşinle ve evlatlarınla güldürsün insAllah

tarafından
İnslalah canım öyle aklıma geldide bugün düğün gününü izledim dayanamadım geri
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı kandiller

Kız başlıkla içerik çok farklı vala bende kimseyle vedalasmadim kötü olurum diye benle vedalasmauin dedim anneme bile dedim annemde diğer odaya gitti ben evden çıkarken:) bende tuhafmisim
tarafından
Ne bilim canım dünden beri kendimde değilim
Benimkiler kasıtlı canım seninki normaldir
(7,958 puan) tarafından
Boşver canım mutluysan eşinle unut gitsin
tarafından
Çalışıyorum canım unutmaya
0 oy
tarafından

Tüm Müslümanın kandili mübarek olsun <3

tarafından
Amin canım
0 oy
(178 puan) tarafından
Yanlız değilsin Allahını gücüne gitmesin Rabbın var senin.....
tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 380 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...