0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Kızlar taşındığımızdan beri oğlum çok huysuzlaştı önceden de ağlıyordu çoğu şeye ama bu son 1 aydır inanılmaz ağlıyor katıla katıla hiçbir sebep yokken. Ben artık çıldırmak üzereyim istemeden bağırıyorum komşular rahatsız oluyorlar farkındayım ama yemin ederim istemeden oluyor çok yoruldum artık bu durumdan daha yeni uyudu . Boş boş her şeye ağlanır mı ya sürekli senin çocuğun çok ağlıyor uyuyamıyoruz diyorlar ben ne yapayım Allah için .susmuyor her şeyi deniyorum ama o an kitleniyor sanki susmuyor eşimle de tartıştım bu yüzden az önce de kapı çaldı ayağımda sallıyordum bakamadım kesin yine şikayete geldiler . Bi akıl verin bittim artık ne olur 

11 Cevaplar

0 oy
(4,323 puan) tarafından
Kuzum kaç yaşında hani sendrom dönemi falandır belki
(4,323 puan) tarafından
Kuzum sendrom işte. Bireyliğini ilan ediyor. Kitap tavsiye etsem okur musun?
(310 puan) tarafından
Çocuk için mi kitap okurum da dinlemez ki
(4,323 puan) tarafından
Hayır hayır. Senin için. İçinde nasıl yaklaşman gerektiğine dair bilgiler var. Vaktin olur mu yani o yüzden sordum
(310 puan) tarafından
Söyle canım okurum ben iyi gelecekse her şeyi yaparım bu yaşımda yaşlandım artık
(4,323 puan) tarafından
https://ty.gl/slze0w7fe6

Kitap bu. Yorumları da okuyabilirsin bak
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Komşularının yaptığı stres yükünden başka bir şey değil. Aç kapıyı ben çocuk ağlatmaktan hoşlanıyorum hobim bu de. İnsanlar ne anlayışsız
(1,578 puan) tarafından
İki yaş grubu için etkinliklere bakın İnternetten. Yine sıkıntı çıkaracaktır mutlaka ama bir süre oyalar onu :)
(1,792 puan) tarafından
Yenimi başladı bu ağlamaları bu çocuğun sizin cevaplarıniz bile tükenmislik cevabı gibi
(310 puan) tarafından
Bi 3 4 aydır böyle son 1 ayda sıklaştı hadi gündüzleri sıkılıyor diye ağlıyor gece de ağlıyor . Bu gecede konsolun üstünde arabaları diziliydi kenara koymuş oynuyo kenarda durmuyor düşüyor haliyle düştü diye krize girdi ne yaptıysam susmadı ya geldiğimizden beri böyle boş şeylere ağlıyor
(1,792 puan) tarafından
Ev değişikligi iyi gelmemiş olabilir çocuğu huzursuz eden okuyun bol bol güzel havalarda çıkartın parka bahceye zor işiniz Allah yardım etsin
(310 puan) tarafından
Bugün çıkarttım çok mutlu oldu :) güneşi görünce çıkarıyorım ama hava buz gibi yine de. bir şekilde atlatıcaz inşallah
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Konuşması var mi kendini ifade mi edemiyor acaba 
(310 puan) tarafından
Ben yeni taşındım daha tanımıyorum ama bi katta üç daire var ses çok gidiyor onlara normal konuşsan bile duyuluyor . Her gördüğünde çocuğun ağlıyor işte senin sesin geliyor eşim uyuyamıyor falan sanki biz bayılıyoruz bağırmaya ağlamaya
(4,681 puan) tarafından
Esim emlakciya sormuş alt üst bekarmi diye ikisi de bekardi biz taşındık bir ay sonra alt kız kaçırdı geldi bi kere geldi kapima dedim canım bak böyle sağlık problemi var emlakciya da sorduk bekar dediler tuttuk yıllık verdik kirayı karsilarsankz baska daire bulursaniz geçerim dedim sonradan tamam dedi etti şimdi konuşuyoruz güzellikle söyle kusura bakmayın vs vs diye
(310 puan) tarafından
Yarın gelirlerse anlatıcam böyle böyle dediğin gibi kusura bakmayın helallik istiycem ben de iyi değilim ki farkında olmadan oluyor bunlar diye. Bi an önce düzelsin Allahım nolur dua edin bize:(
(4,681 puan) tarafından
Fazlada minnet etme canım.bu sefer de yüz bulmasinlaar iyi ayarla o cizgiyi
(310 puan) tarafından
Yok canım ben öyle komşuya giden oturan biri değilim eskisi gibi insanlara ısınamıyorum karşıdaki tuhaf zaten anlatırım durumu napayım atayım mı çocuğu
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Aynı benimki.

26 aylık 
(310 puan) tarafından
Nasıl baş ediyorsunuz peki
(2,092 puan) tarafından
Baş edemiyorum deliriyorum.
İki gündür gündüz aglakligi yetmiyor gece kalkıp avaz avaz ağlıyor bıktım bende ne diym
(310 puan) tarafından
Aynıyız Rabbim yardımcımız olsun
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun benim oğlumda öyleydi herkes şikayetçi olurdu ben çok sakin biriydim ama yinede hiç susmuyordu komşularda alışmıştı bir süre sonra anlayış gösteriyorlardı huysuz çocuk ne yapsan olmuyor ama şimdi 11 yaşında MaşaAllah çok akıllı efendi Elhamdülillah 
(310 puan) tarafından
Amin amin kaç kere namazda dua ediyorum niye böyle yapıyor bilmiyorum ben önceden çok sakindim ama sabrım kalmadı ki psikolojik olarak çöktüm inşallah benimde düzelir
(2,245 puan) tarafından
Düzelir inşaAllah oğlum 1bucuk yaşındayken migren hastası oldum kendimi kasmaktan uykusuzluktan tam rahata erdim 8 sene sonra kızım oldu kızım da ikizler oğlumun kız versiyonu düşün artık halimi canları sağolsun sağlıklı olsunlar hepsi geçer inşaAllah
(310 puan) tarafından
Orası öyle tabi Rabbim acılarını göstermesin. İnşallah benimki de düzelir yoksa naparım nasıl olurum bilmiyorum
(2,245 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşaAllah çabuk atlatırsıniz
0 oy
(84 puan) tarafından
Adı ne ben bir okuyum canım belki okuması var atak haftası olabilir diş çıkarıyor olabilir.bir yeri ağrıyor olabilir 
(310 puan) tarafından
Biliyorum canım her akşam Ayetel Kürsi okuyorum Felak nas okuyorum. Allah razı olsun sizden Rabbim duysun sesinizi inşallah düzelir
(84 puan) tarafından
Erkek nazarı çok küçük beyde daha çok erkekler okusun baba dede amca dayı
(310 puan) tarafından
Baba Allah'a emanet zaten girdik birbirimize öyle uyudu keyfi ağlatıyorum çocuğu sanki suçu bende buluyor
(84 puan) tarafından
Yçsakince yanında bekleyin sakinleşmesini sonra güzelce sarılın öpün ben yanındayım annem deyin bu ona iyi gelecektir.şeyde yapabilirsiniz tek tek parmaklarınızı gösterip haydi birlikte mun söndürelim annem deyip derin nefes alıp yavaş yavaş versin sakinleşmesine yarfımcı olur inşallah
(310 puan) tarafından
Onunla birlikte ağlıyorum ama bu dediğinizi de yapıcam oyun gibi sever belki sağolun inşallah
0 oy
(172 puan) tarafından
Yani anlamıyorum cocuk ağlıyor diye zile mi basılır ayıp. Hani bile isteye yaramazlik gürültü neysede ağlayan çocuk icin zile basilmaz kendileri nerde büyümüşler çocuklarını hey yarabbim ya. Canim aglarsa aglasin komsular gelecek diye tedirgin olma rahat ol hemen kucağına alip sakinlestir kızdın diye de kendini üzme ne yapalım keske olmazsa ama oluyor iste belki cocugunun birseye rahatsızlığı vardir iyice bi gözlemle canim. Allah yardimcimiz olsun cocuk büyütmek sabir işi bi senin çocuğun değil aglayan o yuzden rahat ol komşular da azicik tahammül gostersinler cocuk keyfinden mi ağlıyor rahatsiz oluyorlarsa apartman dairesinde oturmasinlar 
(310 puan) tarafından
Çocuğum böyle ağlıyor napıyım diyorum bi tanesi var ki" herkesin çocuğu var "diyor sanki her çocuk birmiş gibi normalde böyle değildi son bi kaç aydır böyle bende anlamış değilim . Sağolsunlar öyle bi bina ki iki laf etsen duvardan duyuluyor konuşmaya korkar olduk elimde olsa giderdim de el mahkum gidemeyiz
0 oy
(206 puan) tarafından
Benim kızımda öyle memleket e gittim 1 ay kaldım ordaki çocuklara aliştigi için kendi evime geldin e hep ağliyor beni dışarı çıkarın diyor benimde zaten psikolojimi bozdu bende bazen istemsizce bağırıyorum ama ne yapayım ki şuan uyuyor onu izleyince o kadar pişman oldum ki bağırdıgima 
(310 puan) tarafından
Muhtemelen o yüzden böyle oldu benimki de aşırı sinirli oldu . Binada çok çocuk var ama ben yeni olduğum için gidemiyorum oynasınlar diye belki rahatsız olurlar falan istemezler diye. Ah annelik buymuş işte bende çok vicdan yapıyorum şuan yanımda uyuyor :(
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Kayinvalidenle oturuyormussun yeni ayrilmissin. Cocuk 2 yildir bulundugu kalabaliktan ayni ortamdan alınmış gibi hissediyor. Yanlizlik cekiyor ondan aglama krizlerine giriyor. Bide 2 yaş sendromu olunca hepsi ust uste gelmis. Kış aynina denk gelmis. Para falan da gidilmez bu havada

Valla neyi seviyorsa onla oyalayacan canim. Suyu seviyorsa sicak suyu ac banyoda oynasin. Minder yaptir orda hoplayip ziplasin. Ama bu gunler de gecer elbet 
(310 puan) tarafından
Evet maalesef yazın çok dedim şimdi gidelim diye kiracılar çıkmadığı için taşınamadık yoksa her gün parktaydık iyiydi. Buz gibi yağmurlu havada çıkamıyoruz deliriyor haliyle evde etkinliklere bakayım netten iyi gelir belki
(3,328 puan) tarafından
Sen şu komsulari da bosver baglayip oturtacak degilsin. Sen gerildikce çocuk daha cok gerilir. Ama evi işi falan bosver yemegini yap otur cocukla etkinlik yap canim. Gececek şu gunler sen sakin kal
0 oy
(812 puan) tarafından
Yani çocuk bu komsular için öldrcen mi cocugunu tovbe yarabbim szde sakin olun siz bgrdkça daha da ağlar yazık küçük daha oyunlar oynayın aktiviteler yapın dsarı cıkın blıyorum zor gecer inşallah ama sakin olmanız lazım 
(310 puan) tarafından
Onlara göre öyle sanırım gece 1 de zile bastılar bi kaç kere . çocuğu uyuttum ayağımda zil sesine uyandı gidip bakamadım da kim diye sanki biz bilerek yapıyoruz halden anladıkları yok. kaç kere anlattım bende sinirleniyorum haliyle artık ağlamasına istemsizce bağırıyorum daha çok ağlıyor gece gece çıldırdım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 341 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 564 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 334 göst.
0 oy
5 cevap 295 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde nilay karasu22. (9 puan) tarafından soruldu