0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
 Son adete göre 16+4 ultrasona göre 17+5 günlük çıktım dun erkek bebek denildi ilk kez cinsiyet soyledi hemen bakıp söyledi degisme ihtimali olmaz demi:) yalnis görmüş olabailir mi bir oglum var bir kızım olmasını cokk istiyodum önemli olan saglikla gelmesi tabi

2 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Değişme olmaz canım haftası büyük

Burdaki tüm postlar nerdeyse erkek diye açılıyor maşallah 
(130 puan) tarafından
Hayırlısı olsun saglikli olsun insalalh kizim olmasını cok istiyodum biraz icim buruk ondan kizim olamucak diye 2 oglum olcak inşalalh nasip
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor canım benimde 17 de söyledi salı günü erkek dedi baya da belliydi benimde bir kız var Allah gönlüme göre verdi vala seninde üçüncüye artık:)bende kızım için ilerde üçüncüyü getirecem sanırım belki bir kızkardeşi olur diye
(130 puan) tarafından
Bu zamanda3. kesinlikle  düşünmüyoruz saglik yönünden bir sıkıntı mecburiyet olmazsa 3.olmaz maddi yönden bakamayız ondan kizim olsun cok istemistim
(130 puan) tarafından
Detayli ultrasonda cinsiyet söylüyorlar miydi unutmusum ben oglum 4 bucuk yasinda :)
tarafından
Evet canım söylüyorlar of bende herşeyi unuttum biliyor musun daha üç buçuk yaşında diyorum nasıl bebek bakacam kıyafet alacam aklımda hiç bir şey yok detaylıda da doktor demişti yüzde yüz kız git alışverişi yap değişirse söz gel ben alacam herşeyi demişti ondan hatırlıyorum bunda da masallah iki bacağını açmış gösteriyordu kızım üzüldü doktorla da kavga etti niye kız değil diye adam da güldü baya üçüncüye artık dedi vala ben çocuk seviyorum ya şimdilik maddi olarak yetiyoruz artık ikinci doğunca bakacağız duruma göre

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 155 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Leyla06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 575 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melek06 (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Haticehasan33 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.