0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızla en son değerim 453 dü adet gibi kanamam olduğu için acile gittim kan verdim değerim düşmüş bana sağlıklı gebelik değil dediler 0 a kadar düşmesini beklicez belkide yükselir belli olmaz dediler yükselir mi sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Yükselirse malesef daha kötü dış gebelik olablir düşmüşse de kimyasal gebelik onda korkulacak bi durum yok zamanla sıfırlanır ama yükselmesini bekleme sonuçları kötü olur
(205 puan) tarafından
Yukselirse dış gebelik diyosun sonuç ne olacak merak ediyorum 2 günde 1 takip yine
(473 puan) tarafından
Aynen takip altında ol canım mazallah sonuçları çok kötü olur
(205 puan) tarafından
Kürtaja gerek kalır mi
(473 puan) tarafından
Bu değerle kalacağını sanmıyorum geçmiş olsun
(205 puan) tarafından
İnşallah canım saol
-Reklam-
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Beta değerinde gebeliklerde düzenli artış olması gerekir. Bir düşüp bir artması da sağlıklı olmadığını gösterir gebeliğin. Ya da sürekli düşerse kimyasal gebeliktir zaten. Hakkında hayırlısı olsun ama pek sağlıklı durmuyor durum.
(205 puan) tarafından
Çıkarsa zehinlenme gibi durumum olabilir mi
0 oy
(7,982 puan) tarafından
Bende geçenlerde düşük yaptım betam 294 iken 5 gün sonra 91 olmuştu ztn 294 az dedim yine kan vereyim ne çıkacak diye yarın gel dedi sonuç için sağlık ocağı. Yarın oldu. Dedim sonuclaraima bakmaya gidecem.kanamam başladı parça parça acile gittim ordada kan verdim. Sağlık ocağındaki 91. Acildeki 42 çıktı. Yani 7 gündeki değerim 294 iken 42 olmuştu baya kanamam oldu parça parça şeklinde. Eve git dedi doktor 2 gün sonra gel yine kan ver dedi dahada gitmedim. Galiba kimyasal gebelikti. Randevu bulamadığım için gidemedim. Ayın 29 da buldum o günü bekliyecem
(205 puan) tarafından
Parça derken kan mi yoksa bebekten parça mi
(7,982 puan) tarafından
Çok küçüktü 5+3 bebek flnda görmedim hiç ne kese ne et parçası.iste bende onu anlamıyorum kimyasal gebelikte kese oluşmaz mi.parca şeklinde kan gördüm hiç et parçası görmedim
(205 puan) tarafından
Benimde ultrason da görünmedi ne bebek ne kese yoktu benimde en son 4+2 demişti kürtaj fln yapmadı demi
(7,982 puan) tarafından
Benimde ultrasonda birşey gözükmedi
Hayır kürtaj yapmadı.2 gün sonra gel dedi ama kanamam çok oldu..sonra normal adete dönüştü. Randevuda 29 ocakta tek buldum o zmn gidevem
(205 puan) tarafından
Benim adet gibi kanamam var aşırı kanamam olmadı daha tam düşmediği için mi aşırı kanamam yok acaba
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Düşer Bacı bnm 7binden düştü ise senin de düşer
(205 puan) tarafından
Düşük mu yaptin
(2,309 puan) tarafından
Evet 1 ay oldu yapalı
(205 puan) tarafından
O zmn senin parça şeklinde oldu kürtaj yaptı mı ilaç mi verdi
(2,309 puan) tarafından
Benm kendi düştü ertesi gün baktılar bişey kalmamş gerek kalmadı kürtaja
(205 puan) tarafından