+1 oy
1,267 göst.
Diğer kategorisinde (2,045 puan) tarafından
Allah aşkına zekanızla laf yetiştiremeyip milletin çoluğunu çocuğunu araya katıp ordan vurmaya çalışmayın. Herkesin hassas bir noktası var. Yemiyor bulamıyorsunuz oturacapınıza el kadar bebeklerden vurmaya çalışıyosunuz. Haddinizi bilin. Çocuklar sizin kirli ağzınızın malzemesi değil olamaz...

25 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bugün mahser günü mü buranın ya :D kim naptı

tarafından
Bi ozelinebak istersdn:))) mesajlar duruyordur
tarafından
Ulen merve ben senın o oldugunu unutmustum sen mi kırıldın bıde bana? Hala kızgınım, benım uzerımden ıznım olmadan post açıyorsun baskası uyarmasa haberım yokken mıllete bu haberı sen verıyorsun yaptıgın cok ayıptı bir de kırgınım dıyosun
tarafından
Ya ben bi postta kendin soykedigin icin hani acayim dedim ki zatn aninda kapattim ve sonra ogrendim ki bu konuyla ilgili biseyler olmus hassas bi konuymus ,yani evet yaptigim hos degildi sormam. Gerekirdi o konuda haklisin
tarafından
E kendım soyledım de post acmak ıstesem gıder postunu acarım merve, kapatmıssın ama biri uyarınca kapatmıssın, valla benı sasırttın yani
tarafından
Her neyse yani suan varmi problem
-Reklam-
+1 oy
(3,350 puan) tarafından
Gene ne oldu ay bitmedi bugün olaylar 
(1,239 puan) tarafından
Aynen. Baya karışmış sanırım
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Ooy noldu ? Çocuklara bişey diyen mi oldu görmedim ben ://
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Yine kim kime ne yaptı :D uyuyun artk yeter

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Yine ne oldu ya 
0 oy
tarafından
Kime saydiriyosun noldu ki
tarafından
İkinizde cok seviyesiz konusmussunuz o ne oyle
(2,045 puan) tarafından
Seviyesizle böyle konuşmak gerekiyor. Başta kqncık dedikten sonra bozdum ağzımı. Normalde kolay kolay bozmam.
tarafından
Sikayet et admine bklm
0 oy
tarafından

Kaos bereketini açtım ha :D 

tarafından
Burası öyle canım işlerine gelmediğimi aileden vuruyor çocuktan eşten vuruyor sonra yalanlıyorlar kendi yalanlarına kendileri bile inanıyor
(2,045 puan) tarafından
Pislikler. Keşke banlansalar.
(7,258 puan) tarafından
Ayağını sürüdün jsjsjsj
tarafından
Valla ya :D
(3,728 puan) tarafından
Merkür retrosu diyeceğim değil dolunay diyeceğim o da değil noluyorrr ya :))
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bugün olaylara yetişemez olduk :=) 

(2,045 puan) tarafından
Çocuk hassas noktam cidden sabrım taşıyor
(2,698 puan) tarafından
Var kız böyle insanlar diyolar hep çocukların da sana bunu bunu yapar gibisinden
(2,045 puan) tarafından
Evet ya
0 oy
(2,418 puan) tarafından
O nisa denen kişinin burda 2 hesabı var ve ben 2sini de biliyorum yüzde 80 eminim yanılıyoda olabilirim ama sen fatoo hanıma yaz bi doğrulat istersen malum 2 hesap kullanmak yasak 
(2,045 puan) tarafından
Yazayım o evet. Seviyesiz ya
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Çoğu kişi burada ahkam kesiyor bol keseden atıyor ama 4duvarda nolduklarini biliyoruz herkes herşeye burnunu soktukca böyle konuşmayı hak sanıyorlar kendilerine sende de koasun hayırlı olsun :) 
(2,045 puan) tarafından
Kız kaosluktan değil. Bak burda birkaç dengesiz var bu tipler gibi. Laf edemiyor iki kelimeyi bir araya getiremiyor daha tutup çocuktan vuruyor. Melek ya daha o. Onu ne katıyosun
(4,682 puan) tarafından
Takma canım şikayet et geç haksizsan da haklı duruma düşersin boşver :)
(2,045 puan) tarafından
Uslübum çirkinmiş öyle insana böyle cevap.
(4,682 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende aynı şekilde konuşuyorum genelde karşımdaki nasıl okumak istiyorsa öyle yazıyorum burada bazılarını gerçek hayatta kapima gelse su bile vermem ama bana akil veriyorlar.s .d hayat iste.d
(2,045 puan) tarafından
Çok doğru
0 oy
(7,962 puan) tarafından
Haydda ne oluyor olaylar bitmiyo :)
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Okudum şimdi yorumları şok oldum.Admine şikayet et
(2,045 puan) tarafından
İki hesabı varmış söyleyeceğim şimdi.
tarafından
Valla bence admıne sıkayet erme hıc :D cunku karsılıklı hakaret edıyosunuz hıc o topa gırme, mesela ben bırıyle kufurlesıyorsam asla yazmam admıne
(1,989 puan) tarafından
Ooo ne güzel hemen kapatırlar
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Valla ne sen normalsin ne karsindaki. Körler sagirlar birbirini agirlar sizin hesap. İkinizin de uslubu birbirinden cirkin bana gore.
(2,045 puan) tarafından
Ben normalde çok sakin biriyim ama ümitlenen insanın ümidini kırana da çok karşıyım. Kadınla eşi karar vermiş orda bir de ay kafasız mısın gibisşnden bir şey dedi. Ben yprumumu yaptım sert olabilir ama yerindeydi kqncık diyerek öncelikle vurdu. Susup otursa mıydım?
(1,554 puan) tarafından
Hayir iki cocuk ust uste yapan herkese ay kiz kafayi mi yedin cok zor der herkes bunda anormal birsey yok, ama sonra tutup kadina yok size batti yok uyuzz oluyorum sizin gibilere yok kendiniz beceriksizsiniz yapamiyosunuz vs derseniz ters tepki alirsiniz tabiki. He verdigi tepki cok yanlis o da direk kancikla girmis. Yani ikinizin de uslubu gereksiz yanlis bana gore.
(2,045 puan) tarafından
Canım bu kararı anne baba verir. Kime ne yaptıkları çocuğa da bi zahmet burun sokulmasın.
(1,554 puan) tarafından
Ya anne baba verir ben baskasi verir demiyorum guzel kardesim, uslup diyorum uslup.  Senin uslubun hatali karsindakinin de hatali. Birseyi anlatmanin daha adabinca yollari var.
0 oy
(722 puan) tarafından
O post acil kapatılmalı kadınların ağzına hiç yakışmayacak şekilde konuşmuş iki taraft...Keşke çocukları karistirmasalar ....
(2,045 puan) tarafından
Kqncık diyerek beni fitilledi. Ben burda hiç kimseyle şu zamana kadar küfürlü konuşmadım. Ki çocukla vurması beni sinir etti. Kim olsa küfrü basardı.
(722 puan) tarafından
Haklısın üstüne vazife olmayan bi konuya dahil olmuş sen boşver seviyesjne düşme
0 oy
(7,432 puan) tarafından
uslup olarak ikinizde ağır konuşmuşunuz bana mı öyle geldi yoksa bilmiyom  
0 oy
(682 puan) tarafından
Simdi baktım yorumlara o terbiyesizin yazdıkları asla kabul edilemez orası ayrı ama senin ilk yazdıklarında çok sert olmuş. 10 aylık bebeği olup çocuk isteyene genel olarak aynı tepki veriliyor burda
(2,045 puan) tarafından
Ya canım bak kadın orda yazmış yetebilirim demiş. Kime ne düşer değil mi? Hem onun isteği yetebilecekmiş ne gerek var ki ümidini kırmaya beni sinir eden o. Eşi istiyosa o istiyosa kime ne düşer ki
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bu kader çok burayı onemsemeyin derim.
(2,045 puan) tarafından
Önemsemiyorum. O kişnin bana yaptığı yorum bile umrumda değil. Ama kimse evladıma laf edemez. Sanal bile olsa. Bşr anne çocuk dünyaya getirmek için neler çekiyor. Doğurıcam diye kırk takla attım. Doğurdum bakıcam diye çırpınıyorum kimss kusura bakmasın benim ebladım kimsenin ağzına sakız olamazz
0 oy
(6,217 puan) tarafından
Ben şu milletin yapacağı çocuğa kadar karışan insanlara ayar oluyorum yok yani o hak sende doğurup senin kucağına koymayacaklar o yüzden karışma yani. Ama ikinizinde üslup yerlerde gerçekten.
(2,045 puan) tarafından
Burda şu zamana kadar kimsdyle laf dalaşına girmedim. Anne baba tarafından alınan karar kimseyi ilgilendirmiyor. Gerçekten evlat söz konusu olunca çok hassaslaşıyorum. Ümidini kıranlara sert konuştum kafayı yemişsiniz gibi bir şey kullandı. Ardından kqncık dedi öyle başladı yine bozmazdım ama hak etti.
0 oy
(4,333 puan) tarafından
Tencere dibin kara seninki benden kara...
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Kim kiz ayol noluyooo yetisemiyorummmm :D

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 2,294 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sv tht (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.