0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (3,020 puan) tarafından

image

Kızlar dünkü operasyonda Malesef 9 şehit vermişiz. Mekanları cennet olsun bu vatan onlara minnettar. 

19 Cevaplar

+2 oy
(13,824 puan) tarafından
Yurek dayanmiyor Rabbim ailelerine sabir versin :( bu haavalardan yararlaniyo hainler yoksa karsilarina ciksalar ya kurusunlar ins 
-Reklam-
+2 oy
(3,187 puan) tarafından
Baba ocakları gördüm yine ayakta durmaya zorlanan evler gelde adalete inan şimdi Rabbim şehadetlerini kabul etsin bizden davacı etmesin onları inşallah 
+2 oy
(197 puan) tarafından
2 gün anarsınız 3 ncü günü kahve snabi atarsınız alıştık biz şehit haberini alıp buralarda ağlayıp sonra snap atanı he bazılarının hiç saygısı yok o gün bile paylaşım yapıyorlar valla bizim milletimizin insanları hak etmiyor nankörler nankörrr
+1 oy
(7,928 puan) tarafından
İçim gidiyor böyle haberlere Rabbim ailelerine dayanma gücü versin inşallah. Rabb'im belasını versin terörün bitmedi gitti
+1 oy
(1,220 puan) tarafından

:'(

Hepsi ne kadar da guzelmis

+1 oy
(2,565 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah ailesine sabır versin allah bayrak taktım bende şimdi balkona 
+1 oy
tarafından
Oyy Allah'ım bu nasıl bir acı 
+1 oy
(4,003 puan) tarafından
Rabbım Kahhar ismi ile kahretsin bu fidanlara kiyanlari;(( Alllah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
+1 oy
(4,924 puan) tarafından
9 can , 9 yürek, 9 ana, 9 baba ,9 kardeş, 9 sevda ...

Geride kaldı maalesef . Mekanları cennet olsun. Peygamber efendimize komşu olsunlar inşallah....

Belki daha fazlası var açıklanmayan.... Çok üzücü çok 
+1 oy
(6,164 puan) tarafından
Rabb'im şehadetlerini kabul etsin,peygamber efendimize komşu eylesin inşallah.Ailelerine sabır versin Allah'ım çok büyük acı:(((
+1 oy
tarafından
Hepimizin yüreğine kor ateşi düştü Rabbım kahru perişan etsin askerimize dokunanlari 
+1 oy
(15,823 puan) tarafından

Coguda sözleşmeli er Ah Allah'ım ahhh bu nasıl bı acı Rabbim sabırlar versin Ailelerine :'(:'(

+1 oy
(314 puan) tarafından
Fotolar hep ayni sadece sayılar değişiyor Allahim yarına kalsın yanlarına kalmasın inşallah ruhları şad olsun 
+1 oy
(296 puan) tarafından

bende sabah duydum cok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun :'( benim bebeklerim ikisi 3 biri 1.5 yasindada zor yetistiriyorum diye bunalima girerken bunlari görünce anneleri babalari dusundukce icim parcalaniyor:'( zar zor getir bu yaşlara ve teröristin biri elinden alsin kayip gitsin ellerinden :'( Allah im sabir versin ailesine 

+1 oy
(6,721 puan) tarafından
Allah'ım sen ailelerine sabır ver ☹️☹️
tarafından
Amin Allah rahmet eylesin Allah sabırlar versin
+1 oy
(745 puan) tarafından

image

BUNA SEBEP OLAN, SEBEP OLANLARADA DESTEK OLAN HERKESİ ALLAHIM KAHHAR İSMİYLE KAHRETSİN İNŞALLAH. İÇİM DAYANMIYOR ARTIK. :(
+1 oy
(1,196 puan) tarafından
Gül gibi çocukların hayatını söndürdüler. Üstelik yine gariban olanlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 650 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Dondu (59 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 407 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde eda (meftun) (1,559 puan) tarafından soruldu
+5 oy
19 cevap 1,077 göst.