0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Herkese selam direk konuya giriyorum 18 aylık bir kızım var 2. Ye hamile olduğumu ogrendim çok sevindim kaynanam hamile olduğumu öğrenince hayırlı olsun der demez kızımı benden istedi neymiş 2 çocuk peş peşe bakmak zormus o benden 15 saat uzakta Antep'te yaşıyor kızımı bir kaç ay alıp yanına bakacakmis hiçbir anne zor diye çocuğundan ayrilirmi tabiki red ettim ama kafam takıldı fazla morali olan varsa alabilirmiyim

42 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Asla göndermem bende yurtdışındayim bazen şakasına söylüyor benimkide ikinciyi yap ben büyüyu alıp bakarım olmaz öyle şey diyorum çocuk için en güzel en güvenilir yer anne babasının yanıdır .
-Reklam-
+1 oy
(3,076 puan) tarafından
10ncu da olsa vermezdim evlat verilir mi ya şaka mı bu
(16 puan) tarafından
Ciddi ciddi istedi bide bir kaç aylık diyor anne evladından bir an bile ayrılmaz odaya gitsem iceride aklım kalıyor nabiyor diye
(271 puan) tarafından
Şaka bence de
+1 oy
(4,225 puan) tarafından
AASSSSLLLLAAAA. Kafama dahi takmam. Böyle birşeyi teklif edebilecek cesareti verdiğim için kendime kızar, azarlar pişman ederim
(16 puan) tarafından
Saçının telini bile vermem dedim azarladim
+1 oy
(64 puan) tarafından
Ben ne okudum ya ölsem vermem yani büyük lokma ye büyük konuşma demişler ama imkansız gibi bir şey Ted etmişsin niye morlain bozulsun ben olsam terslerim ne münasebet diye onun morali bozulur mesafe hiç farketmez 
(16 puan) tarafından
İster istemez canım sıkıldı sevincimi kursagima dizdi çünkü saçının telini bile vermem sana ben çocuklarıma bakarım dedim gelin kaynana toprağına çeker bakarsın dedi
(64 puan) tarafından
Yok cnm hiç takma onun aksine güçlü ol ki hevesi onu kursaginda klasin deli mi ne
+1 oy
(3,319 puan) tarafından
Büyükler çocuk bakmayı özlüyor galiba. Böyle bir meyilleri var.çok istiyorlarsa kendileri yapsınlar. 
(16 puan) tarafından
Yada yaptiklarina baksınlar mesela
+1 oy
(1,770 puan) tarafından
2 çocuğa peş peşe bakan tek senmiymişin.bahane aramış bulamamış bu ne densizliktir ya. Çok çocuk istiyorsa kendi doğursun. Benim 4 çocuğum var 3 ü arka arkaya oldu çok şükür hepsine yettim .
(16 puan) tarafından
Allah bağışlasın moral bozmak için zaten bence kasıtlı
+1 oy
(1,554 puan) tarafından
Ne munasebet ya. 
+1 oy
(1,342 puan) tarafından
Ben vermem vermiyorum da zaten 5 dk aramız eşim annemler çocuk bizde kalsın doğuma kadar demiş dedi yok dedim vermem 
(16 puan) tarafından
En iyisi benim dogumuma geldi kaynanam sut veremedim çocuğa emzirmeye vermiyordu
+1 oy
(2,882 puan) tarafından
Benimki de geçen dedi hamile kal da ilki bize kalsın şakayla karışık güzelce ağzının payını verdim sustu 

Benim hamilelik birde zor geçer yatakta geçiriyorum belki iyilik için dedi ama olmaz yani olamaz kendi gelir bende kalır ama çocuğumu vermemv
(16 puan) tarafından
Konuşmak için konuşuyorlar sadece can sıkmak başka bişey değil
+1 oy
(1,293 puan) tarafından
Kafayı yemiş herhalde. O ne demekmiş öyle ikisine bakamazsın zor olurmuş. Bakacak olan sensin ona laf söylemek düşmez.
(16 puan) tarafından
Kendine bakmış da zormuş da bilmem ne işte boş konusuyor
(1,293 puan) tarafından
Senle o birmiymişsin tövbe ya. Sert bir şekilde uyarın, bir daha bahsini açamasın.
+1 oy
(12,603 puan) tarafından
Hani yakın olsa arada ghitse gelse tamam da çok uzakmiş canım. Yollama tabi. Onun psikolojisi önemli. Benim büyük le de arası 19 ay var küçük 25 günlük hamileliğim de çok güzel geçti doğum da ikisinede bakıyorum şükür. Yollama kesinlikle. Bol bol kokla yavrunu beraber zaman feçirın hamileliğin tadını çıkarın bi düzen oluşuyor illa ki 
(16 puan) tarafından
Aynen öyle Allah bağışlasın
+1 oy
(7,940 puan) tarafından
Daha neler gönderen benim gözümde anne değildir. ama mademki bakamaacak o zmn art ada dogurmasin. Eşya mi bu vereceksin. 

Lafım sana değil böyle nedenlerdenb ginderene ve eğer gondereceksen sanadirda. Ama ztn göndermem demişsin 
(16 puan) tarafından
Saçının telini bile vermem dedim zaten haklısın eşya mi bu ya annesinden çocuk ayrilirmi bı dakika bile beni sinir etmek için yapıyor ben zaten bakamayacak olsam yapmam çok istiyrosa kendi dogursun
(7,940 puan) tarafından
İnan benim bile sinirimi bozdu sanki esyadir insan çocuğunu verir mi ne kdr dedesi nineside olsa
(16 puan) tarafından
Aynen öyle moralimi bozmak için yapıyor zaten sevincimi kursagima dizdi
+1 oy
(1,575 puan) tarafından
Benim de kayınpederim diyip duruyor çok istiyorsanız kendiniz yapın diyorum
(16 puan) tarafından
İyi demişsin valla benim aklıma gelse bende derdim
+1 oy
(3,360 puan) tarafından
Benim de ilk bebeğim  kaynanam bana ver bir tane  doğur oda siz bakarsın diyor artik şakamı ciddi mi bilmiyorum  asla vermem kendi anneme bile 1 saat bile bikaramiyorum  benden daha iyi baktığı halde
(16 puan) tarafından
Bende öyle sanki kaynanama doğurdum
(3,360 puan) tarafından
Asla vermem ara sıra gelip seviyor   o yeter ona
+1 oy
(374 puan) tarafından
Ben kızıma hamileyken oğlum 2 yaşındaydı simdi 3. Ye hamileyim oğlum 5 kızım 2 buçuk kaynanam ust katta oturuyor asla vermem bırakmam anne sevgisi bir başka sakın ola öyle bir şey yapmayı aklınızdan bile geçirmeyin biraz empati sen kendini çocuğun yerine koy annen den babandan ayrılacaksın nasıl hissedersin kendini 
(16 puan) tarafından
Asla vermem zaten beni deli etmek için yapıyor çocuklarınızı da Allah bağışlasın
(374 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm bir çocuğun yanj annesinin yanıdır  Allah seninde çocuklarını bağışlasın cnm
(16 puan) tarafından
Sagolasin Allah razı olsun
+1 oy
(386 puan) tarafından
Niye zor olsun canım benim 2 buçuk yaşında kızım var şuan 17 günlük bebeğim var idare edip gidiyorum bence verme
(386 puan) tarafından
Seni denemiş mi :)  tabiki de deseydin
(16 puan) tarafından
Öyle dedim aman ne çekmişim hemde
(386 puan) tarafından
Maşallah sana
(16 puan) tarafından
Teşekkürler:)
(386 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
+1 oy
(88 puan) tarafından
Nasıl kafalar yaşıyorsunuz ya
(16 puan) tarafından
Kaynanalara sormak lazım neyin kafası bu diye
+1 oy
(578 puan) tarafından
Ne münasebet. Böyle saçma şey mi olur . Her çocuğun yeri anne babasının yanıdır
(16 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
+1 oy
(1,533 puan) tarafından
Asla vermem bana 1 saatlik mesafede ama yok olmaz yani birlikte gider birlikte geliriz başkası seçenek bile olamaz.
(16 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(271 puan) tarafından
Anam anamm kız sen nediyon Allah aşkına ya bu söz konusu bile olamaz o kim ki benım kızımı benden ıstıcek 3ün 1ini alır ancak oyle bır cıngar çıkartırım ki onu dediğine bin pişman olur emin ol 
(16 puan) tarafından
Haklısın
(271 puan) tarafından
Haklıyım tabı kız susma sakın eziyorsa ez geç sende ne haddine ya çocuk İstemek 1 paket makarna istiyor sanki
(16 puan) tarafından
Saçının telini bile vermem dedim ben bakarım çocuklarıma dedim he valla sanki marketten alıyor ben kaynanamami doguruyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 920 göst.
0 oy
5 cevap 309 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aa464646 (50 puan) tarafından soruldu