0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar bir oğlum var 4 yaşına Yeni girdi yani hamile olmak istiyorum ikinci çocuk için biraz böyle tedirginim acaba yetebilecek miyim    diye içimde bı burukluk var sanki 

15 Cevaplar

+3 oy
(10,090 puan) tarafından

Kafani dinle bacim :D simdi arkadasimla onu konusuyoruz ne halt ettik diyoruz :D buyukler misil misil uyuyo biz bebelerle sabaha kadar meme savasi uyumak varken. Ida diyoki babam diyoki atini nereye istersen suruyodun topuguna siktın. Valla oyle nerdw aksam orda sabahtik oglumla simdi 

(7,269 puan) tarafından
Katılıyorum valla tabiki iyiki olmuş ikinciler ama biraz daha geç olabilirlermis ☺️ bide olmuyor diye üzülüyordum jajjsjs
-Reklam-
+1 oy
(1,012 puan) tarafından
Benimkilerin arasıda 5 yaş. Yorucu ama güzel oluyor ya. Ama illaki büyüğüne yetisemedigim ihmal ettiğim belki üzdüğüm belki kırdıgım zamanlar olmustur. Bebek laf anlatamiyorsun cogunluk bebegi doyur bebegi büyüt bebeği tut... Insallah bugunlerde gecip beraber cok daha güzel vakitler gecirecegimiz zamanlar gelir. Küçüğünde büyümesini bekliyorum sabırsızlikla.
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Biri 6 aylık diğeri 27 aylık Vala zorlanıyorum 
(153 puan) tarafından
Maşallah çok  erken olmuş
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Ben yandım sende yan :) valla çok zor uykusuzluk damarlarıma kadar işledi 
0 oy
(5,412 puan) tarafından
2 çocuklu olmak başta zor olsada çok güzel. İyiki oğlumun bir kardeşi oldu
(153 puan) tarafından
Oğlum çok istiyor kardeş istiyorm diyo
0 oy
(319 puan) tarafından
Maddi ,menavi ,ruh sağlığı ,beden bütünlüğü , akıl sağlığın henüz yerinde ve tam ise cocuk yapmamanda her hangi bir sakınca yok bence 
(10,090 puan) tarafından
Zaten akil ve ruh sagligi 2.cocuktan sonra senden ayriliyo bacim :D
(319 puan) tarafından
Ben de tek çocuk var ve şu an hiçbiri yok açıkçası :D
Sadece nefes alabildiğimi hissediyorum :D
(10,090 puan) tarafından
Iste varsa diyorum 2den sonra oda ayriliyo :D
0 oy
(3,444 puan) tarafından
Uzun uzun yazıp yormayayım. 

Net. Büyük kesinlikle kreşe veya okula

Git

Me

Li. 

Olmuyor olmuyor olmuyor. 

Moral istemişsiniz ama gerçekleri yazmak zorundayım kusura bakmayın. 

Yaş, sağlık problemi gibi özel bi sebep yoksa bırakın dişleriniz ağzınızda sağlıkkı kalsın
(153 puan) tarafından
Güzel hoş ta kardessizde olmiyor
(3,444 puan) tarafından
Kardeş yapın ama sorumluluk alabildiği, kendi kendini idare edecek yaşa geldiği zaman olsun kardeşi. O zaman size yardımcı olur. İkisi de küçükken büyük olanın eğitimi ihmal ediliyor.
(153 puan) tarafından
4 yaşinda tm zamani diye düşündüm
(3,444 puan) tarafından
Kreşe gidiyorsa tam zamanı kısmen.
0 oy
(1,340 puan) tarafından
2. Doğana kadar diğeri 5 yaşında olacak yeterli bence bu kadar yaş farkı. Hem bilmiyorum hemen hamile kalabiliyor musun ama mesela ben deniyorum uzun zamandır ve olmuyor. Bir de hemen hamile kalamazsan o süreçte var
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Cnm kesinlikle olma bekle yaşın gencse DHA 
0 oy
(1,153 puan) tarafından

Dur bacım etme eyleme şaka Bir yana yap Gitsin ben delirdim sende delir:D

0 oy
(15,318 puan) tarafından
Yetersin tabi ki neden yetemeyesin. Oğlum 3.5 yaşında kızım 6 aylık. Hiç yetemedigimi düşünmüyorum . Mükemmel anne değilim. Olmam mümkün de değil. Ama çocukların en önemli ihtiyacı sevgi ve yeterince ilgi. Büyük olan okula başlar zaten şimdiye kadar baslamamissa. Senin için daha kolay olur. Arada yaş farkı çok olduğu zaman birliktə oynamaları zor olur. Ben böyle düşünüyorum. Bizim minnoslar yerde birlikte yuvarlandiklari zaman o kadar hoşuma gidiyor ki.  Kızım abisini gördüğü zaman yüzünde güller açıyor. Yorucu ve stresli oluyor benim için hayat. Ama değer 
0 oy
(3,920 puan) tarafından
Ayy herkese yapmayın etmeyın dıyorum cokkkk inanılmaz zor ama bıkaç dakıka da olsa böyke sarılıyorlae gülüşüyorlar ya dünyalara bedel. 
0 oy
(13,838 puan) tarafından

4 yas ve 2 yas oglum var zorluklari var ama ideal yas soyle bi 5 falan 4 5 yani ama guzel:)

0 oy
(7,447 puan) tarafından
2,5 yaş ve 1 yaşında oğlum var peşpeşe istedik beraber büyüsünler istedik iyi ki diyoruz her geçen gün kardeş kadar güzel bişey yok sevgileri yeter ❤️
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Dogana kadar 5 olsa gayet iyi. Benim büyük 10 yaşında çok beklemişiz hem yaş farkları çok biri üniversite ye gidecek biri ilkokul falan. Hem yaş geçiyor gebelik daha zor oluyor. Bebek nasıl bakılır unutmuşuz sıfır hissediyorum kendimi doğuma az kaldı bakalım napicaz rahata da alışmışım belli 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 291 göst.
23 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde anakiz (2,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 546 göst.

381,503 soru

11,421,903 cevap

34,979 kullanıcı

...