0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Koca , çocuk ,aile ,eş ailesi ,kayana, komşu biri bişi diyince Cat çat cevap vermeden sakince umrunda değil gbi daranip gerçekten umursamayanlar nasıl kafaya takmiyorsunuz sırrı verince bende çenemi tutayım yoksa erkenden yaslanacam 

23 Cevaplar

+2 oy
(11,060 puan) tarafından
Aslında çat çat cevap verenler daha genç kalmıyo mu yaa :) kafaya taksam da çaktırmamaya çalışıyorum genelde güler geçerim. 
(5,294 puan) tarafından
Bende öyle biliyodum :D bana dert olacağına çıkkp başkasına dert olsun derler ya :D
(11,060 puan) tarafından
Demek ki iki taraf da erken yaşlanıyo :) kim bu genç kalanlar kiiimmmmm :D
(5,294 puan) tarafından
Genç kalmak hikaye ☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Duymazdan geliyorum ben valla ona cevap buna cevap verirsem yaslanirim daha 23 yaşındayım erken yaşlanmak istemiyorum benim eltimde soruyor bana nasıl yapıyorsun böyle sakin kalmayi basariyorsun diye asla kimseyle muhatap olmuyorum susmak altın değerinde bişey iyi böyle ben tuta biliyorum dilimi 
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla hayatta kimse ve hiç birşey benden mutlulugumdan huzurumdan daha önemli değil en güzel yıllarımın enerjisini başka insanlar için harcayamam diyorum.. cocuklarim saglikli eşim akşam olunca yuvamda şükür olan enerjimi aileme harcıyorum.. 32 yaşındayım. Kizlsrimla akşamları oyun oynamadan yatmam
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Önemsemiyorum canım insanlar muhatap olduğumuz kadar önemliler unutma. Bu benim düşüncelerime fikirlerime layık mı enerjimi harcamaya değer mi bunları düşün (:
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Allah vergisi :D

(2,804 puan) tarafından
Çenemi tutamiyorm :))
(1,533 puan) tarafından
Amaaan zaten anlatsan da anlamıyorlar :D
0 oy
(12,605 puan) tarafından

Doğuştan heralde :D

(2,804 puan) tarafından
Ya az bişi tutsam çenemi olacaktı :)(
0 oy
(2,699 puan) tarafından

İçimde bana dert olacağına bırak onlara dert olsun diyip lafımı esirgemem ben böyle olmayı seviyorum kırılan kırılsın banane 

0 oy
(967 puan) tarafından
Yok canım çeneni tutma çeneni tutunca daha çok içine atiyosun bence
0 oy
(526 puan) tarafından
Kafasına hiç birşeyi. Takmayan var mı. Yaa
0 oy
(6,214 puan) tarafından

Benim için önemli olmadığını düşünüyorum ve asla takmıyorum Benim huyumu bilenler bilir çok rahatımdır;)

Öyle herkesi umursayıp dert edersem Oho işimiz vardır Bana bir şey kalmaz onları dert edip üzülmek yerine ben dert oluyorum daha iyi

Birisinden bir laf duymuştum dünyadaki delilerin derdini çekeceğime Deli olurum onlar benim derdimi çeksin diye aynı o misal

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Ölümlü dünya ve bir kere geliyoruz diye düşünüyorum hep. Hayat bunları kafaya takmak için çok kısa 
0 oy
tarafından
Önceleri çok takıldık yıprandık baktık olan kendimize oluyo bağışıklık kazandık tâbi akıl başa 30 yaşında geldi şimdi umrumda değil anam dâhi olsa takılmiyorum çünkü bıktık bir daha dünyaya gelmeyeceğiz hem ahiretimizi de etkiliyor 
0 oy
(3,319 puan) tarafından
İstemeden oluyor. Unutuyorum. Çoğu zaman anlamıyorum zaten. Sonra da aslında bunu mu demek istedi diye düşünecek vaktim yok. İki küçük çocuk ev geçim derdi derken gece gündüz birbirini kovalıyor. 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kafaya takmayan gibi görünüp deli gibi takan biriyim dışarıdan elalem de buda kızınca hiç duymuyor sanki başkasına yapıyoruz arkasını dönüyor tamam diye aslında öyle değilim ama başka çarem yok dilim çok sivri fena kırıyorum Allah'tan korkuyorum bende takmıyor gibi yapıyorum 
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende hep merak etmisimdir:)
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Insamin ciddi sorjnlari olunca. burnunun ucunu.goreemiyo
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Kişinin yapı meselesi bence 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Bunun sırrı kendine değer vermekten geçiyor. Valla kimse için üzülemem dünyaya üzülmeye kahır çekmeye kederlenmeye gelmedim. Kimse beni üzemez. Birş bana uymuyosa yol veriyorum kafam rahat. 
0 oy
(3,654 puan) tarafından
Aslında bu bir taktik değil fıtrat, karakter meselesidir. Bazı karakterler yutamaz, sindiremez, sözünü ertelerse eğer hasta olacağının farkındadır. Bazıları ise hasta olmayı göze alır, alttan alır, duymaz, sindirir, susar, umursamaz. 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Haklı olunca düşman haklı kişiyide ezdirmem diğer türlü şükür gamsizlik var biraz umursamam.pek kimseyi amann 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 282 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 421 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 363 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 590 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

379,465 soru

11,359,561 cevap

34,836 kullanıcı

...