0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (782 puan) tarafından
Hic beklemediginiz bir anda  ogrenen varmi anne oldugunu 

Ben rahim filmine gittim uyuttular kalktim cekememisler rahim agzi dar diye 3 gun sonra gidecektim makine arizalanmis obur adete attilar ama bende cok zor haata oluyorum igne olmam lazim igneden sonrada 10 gun sonra sokuluyo beklemekten yoruldum esim bunda da vardir bir hayir dedi belkide bu ay hamile kalirsin dedi keske dedim bende illaki bunda da vardir bi hadir bakalim 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende grip olmuştum tam ilaç içerken aklıma geldi o gün adet günümdü.  Oluyum da içiyim dedim . Olmadı.  Ertesi gün eşime test aldırdım.  Ilaç içiyim ona göre diye . 4 ay önce düşük yapmıştım düzensiz oluyordu zaten . Hiç beklemiyordum . Anında iki çizgi çıktı 
(782 puan) tarafından
Iyi yapmissin allah anali babali buyutmeyi nasip etsin canim
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Ben bekliyordum ama hiç bir belirtim yoktu şaşırmıştım:D
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benim planlı oldugu için bekliyordum ama tam adet günü adet sancım başlayınca aha dedim bnmki geliyo gidip ped aldım. Sonra öylesine dur test yapayım elimde kalmasın bidahaki ay yeniden alırım dedm ve şok oldum. Adet ağrısı vardı çünkü adet olcam sanmıştım. Allahım kucagını boş bırakmasın isteyen herkesin
(782 puan) tarafından
Allah bagislasin amin allah razi olsun
0 oy
tarafından

Hiç ihtimal vermiyordum annemle ablamla kamera açmıştık konuşuyorduk annem sende farklı bir şey var yüzünde değişiksin dedi bnde halim yok dedim yok bir güzellik var dedi bnde he evet allık sürdğm dedim hahaha ablamla bu kız mal ya sena git de bir test alsna dedi dedi tvi Bn güldüm yok ya saçmalamayın dedim zorla kavga ede ede gönderdiler beni eve geldim yaptım ve hamileydim :D

(782 puan) tarafından
Aaaa anneler anliyo yaa valla
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Ben variim :D hamile kalabilirmiyim diye gittim hamilesin zaten dedi :D
(782 puan) tarafından
Ne guzel allah bagislasinnn
(2,172 puan) tarafından
Amiiiiin canim hepimizinkini
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım
0 oy
tarafından
Ben biliyordum zaten adetim 1 hafta gecikmişti kesin hamileyim dır diyerek test yaptım öyle cıktı zaten
0 oy
(4,601 puan) tarafından
Ben olmaz diye düşünürken test yaptım bir baktım hamileyim
0 oy
tarafından
Bende oglum 9 aylikken hamile kalmisim kizima hastaneye bi gittim 9+2 gunluk olmus bile kizim 
0 oy
tarafından
Ben ilkimde biliyodum hamile olduğumu hissettim bu kızımda hiç beklemiyodum 3 ay denedik her ay test yaptım olmadı bunda da annem gile tatile gitmiştim adet günüm geldi ama benim içimde hiç yok asla olmaz diyodum bu ay çünkü pek fazla ilişkide olmadı diyodum kendi kendime sonra adetim geçti bi kez daha geçmişti o yüzden yine takmadım karin ağrısı çok çekiyordum başımıyerden kaldıramıyordum annem ikinci gün saat ikindin saat 3de ablama hit öznur test al dedi ben izin vermedim ablam gitti aldı git yap dedi bende içimde olmadığı için keyifsiz bi şekilde yaptım hiç bakmadan çıktım sonra göz ucuyla baktım çizgi gördüm gibi dedim ben öyle istediğim için öyle görmüşümdür ablam kız hamilesin diyo ben inanamıyorum sonra kanla öğrendim cok şükür şimdi 16 haftalık olduk biraz uzun oldu benim ki:D
0 oy
tarafından

Bekliyodm hamile.olcami cnku istiyoduk :D

0 oy
(2,189 puan) tarafından

Ben yumurtlama gunumu hesaplamstm 4 gozle bekliyordm zaten :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 810 göst.
5 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
0 oy
43 cevap 1,289 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Selmamustafa (14 puan) tarafından soruldu