0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Canlar, aşırı derecede bakım havalı güzel görünme isteğim gelmiş. BirkC yeni kıyafet almaya başladım da yinede yetmiyor. Gardrop yenileme gibi düşünebilirsiniz. Ayrıca makyaj olarak da tüyo varmı. Ay nenilm içim kıpır kipir

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nekadar güzel bakımlı kadınları severim  :)))
tarafından
:) ,tüyo ver cane boşa kıyafet almak istemiyrum. Açığım bu arada ama kısa sıfır giymiyrm sadece
tarafından
Sey gibi demissin ilk tanismada bakimli kadinlara ovguler yagdiran erkek modu gibi olmus :)
tarafından
Ben kapalıyım cnm ama açıklar için cok cici kıyafetler var  yaz bide rengarenk alabilirsin canm
tarafından
Öylemi olmuş :)))) ama seviyorum işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden ne oldu böyle çocuk mu çok sakin. Bana neden gelmiyor :D
tarafından
Çok yaramaz değil şimdilik :)
(530 puan) tarafından
Kız ben bi tişortu yikyp sıkıp giyyiyorum temizlik yapmaktan sacimi tarayamiyorum bi bacagmda bebe yapşmş
0 oy
tarafından
Kuaföre git ora yapar her şeyi hem de mutlu hissedersin.
tarafından
Haklisn. Gidecegim. Alışverişte yapayım istiyorum ama işte zevksiz lik başa bela
0 oy
tarafından
Sade ve şık olucaksın canım 

Makyaj içinde sakın fondöten falan sürüyüm deme fondoten mi kaldı zaten artıl bir rimel bir concealır bir ruj tamam
tarafından
Bir tane çok soft ruj aldım birde lipglos almayı düşünüyorum . Far tek renk hafif duruyorum metalik bronz renkte. Allikta sirmesem hiç güzel gelmiyr bana ama alligiminbremgi haydi artık beni
 Concealir ne canim göz çevresi tek olan mj
tarafından
Göz altı kapatıcısııı benim vazgecılmezim sendr al allıkda şeftali tonlarında olabilir mesela bazen daha agır yapmak istersen eyeliner çek
tarafından
Birsy sorayım canim.  Ben istiyorum concialir kullanayım ama ben onu fondotensiz mantıksız buluyorum. Ne diyorsun.. ne onerirsin bebegim
tarafından
Ben hep fondötensiz kullanıyorım gayet güzel duruyor
tarafından
Bak profilimde sadece göz altı rımel vat
0 oy
(232 puan) tarafından

Gardropunu boşalt sevdiklerini sevmediklerini ayır sevmediklerinin yerine istediğin kıyafetlerden al :D ondan sonra gratise git gerekli olan makyaj malzemelerini al ayy çok seviyorum alışveriş yapmayı :D

tarafından
Gardrobunu boşalttım. Sevdiğim sevmediğim diye ayirmadim hepsini akrabalarım var birkaç tane onlara verdim.çünkü emzirme döneminde 19 kilo aldım  Dolap boş. Ne yazlık ne kislikYeni parçalar almaya başladım. Ama yetmiyor.
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Pembenin kürkünden alabilirsin
tarafından
Tamam .
0 oy
tarafından
Başka yorum yapan olurmu acaba
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Ilk bakımı kuafore git bence saçlarina yuzune yaptir  o kadar cici kiyafetler varki al   ben cok gosterisli  degilde tatli kiyafetleri severim mesela   makyajda en sevdiğim sey rujdur ne kullaniyosan ondan al nebileym tirnaklarina mutlaka bakim yaptir   oje hastasiym ben :)gundelik yap kiz aslinda bu soylediklerimn bazilarini ne kadar guzel değil bakimli olsak o kadar koca elimzde olr:))
tarafından
Doğru kuaför aklımda ama tırnak bakımı yaptırmak gecicic biraz. Birde makyaj için ruj iki renk aldım biri pembeli biri soft ten rengi pembe karışık bir ton. Göz altı canlanmasını istyrum onu nasıl yapicam ne marka güzeldir. Sürünce yüzümde ruh göçü olmuş gibi olsn istemiyorum tecrubesizm.far var allık var.
(1,370 puan) tarafından
Goz alti için Canim ben faberlic den aliyorum orda katalokda var ama biraz  pahali oluyolar  ruj cok güzel en sevdiğim soft ten rengi olan  cok koyu ve kirmizi renkleri sevmiyorum nedense

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

380,071 soru

11,377,540 cevap

34,864 kullanıcı

...