0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Kızlar, eşi babadan kalma bağ bahçe veya tarla ile uğraşan var mı? Varsa da eşiniz size zaman ayirabiliyor mu? Eşim görevi bırakıp memlekete taşınıp bağlarına bakmak istiyor ve ben eşimin bize zaman ayirabilecegini pek sanmıyorum çünkü özellikle yazları çok yoğun çalışıyorlar. Kısacası sosyal hayat sıfır. Bana akıl verin nasıl bı politika izlemem gerekiyor? Kayınpeder öldü, kaynım başka şehirde görevli, kaynanam köyde yalnız. Bence eşim doldurusa geliyor gibi çünkü ne olduysa evlendikten sonra köyü değere bindi.

5 Cevaplar

0 oy
(2,666 puan) tarafından
Yani oraya taşınıp sürekli tartışacaksanız hiç yanaşma. Ama eğer taşınırız mutlu oluruz geçiniriz diyorsan gidin tabii daha iyi olur sizin için
(430 puan) tarafından
Ben oraya gidersem mutsuz olurum, psikolojim bozulur eşimle sürekli kavga ederiz artık. Orada yazın işler çok yoğun oluyor ve sosyal hayat sıfır. Bı düşünsene eşin bağdan çalışmaktan gelmiş duş alıyor ,yemek yiyor ve yatıyor her günü böyle şahsen sen mutlu olur musun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Köyde yalnız olan kadın sizinle oturur hayatın poha sarar 
(430 puan) tarafından
Yok canım onlar köylerinden beri gelmez ille de köyüm kafalılar. Benim derdim eşim calismaktan ailesine bize zaman ayıramayacak kullanacaklar bunu
tarafından
Yok canım eğer eşin köy işine başlarsa bir yerde evi oraya taşıyacaktır. Bugün olmaz belki ama elbet birgün yapar bunu.  E anladigim kadarıyla kayınbaba yok. Bekar kaynin gorumcen de yoksa kaynana kesinlikle sizinle yaşamaya baslayacaktir onu diyorum. Kullanmak bir tarafa dolduruslari sen o zaman gör
0 oy
(3,439 puan) tarafından
Kaynanaya bakacak biri lazım tabi. 

Allah yardımcınız olsun. 
(430 puan) tarafından
Ben zaten eşimin beynine onun girdiğini düşünüyorum. Valla bende ailemi geride bıraktım, gurbetteyim kendimi yem ettirmem
(3,439 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim. Çok iyi anlıyorum.
İnsan bazen yuvanın devamı için yapmam dediği ne varsa yapıyor. Eşinizin kanına nasıl girilirse o yolu deneyin.
0 oy
(921 puan) tarafından
Esınız ne görev yapıyo  hangı akla hızmet köye tasınacak valla swnın ıcın hıc ıyı olacagını sanmıyorum  işçii tutsun  daha ıyıdegılmı arada gıdıp kontrol eder
(430 puan) tarafından
Askeri personel. Ya bağa bakan ortakçı var ama çok detaylı bakmıyor. Bu da kendi işimi kendim göreyim diyor ama ben biliyorum oraya gitsem benim huzurum kalmaz psikolojim bozulur
0 oy
(13,322 puan) tarafından
Ne iş yapıyor da bırakıyor iyi bir işi varsa izin verme 
(430 puan) tarafından
Askeri personel. İşimden bıktım deyip duruyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 304 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
2 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu