0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Fantom pratic süpürgem cok sesli aldimdan buyana bunun kısma ihtimali yokmu supurgecilere gotursem komsularim artik rahatsiz oluyorlar ki haklilardq cekimi cok guzel ama sesi rahatsiz edici en bastan beri boledi belki bi cozumu vardir

3 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Ayy neyinden rhtsizlarmis nrmal supurge de illa ses oluyo hic rhtsiz edici dgl bence ben alistim
(13,821 puan) tarafından
Yani anlayissz bir insan degilim ama evimin duzenini de kimsenin duzenine gore ayarlayamam benim.esim de geceye gidiyor kimseye de gidip esim gunduz uyuyor dikkat edin demedim.demem de
(32 puan) tarafından
Iste benim hatam galiba ben kimseden sikayetci olmuom ondandr kendinin kizi bi sene oncesine kadar gece gunduz anirirdi bigun olsun sustur demedim misafiri bitmio hic kocagun cocuklar patir patir kosuyor üstünde oldum halde duyuyorum yani hergun bi o bana bi ben ona kahveye gideriz ayip deilmi yani idare edemionmu sende kiracisij bende gucendim acikcasi
(13,821 puan) tarafından
Kesinlikle oyle herkes herkesi cekiyor yani benim.ustumdeki bayan mesela kendj geldi ses geliyodur cocuk kosuyo diye ki geliyo evet ben giris katim ki ben hic onemli degil sonucta cocuk bu dedim ne diceksin benim de var 2 tane dur durak bilmiyorlar yani ben kaalkip da evimi supurme saatimi kimseye gore ayarlayamam he sabahin 6 7 sinde supurmem ama. Bak cocugum uyudu az once supurdum isimi bitirdim uyku saatine kdr ee ben bunu baskasina goremi ayarlicam yani
(32 puan) tarafından
9.20 di  sanirsam geciodu belkide supurdum canim uc daireyiz burda biri bide ev sahibi hepimizin cocugu erken kalkio bilioz ama tutupda cocugumun kalkti saate supurmedim ha pazar die demis olabilir ama cocuklu evde pazar keyfi olmuo malesef benim esim icerde uyusa bile gene supuruom nababilirim yetisemiyorum artik ahir zaman mi bilmiom
(13,821 puan) tarafından
Aynen oyle herkesin kendine ait bi duzeni var cocugunun duzeni var anormal saatlerde anormal seyler olmadiktan sonra duzenimi cocuklarima gore ayarliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim konuşun var yukarıda benim evde çalışıyor gibi aynı ne olmuş ki yani sesi varsa 
(32 puan) tarafından
Iste canim kalp kirilmasin iyi kotu komsuluk yapiok ama bende bise demedim bi cozumu varsa bakim dedim genede
tarafından
Bilmiyom ama sesi ever çok yüksek onların bende uyardım komsunu bu konuda bebeğim o aralar ses yüzünden rahatsız di hani ben balkonda uyutuyum tek sen süpürge aç yok dedi
(32 puan) tarafından
Sonunu anlamadm cnm
tarafından
Canım işte ses yüzünden anlaşamadık demek istedim ben çocuğu balkonda uyuturum sen şükür işine bak dedim çünkü sesten uyumuyor du
(32 puan) tarafından
Olabilir canim
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Fandom bu canını okuyarak çeker fandomun sessz oldugunu ben duymadim hiç :)
(32 puan) tarafından
belki bi cozumu aparati vardir die yazdm bende yoksa cok memnunum yani cocukdan sonra cok iyi oldu bana

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 181 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
27 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu

379,620 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...